Šta je novo?

Pro Evolution Soccer 2013 - Out

Odigrah par tekmi i izgleda za nijansu bolji od 2012

msm da je to i cilj, nece da ulazu mnogo napora ionako ce da proodaju

grafika mi izlgeda losija od prethodnog, mozda su ga tu satrli da bi radio na istoj konfiguraciji kao i prethodni a malo na racun izgleda poboljsali engine

Svejedno, nije lose a nije ni savrseno. Obrzirom da sam ga dzabe dobio odlicno je
 
Nego jel moze nekako da se ucita master liga sa proslog fudbala 2012?

I ostale stvari da se ucitaju tipa one bodove sto sam skupio za klasik igrace ?
 
Poslednja izmena:
Cekamo sledeci PES, trebalo bi da predju na novi engine.
 
A dok cekamo igramo ovaj koji je skroz dobar.

Btw ako neko ima neki paketic sa navijackim pesmama da nije preveliko cimanje instalirati, nek okaci, ja ne mogu da nadjem..
 
PESEdit.com 2013 Patch 2.1

New Features:
New league: Liga Argentina (16 full teams with correct squads, lineups, kits & stadiums)*
Fixed boots, accessories, positions for more than 2000 players
Fixed online switch
Added correct kits for all national & classic teams
New faces: 20 new faces, including Gago, Nastasic, Verratti
New kits: Ireland, Real Sociedad, Wales
Added Serie A scoreboard
Correct transfers like Alex to Coritiba or Hitzelsperger to Everton, created more than 20 missing players
Added switch to use game version 1.00 or 1.01

*Updated to full 20 teams league after Apertura 2012 finishes in December.

General Features:
Added Bundesliga, Liga Argentina, 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship
Added other teams (Viktoria Plzen, BATE Borisov, Metalist Kharkiv, Rubin Kazan, Anzhi, and more)
Correct kits for all National & Classic teams, Premier League & Liga ZON Sagres teams
Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
Faces: More than 430 new faces
Fixed kits for a lot teams including Barcelona, Manchester United and Sevilla
Includes DLC 2.0
Removed blur
 
I fajl od 100 mega okacen u 5 delova, limit na 50kbs i cuku vremena cekas izmedju delova :D Kraljevi..
 
Odlican je kada mu se malo sredi global edit nekih stavki preko editora. Tada su tvrdje utakmice, teze se prave sanse, dosta je realniji nego na default ability vrednostima. Poceo ML i jedino sto me smara su ******ski odradjeni simularani rezultati, 90% rezultata je 1-0. Istao tako teska glupost je ono budzenje ability-ja preko nekih kartica ili kopacki, to je za klince.
 
Dobar pes, igriv je. Nego me nervira sto nema imena igraca pored radara, je l moze to nekako da se namesti? A ne da moraju imena iznad glave da stoje, bezveze.
 
Pes 2013 crashuje kad se ide exibition i game plan. Medjutim exibiton u ligi sampiona radi super i gameplay je tecan, osim game plana. Nadjem na netu da pesedit resava taj problem, instaliram 2.2, opet crash, ok. Izadje pesedit 2.3 instaliram, iz prvog puta crashuje, onda sam drugi put promenio brzinu igre i sve je bilo normalno. Posle sam izasao usao u LOD tab u peseditu i ne secam se da li sam nesto dirao ili ne, i od seldeceg starta igre opet ista siutacija. Da li je neko imao ovakav problem i da li ga je resio nekako? Radi se o PC-u, pes je rld.
 
Jel ima negde da se nađu ovi pesedit patchevi na torrentima?

EDIT: Rutracker ;)
 
Poslednja izmena:
uzeo bi kljuc za pes pa me interesuje da li je moguce sa jednim serijskim kljucem napraviti 2 ili vise profila za online igranje ? s tim da je normalno da se ne moze igrati u isti vrijeme sa istim kljucem
 
Ima utisak da je PES 2013 popravio grafiku,ali pojednostavio davanje golova u Become a Legend mod-u. Mislim,uvek počnem mod na easy,pa mi čudno da dajem po 10 golova po meču :))))
 
LJudi, kada se prave turniri po Beogradu i sl, kakve su propozicije? Pre svega oko tajminga poluvremena i izbora timova? Kontam da ovde ljudima dam izbor ko god hoće koji tim, ako se podudaraju, da se žreba da ne bude isto i kraj... Naravno, kontam da ima veze i broj prijavljenih u smislu ako je manje ljudi i manje mečeva da se poluvreme stavi duže i sl... Koja su neka standardna "pravila"?
 
Sta je ovo?
 
Pa sudeci po njegovom potpisu, tj. linku iz Pes Patch rekao bih da je neki detaljno uradjen patch ! :)
 
Kompletno uradjen patch za pes 2013. Izpravljena imena klubova, igraca ...
Sve detalje mozete vidjeti na sajtu.

Nakon instalacije pes-a instalirate qpes i dobicete posebnu ikonicu.
 
Ja imam vec PES Edit-ov patch, sve sto mi treba je u njemu, jel se razlikuje od njega po necemu? A bitnije transfere sam uradim..
 
Razlikuje se po ocjenama igraca. Sve ocjene su PSD, nisu default Konami
QPES moze naporedo da se instalira sa peseditom.
 
Ako moze mala pomoc za PC verziju, hteo bih da promenim kursor koji mi nije dovoljno vidljiv. Igram sa iskljcenim imenima iznad glava igraca, pa mi ovaj default nekako nije dovoljno kontrastan. Vidim da ima raznih varijanti po netu, ali ne mogu da nadjem bas ono sto mi treba, obican crveni trougao npr. Dajte nesto...

Hvala :)
 
Ako moze mala pomoc za PC verziju, hteo bih da promenim kursor koji mi nije dovoljno vidljiv. Igram sa iskljcenim imenima iznad glava igraca, pa mi ovaj default nekako nije dovoljno kontrastan. Vidim da ima raznih varijanti po netu, ali ne mogu da nadjem bas ono sto mi treba, obican crveni trougao npr. Dajte nesto...

Hvala :)

Imas u podesavanjima za kontroler. Kada pocne utakmica, izadji u meni i tu prckaj po opcijama - controler settings cini mi se. Negde u opcijama se nalazi izbor: ime iznad glave, trougao u boji i opcija bez ikakvih oznaka.
 
Da bre taj trougao se bas fino vidi, jel ti to namesteno?
 
Po defaultu je ime plus ono plavičasto sranjce :). Samo to bez imena mi ne odgovara, nisam video trougao (a voleo bi neki jasno definisan i vidljiv), zato i pitam.

Probaću opet večeras, možda sam lud :)
 
Poslednja izmena:
Da, nema nikakav trougao vec plava linija iznad glave, ne znam meni je to skroz dovoljno i uocljivo a poznat sam po tome da mi smetaju takve stvari, tipa ne pocinjem utakmicu ako su jedni zuti a drugi beli :D

pes.jpg
 
Poslednja izmena:
Nisam se dobro izrazio, nije mi problem da vidim to, nego mi narušava doživljaj fudbala na sličan način kao ona imena iznad glava, nekako mi je previše. Zato hoću nešto svedenije, manje i preciznije, video sam da ima, a mislio sam šta ćete tek vi da predložite :)

Inače, ni ja ne igram ako su beli protiv žutih :)
 
Meni skroz ok, ranije su bili trouglici bese? Vidi se dobro a ne smeta uopste kao imena, sto si hipster :)
 
Nazad
Vrh Dno