Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 2015

Nači, da l' si postavio pitanje te vrste? :d
 
Kakve koristi ima bilo koji domaći forum, od gotovo pa fanatične borbe protiv piraterije. Mislim ok u nekoj meri, i ne treba da se svaka tema pretvara u tutorijal kako skinuti piratsku verziju igre, ali ove fore...kao zabranjeno je i samo pominjanje..baš jadno. Vidim da to na benchu i nije tako drastično, ali na mnogim drugim forumima je već smešno. Kao neki dupeuvlakači bez ikakvog razloga.
Što se mene tiče, nije to nikakva zaštita intelektualne svojine. Kada je na netu - onda je besplatno i tačka. Ne smeš da uploaduješ (sa time se slažem), ali ću da skinem svakako, kad već ima na dva klika. Dakle, Fifa nije besplatna, jer je nema na netu, a raspali pes, treba čak da je free game u browseru, s obzirom kako je upakovan i funkcionalan.
 
šokirao sam se juče. u radnji pes 5000 a fifa 3000 dinara. fifa stvarno ima ok cenu a pes preskupi podmetač za čašu.
 
Dobro brate sacekaj malo, sad je izasao. Mada imas da nadjes po oglasima za duplo manje para. Sto se tice same igre, meni je ovo prvi fudbal koji mogu da igram posle pes 6-ice i mogu da podpisem da je najbolja simulacija fudbala odradjena ikada.
 
Online vise ne funkcionise na 'narodnoj' ? :(
 
^ Serveri se trenutno održavaju...A najjeftinije što ima za pc je preko instant gaminga za 23e. Ali online vredi samo ako imaš s kim da igraš u friendly loby, pošto svi drugi modovi ne rade, bilo pirat, bilo original. Odigraš dve utakmice, pod uslovom da sediš ceo dan ispred kompa i pokušavaš. Nekad se desi pa možeš i tri cele da odigraš.
Ako povežeš 4 bez laga ili prekida meča, to je rekord.
Ovaj pes je najbolji do sada, kao fudbalska simulacija..Odličan gameplay i stvarno liči na pravi fudbal mnogo više nego fifa. Ali ima petsto bitnih mana, pa sve to nekako nije vredno kupovine.
 
Пошто нема више пес едита, који мод препоручујете?
 
Koliko je dobar i igriv ovaj PES, fantazija. Nisam ga igrao od sestice i veliki sam Fifa fanboy al ovo je osim grafike savrsenost.
 
Koliko je dobar i igriv ovaj PES, fantazija. Nisam ga igrao od sestice i veliki sam Fifa fanboy al ovo je osim grafike savrsenost.

Da nisam igrao mozda bih ti i poverovao. Iste akcije stalno prolaze, centarsutevi po zemlji gol sansa 95%. Ne tera te da se trudis, i automatski jako brzo dosadi. I dalje imam osecaj kao da je sve skriptovano, ne postoji osecaj slobode i raznovrsnosti, bljak.
 
moram d'izrazim svoje nezadovoljstvo, nikako ne mogu namestim dzojstik da radi kako treba -.-
'bem ti pes, jedino mi on pravi problem...
 
Sve u svemu daleko prirodniji fudbal od FIFA 15
 
Ja jesam PES 'fan' ali mislim da su prethodne verzije bile poprilicno lose, 2013 je bio podnosljiv i ostao mi je na hardu dve godine, ali sam ga hejtovao.. 2015 je bez preterivanja, STRASNO dobar. Trudim se da nadjem mane u gameplay-u ali ne ide mi za sad..
 
Sada kazes da su lose :).
Ali da, novi PES je zaista dobar.
 
Pa nisam ja nikad preterano hvalio pes, samo sam uvek govorio da kakav god da je, bolji mi je od fife, a sad to pogotovo vazi :)
 
Ja jesam PES 'fan' ali mislim da su prethodne verzije bile poprilicno lose, 2013 je bio podnosljiv i ostao mi je na hardu dve godine, ali sam ga hejtovao.. 2015 je bez preterivanja, STRASNO dobar. Trudim se da nadjem mane u gameplay-u ali ne ide mi za sad..
Pa ja vec dva puta napomenuo mane, ali me niko ne slusa, ili ih niko nije izvalio. :) Da ne pricam o tome da ne volim kada lako padaju golovi, u startu me podseca na prethodne verzije.
 
Pa ja vec dva puta napomenuo mane, ali me niko ne slusa, ili ih niko nije izvalio. :) Da ne pricam o tome da ne volim kada lako padaju golovi, u startu me podseca na prethodne verzije.
Meni je sve poznato sto si napisao, ali nisam htio da odgovaram jer sam FIFA fan boy, uglavnom one igre su poprilicno lose.
 
@pelle

Nemam pojma, stvarno nisam primetio te stvari. Fora je sto igru moze da ti ogadi neko ko je igra onako 'igraonicarski', ne igra fudbal vec igra da bi sto lakse i brze pobedio, koristeci neke forice koje prolaze. Ja nikad nisam tako igrao a ni ljudi s kojima igram.. Moze fudbal da se igra konacno ako igras normalno, bez exploita..
 
PAzi, ako iko igra PES na nacin da tekme budu sto realnije, onda sam to ja. Igram na tastaturi, sto znaci da ne koristim munje (driblinge). Uglavnom strpljivo gradim akcije i trudim se da ne primim puno golova, jer znam da nisam dobar u napadu pa na kraju moze da ispadne neki realan rezultat tipa 1-1, 2-1 i sl. Ali ovde u 2-3 test tekme mi je bio taj rezultat vec posle prvog poluvremena, a fudbal igrao nisam preko godinu dana, u prevodu I suck. E kada na Top Player, "I suck" igrac moze da da dva gola bez pomuke i nekog truda, realno je da ce mu fudbal biti shit i dosadan. Brate, ocekujem posle godinu dana neigranja fudbala i nekoriscenja gamepada da u 3 tekme necu moci da postignem gol uopste, kao sto je uostalom bio slucaj u nekim prethodnim delovima. Izgleda da cu sacekati da izadje neki editor i malo da modifikujem gameplay sa menjanjem globalnih parametara, tipa centarsut -40, pasovi -20, sutevi -20, i sl. Pitanje da li je sve to vredno ulozenog vremena.
 
Ja sam i pes 2014 kao i 2015 odigrao JEDNU utakmicu i alt+f4 pre 90. min i briši. Sramota je šta je konami dozvolio sebi u zadnjih 5 6 godina.
Zadnji fudbal da mi je bio ok je 2009 u nekim segmentima i 2010.
Zato u sposlednjih 2 gosine igram samo fifu2013 koja najvise podseća na pes iz 2009 i 2010. A fifu sam mrzeo iz dna duše sa njenim odvratnim game playom koji su furali ranije.
 
Nisam igrao PES od 13ice, uglavnom igram 1 na 1 ofline. Probao ovaj novi, nisam mogao gol da umuljam,ali ni da primim. Igraci sporo reaguju na komande nekako, imam osecaj da moram dve sekunde ranije da pritisnem komandu, da bi odradili na vreme ono sto zelim. Po mojim kriterijumima, ocajna igra. Cekam narodnu verziju fife, pa da uporedim.
 
Koliko nemate pojma lol :)
 
Gerix - Imaš demo fife 15, ako vec zelis porediti gameplay.
 
Zato u sposlednjih 2 gosine igram samo fifu2013 koja najvise podseća na pes iz 2009 i 2010. A fifu sam mrzeo iz dna duše sa njenim odvratnim game playom koji su furali ranije.

PES je 2008 pa sve do 2013 bio totalni trash. Taj 2009/10 se ni po cemu razlikuje od ostalih verzija (2008 je bila drugacija, tamo su se klizali igraci po terenu). FIFA 2013 uopste ne lici na te verzije PES koje pominjes, tako da stvarno ne kapiram o cemu pricas.
 
Nazad
Vrh Dno