Šta je novo?

Problem sa grafickom ili ne?

defcoon221

Slavan
Učlanjen(a)
18.01.2012
Poruke
999
Poena
200
Artefakti... sto nikad ne mirise na dobro. Probaj da izbrises sve drivere sa driver sweaperom i onda instaliras nove. Ako to ne resi situaciju, onda je moras vracati na reklamaciju, jer pojavljivanje artefakta obicno znaci probleme sa memorijom na grafickoj.
 
Artefakti... sto nikad ne mirise na dobro. Probaj da izbrises sve drivere sa driver sweaperom i onda instaliras nove. Ako to ne resi situaciju, onda je moras vracati na reklamaciju, jer pojavljivanje artefakta obicno znaci probleme sa memorijom na grafickoj.

Uradio sam tako,instalirao sam drajvere sa Gigabajtovog sajta i sa AMD-ovog i nista se nije promenilo...

Tako da ne gine reklamacija...

Samo se nadam da me nece zajebavati na reklamaciji...
 
Imao sam isti problem sa novom Sapphire 7950 pre par meseci. Artifekti na sve strane. Odneo odmah na reklamaciju i doplatio za 7970 koja radi, da kucnem u drvo, kao Svajcarac. Mislim da nije do drivera. Probao sam sve varijante dok je nisam odneo na reklamaciju. Vrati ti to odmah i trazi drugu kartu.
 
Poslednja izmena:
Ako sam omasio temu neka admin promeni u odgovarajucu..

Pre nekoliko dana sam kupio ovu graficku .... http://www.gigabyte.rs/products/page/vga/gv-r797to-3gd/

Pravila mi je probleme pa sam opet budno sve izbrisao drajvere i sve novo kod dve igrice mi neradi kako treba evo snimio sam sta se desava u pitanju je BBC2 to sto se tu desava desava se i u LOL-u,a u BBC3 se ne desava...


http://www.youtube.com/watch?v=fsILPTLE7ns

koje napajanje imash?

btw malko obrati paznju na pravopis ;)
 
Imao sam isti problem sa novom Sapphire 7950 pre par meseci. Artifekti na sve strane. Odneo odmah na reklamaciju i doplatio za 7970 koja radi, da kucnem u drvo, kao Svajcarac. Mislim da nije do drivera. Probao sam sve varijante dok je nisam odneo na reklamaciju. Vrati ti to odmah i trazi drugu kartu.

Mislis li da je problem u tome sto je Gigabajtova ?

Ja sam imao lepa iskustva sa Shaphirovo-m i sada ova pravi probleme,mozda da uzmem Shaphirovu.

Kazi mi od koga si uzeo karticu i koliko ti je vremena trebalo da dobijes zamenu?

Ili mi posalji PM..

koje napajanje imash?
btw malko obrati paznju na pravopis

Napajanje je : CFT-750-14CS

krastavac pisanje mi nije jaca strana,nikada nije bila...
 
Poslednja izmena:
ne bi trebalo da je do napajanja, ali za svaki sluchaj, ako imash mogucnost, probaj na nekom drugom rachunaru.

mogao bi da okachish neki skrinshot od msi afterburnera ili gpu-z a, pa da vidimo shta se tu deshava, da li se neshto pregreva?

mozda si nehotice fixirao rpm venta na, lupam, 30% pa da se ona usijava i pochne da shtuca.
 
Poslednja izmena:
ne bi trebalo da je do napajanja, ali za svaki sluchaj, ako imash mogucnost, probaj na nekom drugom rachunaru.

mogao bi da okachish neki skrinshot od msi afterburnera ili gpu-z a, pa da vidimo shta se tu deshava, da li se neshto pregreva?

mozda si nehotice fixirao rpm venta na, lupam, 30% pa da se ona usijava i pochne da shtuca.

Imam jos 3 racunara i najace napajanje u jednom je 500W,na njemu sam testirao HD6950 i ustanovio cim povecam obrtaje ventila da mi se ugasi komp i da napajanje ne moze da izvuce,tako da to otpada...

Nisam sada kuci ali veruj mi da sam radio After burner i da se temperatura penje do mah 74 C a inace je 63 - 67 C ...

Ventili rade kako treba jer se cuju bas kada se povecavaju obrtaji ....

Cuo sam se sa ovima od kojih sam uzeo graficku,slozili smo se da pokusamo samo da updetujemo bios na ploci i ako to ne pomogne odmah na reklamaciju...

Cim dodjem kuci stavicu slike....
 
Poslednja izmena:
Nisam stigao da sve to odradim juce nikako ali sam odneo karticu da je testiraju pa ce mi javiti u toku dana sta su uradili...
 
Nazad
Vrh Dno