Šta je novo?

Problem dzojstika u NHL-u 2005

urospo

Slavan
Učlanjen(a)
08.03.2005
Poruke
197
Poena
319
Da li je neko uspeo da resi problem nefunkcionisanja dzojstika u NHL-u 2005 i ako jeste kako?
 
nisam probao sa dzojstikom ali gamepad bar moj radi bez problema
urospo je napisao(la):
Da li je neko uspeo da resi problem nefunkcionisanja dzojstika u NHL-u 2005 i ako jeste kako?
 
najbolji je Logitech Dual Action za svaki sport pa tako i za NHL. Ja sam sa njim dosao do Stanlyja. Pa ti vidi koliko je to tekmi bez ikakvog problema, jedino sto malo analog zeza u Maddenu, barem meni je zezao pa sam morao na D-pad da igram, ali sam i dalje bio najbolji :) kad Eli Manning baca ko lud.
 
Ma ja imam najobicniji i najprostiji Genius MaxFire i na svim ostalim igricama mi radi ok., medjutim kada udjem u NHL 2005 totalno su nekontrolisani - kada mi se pojavio onaj menu nemogu cak ni da izaberem ni jednu opciju jer stalno idu gore-dole, mislim samo pocnu da biraju po meniju to izgleda kao kada bi mis krenuo sam da se krece po meniju gore dole .

Ali vidim da ovde svi imate bolje gamepad-ve, pa me zanima da li ima neko sa istim game pad-om kao mojim a da mu u NHL-u radi ok, jer bi onda znao da kod mene nesto nije uredu.
 
Nazad
Vrh Dno