Šta je novo?

Problem sa MagicTune - om.....

~animagus*

Čuven
Učlanjen(a)
23.12.2003
Poruke
274
Poena
619
....imam 2032BW koji je na 8800GT...nece da mi radi MagicTune, jer kaze da trenutna njegova verzija ne podrzava moju graficku...kada sam otisao na samsungov sajt da skinem poslednju verziju,stoji da ni poslednja ne podrzava 8800GT?...:S::S:...:mad:...
...jel ima neko slican problem i da li se moze resiti?..:wave:
 
....imam 2032BW koji je na 8800GT...nece da mi radi MagicTune, jer kaze da trenutna njegova verzija ne podrzava moju graficku...kada sam otisao na samsungov sajt da skinem poslednju verziju,stoji da ni poslednja ne podrzava 8800GT?...:S::S:...:mad:...
...jel ima neko slican problem i da li se moze resiti?..:wave:

imao sam ja sa 8600gt i 223bw nasao sam verziju koja radi ali bolje da nisam posle instalacije i jednogh restarta dobio sam plavi ekran tako da....odma je pao uninstall i sve je bilo ok tako da nepreporucujem instalaciju,uostalom sve sto magic tune ima imas na dugmicima tako da....nema neke prevelike potreba za instalaciju istog jedino mozda zato sto je lakse raditi misem nego rukom ali to je smesno.....:smash:
 
radi li ovaj program u visti,instalirao sam ga ali se nista ne dogadja kada ga pokrenem?
 
Nazad
Vrh Dno