Šta je novo?

Problem sa kacenjem CS 1.5 na bilo koji server

sikili

Čuven
Učlanjen(a)
03.01.2002
Poruke
2,317
Poena
680
Javlja mi stalno



Da li neko zna sta da radim?
 
Sad izvini sto cu da pitam gluposti al mozda ipak bude od koristi.

1. Cuo sam u poslednje vreme da je moguce igrati samo sa steam accountom, tj. da su ubijeni piratski serveri (neposedovanje originala bi mogao biti problem);

2. Da li imas odgovarajucu verziju kantera; nemislim na ono 1.5 vec na one paceve koji izlaze za svake verzije;

3. Dosta servera trazi posedovanje cheating-death programa da bi mogao igrati na njima.

Mozda je moguce pronaci u nekom txt ili help fajlu koji je to code[127] problem, time bi ti bilo olaksano pronalazenje pravog problema!
 
Najverovatnije je problem u CheatingDeath-u,proveri koju verziju imash,a koja treba,za 1.5 nema steam koliko ja znam a nema ni patch,to se sve odnosi na 1.6!
 
Koristio sam par zadnjih verzija CheatingDeath-a i ni sa jednim nisam uspeo.
Konkretno , najvise sam se igrao na tehnikomovom serveru i do sada tamo nisam imao problema sa ovom instalacijom counter-strikea
Ovaj problem imam od danas i nije mi jasno???
 
e a gde je taj server da i ja probam da se logujem.pozdrav
 
i run C-D in window XP 32bit but there have an error [code127]

caused by the 81.xx driver version from nvidia. Only workaround is to downgrade the driver

sa UA foruma...
 
takodje...
Caused by ASUS drivers. Update your video card drivers to latest availabe from NVIDIA

Also, make sure you are not using FRAPS or any other video utility!
 
Evo ovde http://forums.unitedadmins.com/index.php?showtopic=46604 ljudi krive drajvere za problem, a cak je lik resio problem kada je stavio druge drajvere. Tako da ako si menjao nesto u sistemu probaj da vratis na staro.

Probaj i da prebacis renderer na D3D verovatno ce ti raditi. Poz
 
Poslednja izmena:
Nedavno sam presao sa Ati-a na NVidi-u, i dotle sam drzao setovanje na OpenGL. Danas sam se malo zezao, i ko velim da probam na D3D. Proradilo je iz cuga.
U svakom slucaju hvala ti, da sam nisam izbunario, sigurno bi te poslusao i prebacio na d3d.

I ja verujem da su drajveri najveci krivac za ovo.
 
sikili je napisao(la):
Nedavno sam presao sa Ati-a na NVidi-u, i dotle sam drzao setovanje na OpenGL. Danas sam se malo zezao, i ko velim da probam na D3D. Proradilo je iz cuga.
U svakom slucaju hvala ti, da sam nisam izbunario, sigurno bi te poslusao i prebacio na d3d.

I ja verujem da su drajveri najveci krivac za ovo.

posto vidim da si resio problem samo cu ti reci da se i meni isto desilo na cs 1.6, a problem su bili drajveri ali razlika je u tome sto se to meni dogodilo sa Ati karticom
 
Nazad
Vrh Dno