Šta je novo?

Problem pregrevanja sa Leadtek GTX 275

Au pa prijatelju,ocigledno je da se nismo sporazumeli :) pricao sam za gaming uslove ,grafa mi ne prelazi 65c sa ventom na 30%,a evo sad sam izvrteo furmark 80c max posle nekih 6-7min sto nam dodje na isto :) nego razmisljao sam nesto,kolko bi ja sad realno mogao dobiti za ovu moju lepoticu u slucaju da se odlucim za nesto tipa sli 460
 
Nisi rekao na koliko je obrtaja u furmarku

sta ce ti dual 460 na 20' monitoru, prvo uzmi veci monitor
 
Kod mene su temperature odlicne.

Na defaultu (40%), temperatura cipa je 43c, a PCB-a 35c.

U full loadu (60%), karta ne prelazi 75c ni u jednoj igri posle 1-2h igranja. 75c je max! PCB je 46c.

Furmark (100%), karta ne prelazi 80c. PCB se penje do 50c i tu je granica. Medjutim, ventovi na njoj su tada nepodnosljivi.

Kao sto vidis, kod mene su temperature i vise nego dobre. Stavljena je pasta OCz Freeze i na svakih 2 meseca karta se kompletno cisti.

Da napomenem da je karta OC-ovana.
 
100% ,urlicu dva venta zlo jedno

eto, meni na 80C u furmarku ventovi rade na 76% :p
samo ti se ucinilo da su ti ventovi uvek na 40%, to je nemoguce...


Kod mene su temperature odlicne.

Na defaultu (40%), temperatura cipa je 43c, a PCB-a 35c.

U full loadu (60%), karta ne prelazi 75c ni u jednoj igri posle 1-2h igranja. 75c je max! PCB je 46c.

Furmark (100%), karta ne prelazi 80c. PCB se penje do 50c i tu je granica. Medjutim, ventovi na njoj su tada nepodnosljivi.

Kao sto vidis, kod mene su temperature i vise nego dobre. Stavljena je pasta OCz Freeze i na svakih 2 meseca karta se kompletno cisti.

Da napomenem da je karta OC-ovana.

Imamo skoro iste temperature, koliko si dobio promenom paste?
 
Imamo skoro iste temperature, koliko si dobio promenom paste?[/QUOTE]

2-3c manje u full loadu.
 
WoW,ultra detalji 1600x900 (sad ce svi reci kao wow ,al verovali ili ne to je postala zahtevna igra zadnjim pachevima) i posle pet sat igranja(neprekidnog) vent se ne pomera sa 30%
 
LJudi to vam je svima sve u redu pozdrav. :sceptic:
 
Vrh Dno