Šta je novo?

problem sa Line Out na integrisanoj zvucnoj

puska

Slavan
Učlanjen(a)
21.05.2005
Poruke
822
Poena
319
Imam Realtek ALC850 7.1 ch integrisanu zvucnu na MSI Neo4-F. Problem je u tome sto kad podesim na 2 zvucnika na Line out-u ako je bananica gurnuta do pola cujem na jednom a ako gurnem do kraja cujem na drugom zvucniku. Probao sam 3 kabla i nije do kabla. A namestio sam privremeno na 4 zvucnika i povezao zvucnike kao Rear Out koji su na drugom konektoru i rade bez problema. Zna neko resenje ili mislite da treba da reklamiram plochu?

Pozdrav
 
Lici kao da ti nije dobar kontakt na ploci. Steore banana se tako ponasa kad nije dobro napravljena. Ako si probao tri razlicite... :smash:
Ako je u garanciji najbolje da zamenis.
 
Pa da logicno da je do kontakta na plochi kad na drugom radi. Neznam dal je neko imao slicna iskustva i dal bi pravili problem oko garancije. Inace plocha je u garanciji
 
Ne bi smeli da ti prave problem, sem ako ne dokazu da kod njih ta stvar radi :D
tako da ti ja predlazem da ne razbijas glavu nego da je nosis.
 
Heh okej videcu sa dilerom od koga sam uzeo inace je plocha iz Pakoma valjda nisu neozbiljni kao neke manje firme. Nego je problem treba skinuti sve komponente i biti bez kompa dok ne rese.
 
Sto im ne odneses ceo komp da provere zvuk tako?
Pa posle ako treba da je uzmu na popravku ili zamenu neka vide sta ce.
 
duvla problem je sto je firma od koje sam uzeo samo diler koja moze samo da posalje dalje na opravku dakle morao bih da cekam, tako da ipak cu da ostavim ovako slusam na Rear Out konektoru pa cu uskoro da uzmem neku zvucnu, sta mislis o Audigy 2 Value? Ili neki da je oko 50-60 e
 
U principu koliko para tolko muzike, ako imas solidan 5.1 sistem uzmi bilo koji Audigy ( es, stara 2 ili taj Value - sve one solidno sviraju razlike su vise u sampling frekvencijama itd.) ili mozda jos bolje ako nadjes polovan (retko!) Terratec, ako su neke kantice od zvucnika dosta ti je i Live. Cuje se razlika cak i kod najprosijeg slusanja muzike - vredi dati malo vise para.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno