Šta je novo?

privatni peerovi za torrente

Na YUWA mogu da pozivaju samo korisnici koji imaju status power user. Eh da, i svako garantuje za svog pozvanog tako da spremite CV sa dobrim preporukama sa drugih trackera. ;)
 
Meni ce corey da posalje invate za torrentleech jel tako ? :D
 
Poslao bi ti da imam :) slabo ga koristim,
ako ti treba cimni me preko msn-a, poslaću ti preko nekog drugog.
 
Ako vam ne treba što se onda cimate sa provaljivanjima trekera i skidanjem toliko materijala, pre svega HD-ova?

Ali news se placa, ovo je dzabe.

Za sve strano mi je suludo da odrzavam ratio kada sve mogu da nadjem na drugim mestima bez da gledam koliko sam skinuo i koliko sam dao. Gresim li? Ima il zaista neke ne znam kakve ekskluzive na privatnim trackerima, nesto sto ne moze da se iskopa na Emule ili na javnim trackerima?

U pravu si, ako skidas crnce repere, madonu i sl. potpuno je nepotrebno koristiti privatne trackere. Isto vazi i za jake filmske naslove.
 
Taj rad,
osim toga popularni fajlovi su odlični za seed.
 
U pravu si, ako skidas crnce repere, madonu i sl. potpuno je nepotrebno koristiti privatne trackere. Isto vazi i za jake filmske naslove.

Ma da...za komercijalu je jasno da odlicno ide i na javnim trackeriima. Al' sta ima toliko ekskluzivno na privatnim cega nema recimo na Emule? Ne bih da se raspravljam nego cisto pitam onako informativno. :)
 
Nema nista toliko eksluzivnog na privatnim torrent-ima sto se na moze naci warez sajtova,emule,p2p ili na javnim torrent sajtovima. Razlika je u to sto onaj ratio tera korisnika da seed-uju pa ako downloadiras brzina imaces vecu brzinu nego li preko javnim trackerima.
 
Koji upload imate kada održavate ratio na hdbits-u ?

Ja već rekoh.. 256/64
Ali skidao sam samo aktuelne stvari.. Sad baš nije lepo da navodim šta, pošto mu to potpada pod pirateriju, ali jednu seriju od 15 epizoda recimo.

A ima tu i free leech perioda kad se ne računa download, a upload ide duplo više nego što je realno, pa se dobijaju i krediti za svaku seedovanu stvar na kojoj ima manje od 4 leechera, a od tih kredita može da se dokupi sebi određena količina GB koji će se računati kao upload.. itd

Ja recimo imam oko 19.5GB skinutih i 21GB uploadovanih.

Od pre neki dan su uveli i to da svaka prva epizoda neke serije (tj. sezone serije) ne ide u obračun skinutog, a upload se računa.

Uvek se može snaći, samo treba biti uporan i znati otprilike kad šta izlazi.
 
Na YUWA mogu da pozivaju samo korisnici koji imaju status power user. Eh da, i svako garantuje za svog pozvanog tako da spremite CV sa dobrim preporukama sa drugih trackera. ;)

Meni je up na Crnojberzi 42,50Gb, a down 9,50Gb, jel moze jedna pozvnica? (dj.dorry[majmun]gmail.com) :)
 
Jel moze neko da mi detaljno objasni svrhu privatnih trackera ???
kolko sam ja skontao to su sajtovi sa kojih se downloaduju torrenti ??
i ako neko moze da mi posalje onu pozivnicu za one najbolje privatne trackere....
meni za upload nije problem posto sam na Wirelessu....
............upload na bitcometu za mesec mi je bio oko 30 GB a download oko 10 GB

pozz
 
"Jel moze neko da mi detaljno objasni svrhu privatnih trackera ???"
brzina, izbor, odličan pre-time, bez fake-ova, možeš da tražiš određene fajlove.
Jedina mana je održavanje ratio-a.
 
Narucito kad nas sa adsl 4:1 i cable 2:1

nego corey meni jos nije stigo invate za TL :D
 
Sada budžim ratio na TL-u, dobijam PU(možda večeras bude gotovo) i šaljem ti sa mog acc-a....
 
Probajte bit-hdtv za HD materijal .
Registrovanje je free, ima svasta da se nadje, 720p, 1080p x/h264
ekstra kvalitet .
 
Ne moze

SorryThe current user account limit (15,000) has been reached. Inactive accounts are pruned all the time, please check back again later..
 
Izgleda da su uveli happy hour :d .
Kada sam se ja uclanjivao planirali su 10000 korisnika a sada ih vec ima 15000 .
Verovatno ce uskoro da ponovo puste registraciju .
 
Poslednja izmena:
@Corey

Na kom privatnom trakeru operises?
 
Ako si snalazljiv i domisljat ovo ne mora da bude problem.

Dobro si ovo rekao... biti snalazljiv... hahahahah... ja sam na torrentleachu mnogo je dobar... ja sam na wirelesu... i skidam dosta stvari... upload mi je do sada 41gb a download 33gb... evo dacu jednu pozivnicu... konkurs traje do sutra... hahahaha... dajem onome ko od 200 pa na vise postova... maaaaaa... ko se prvi javi njegova je....:-devil-: :-devil-: :-devil-:
 
Da li moze neko da mi posalje neku pozivnicu za neki tracker!?Hvala!
 
Da li je i dalje dozvoljena razmena pozivnica za torrente?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne...
 
Nazad
Vrh Dno