Šta je novo?

problem oko browsera?

Pikard

Čuven
Učlanjen(a)
29.05.2002
Poruke
32
Poena
604
Imam intermet explorer, koji tako-reci i nekoristim, dok mozillu firefox koristim dosta, ali u jedmom trenutku posle par minuta na netu nijedan browser nece da radi, tj. nece da otvori nista.

uTorrent programcic mi skida normalno ali browser nijedan ne radi i to simtomaticno posle par minuta, a dotle perfektno je radio. Molim za pomoc u otklanjanju problema.

Hvala unapred.
 
Ne, nije u pitanju uTorrent, isključim i njega, ali opet isto posle 2 do 3 minuta jednostavno više ništa neće da otvori.

Kad restartujem komp proradi, ali sto 2 do 3 minuta i posle neće dalje. Nemogu na svakih 3 minuta da restarujem komp. Ono sto sam rekao net radi ok! jer torenti rade o ke i outlook express radi ok! jedino browseri nece da rade
 
možda da skeniraš komp od virusa. jednom sam ja imao neke viruse i to mi je skroz zablokiralo net.
 
hm

virusi, virusi, ili neka slicna gamad:-devil-:
do torrenta sigurno nije
 
Neznam više sa čim da skeniram, instalirao sam KIS novi i skenirao, pa se onda istripujem da nije zbog njegovog firewall-a , pa ga deinstaliram , pa onda instaliram KAS 7. ali opet nista.

Koji mi još program preporučujete.

Na kraju izgleda da ću morati da uradim reinstalaciju windowsa.
 
hmm

a da probaš da nanovo instaliraš Firefox i IE
a i ne znam da je baš do wina :wall:
 
Polako.Prvo da vidis dal je to do browsera
probaj operu ili nesto drugo ako sa njom radi normalno onda je do firefoxa reinstaliraj ga ili stavi neku drugu verziju

ako je i sa operom ista prica onda je do interneta
 
Probao sam i reistalaciju Firefoxa, ali nista opet po starom tri minuta
 
Iskljuci sve ekstenzije za pocetak. Meni je jedna svojevremeno zakucavala FF na svakih par minuta.
 
I to sam probao, u ovim situcijama samo svez windows pomaze, nego me mrzi treba mi tri sata dok sve instaliram i dovedem u normalu.
 
probaj da kada ti zakuca net vidis da li mozes nesto da pingujes,ako ne ide ni ping nije do pretrazivaca,mozda je do neta :)
 
promeni torrent klijent
 
Po tvome pisanju zaključio bih da je u pitanju virus.
Verziju KIS koju ja koristim je 6.00.303.
Problema sa virusom sam imao(više njih) kada sam koristio operu.
Opera i KIS nerade zajedno(real time prote..)neradi sa Operom.
Neznam kako je sa KIS 7.Ali tako je bilo ranije.Postavljao sam pitanje i distributeru za KIS koji je odgovorio da je KIS kao i KAV (u vezi je znači 6 a za 7 neznam nisam probao) pravljen isključivo za I.E.
Tada sam odlučio da ne koristim Operu.
Moraš naći antivirus koji može da skenira mozillu firefox u real tajmu.
Uzmi program CCleaner koji je besplatan pa sa njime očisti đubre koje si pokupio po netu pa updatu za av koji koristiš pa skeniraj sa njime,pa tek onda neki adware program.
 
Nazad
Vrh Dno