Šta je novo?

Problem sa Partition Magic-om

lnzarko

Slavan
Učlanjen(a)
27.01.2006
Poruke
25
Poena
304
Hteo bih pomocu Partition Magic-a da particiju C smanjim a D da povecam.Medjutim nikako ne uspevam.Do sad je radilo normalno a sad mi izbacuje ovu poruku.I nikako da uradim ono sto hocu.Zna li neko resenje ili neki drugi program.
 

Prilozi

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    19.3 KB · Pregleda: 67
cek...cek... pa u poruci ti kaze da kliknes ok i da ce posle restart-a program odraditi operaciju.. znaci ovo nije nikakva greska.. da li ti se poruka javlja i posle restart-a kompa?
 
Poslednja izmena:
Posle restarta nikava poruka se ne javlja.Ali kompjuter se resetuje i nista dalje.
 
Znaci partition magic ti ne odradi nista.. ?? Probaj onda sa drugim programom... mozda... Acronis True Image.. nisam radio sa njim, ali sam cuo da je dobar..
 
Ja sam imao identican problem kada sam hteo da smanjim particiju sa koje je dignut sistem. Ali, posto imam dva sistema, onda iz onog drugog bez problema menjam velicinu particije na kojoj je prvi sistem.
Hocu da kazem da ako taj HDD stavis na neki drugi komp kao slave, moci ces da uradis to sto si zamislio bez problema...
 
Moja preporuka je da PM stavis na butabilnu disketu/CD i onda odradiš ono što si hteo. Radi sigurno
 
Nazad
Vrh Dno