Šta je novo?

Problem sa AutoCAD 2015

a c a

Uticajan
Učlanjen(a)
04.11.2003
Poruke
6,209
Poena
1,625
Moja oprema  
Laptop
HP 8570p
Mobilni telefon
Realme 8
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Imam problem na par racunara sa novom instalacijom AutoCAD-a 2015. Problem se manifestuje kada je ukljucena hardverska akceleracija, kada se povlaci kursor misa po radnom ekranu, ostaju tragovi (kao ghost). U pitanju je laptop sa nvidia neintegrisanom grafikom, kao i jedan laptop sa AMD dual graphics (neintegrisana+APU). Prvo sam mislio da je problem jer je na prvom vec paralelno instalirano vise AutoCAD-ova, 2008 (potreban zbog nekih pluginova) i 2013, ali deinstalacijom starih verzija i ponovnom instalacijom 2015 problem je i dalje tu. Prilikom deinstalacija koriscen Your Uninstaller zbog ciscenja repova. Na toj masini je Win 7 x64 Ultimate i x64 AutoCAD-ovi. Na AMD laptopu je uradjena sveza instalacija Win Pro 8.1 x64 i odmah po instalaciji se pojavio isti problem. Iskljucivanjem hardverske akceleracije problem nestaje na obe masine. Na obe masine su najnoviji graficki drajveri. Pored ove dve masine instalirao sam AutoCAD 2015 x64 i na 2 racunara sa integrisanim grafikama, na jednoj AMD na drugoj Intel integrisana, na obe Win 7 x64 Ultimate i ironija je da na ovim integrisanim masinama se ne javlja ovaj problem.
Neki savet?
 
Nazad
Vrh Dno