Šta je novo?

Prince Of Persia: Warrior Within

LUC1FER

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
11.06.2003
Poruke
1,153
Poena
649
Jel neko probao demo novog Prince-a?
Demo je tezak nekih 270MB.
Ja skinuo, instalirao i odusevljen sam. Grafika je fenomenalna o atmosferi i igrivosti ne treba pricati...
Demo pocinje odlicnim introm i odma vas baca iz introa u igru tj koljacinu:D

Ajde ako je probao jos neko neka da neke utiske

poz
 
Probao i skinuo ga . kao i u Pop1 , odlicna grafika, game play. Jedva cekam da izadjem. Valjda ce se pojaviti posle hl2? Nema smisla da izadju u isto vreme. Dolazi Nova godina, Bozic, treba se pripremiti ....
 
Dajte link.
 
Ima li nesto novo u tome ? Nisam toliki ljubitelj principa igranja PoP-a da bih po drugi put prelazio istu stvar sa malo lepsom grafikom i izmenjenim redosledom zagonetki
 
UUUU jedva cekam.... najjaca igra...........!!!
 
Jesu li sredili kameru? Izgubio sam zivce zbog toga na kecu...
 
Ma kamera je jedna od najjače implementiranih u igrama, šteta što su ti živci slabija strana - da si se navikao, verovatno bi se navUkao :)...
 
Kec je bio sasvim ok igra, uglavnom zabavna, nekad frustrirajuca. Ali ne bih sve da igram ponovo. Mislim, bar da su engine poboljsali - nego malo nabudzili postojeci. Stavise, nisu ga ni dirali, nego povecali broj poligona i rezoluciju tekstura... i dodali nove poteze... blah.
 
Ja nisam sreo drugu igru sa većom replay vrednosti od PoP: The Sands Of Time, prešao sam je 4 puta uzastopno (znači završim igru pa odma startujem iz početka), tako da jedva cekam nastavak!
 
Igra je odlicna , ali u potpunostyi se slazem sa byMaX-om sto se tice grafike ...ali svejedno zeljno ocekujem da izadje...
 
Pa ti nisi mogao nocima normalno da spavas.Si sanjao karakondzule?
 
Igrao sam taj demo od skoro 500MB. Nisam odusevljen. Pola sata krljam likove koji me napadaju na brodu i nista! Koliko njih treba da ubijem da bi se nesto desilo? 5000 mozda? Otpali su mi i desni kaziprst i levi taster od misha od silnog kliktanja.
 
Kazem ja - smor je totalni igrati expansion pack za takvu vrstu igre :)
 
Sands of Time je fenomenalna igra (za razliku od ovog demoa). Nadam se da finalni Warrior Within nece biti na foru krljaj, krljaj i jos malo krljaj. Dobih tikove od toga. :)
 
Pa prvi put kad vidis sve fore - bude kul. A onda kad preteraju... Isto kao Matrix film - mislim na nastavke.
 
NightVision je napisao(la):
Igrao sam taj demo od skoro 500MB. Nisam odusevljen. Pola sata krljam likove koji me napadaju na brodu i nista! Koliko njih treba da ubijem da bi se nesto desilo? 5000 mozda? Otpali su mi i desni kaziprst i levi taster od misha od silnog kliktanja.

Pretpostavljam da se zbog toga i zove "DEMO"... ,)
 
Batica je napisao(la):
Pretpostavljam da se zbog toga i zove "DEMO"... ,)
Pa ako je DEMO od POLA GIGA pretpostavljam da su mogli da ubace malo vise od krljanja milion protivnika na JEDNOJ lokaciji (brodu)! :) Il ima neka fora koju nisam provalio il ne znam sta je u pitanju!? Ako je neko uspeo da predje taj pocetak demoa, neka javi. Rado cu nastaviti dalje.
 
NightVision je napisao(la):
Igrao sam taj demo od skoro 500MB. Nisam odusevljen. Pola sata krljam likove koji me napadaju na brodu i nista! Koliko njih treba da ubijem da bi se nesto desilo? 5000 mozda? Otpali su mi i desni kaziprst i levi taster od misha od silnog kliktanja.

pa samo treba da odradis sve poteze/combo-e po redu kako pise (lepo kaze "tutorial") i onda ides dalje...

cini mi se daje malo "mracnije" od prvog dela & I like it! :banana:
 
zulu je napisao(la):
pa samo treba da odradis sve poteze/combo-e po redu kako pise (lepo kaze "tutorial") i onda ides dalje...

cini mi se daje malo "mracnije" od prvog dela & I like it! :banana:


:Klanjanje
 
Gamespot kaže da je igra pomerena za dve nedelje, tj. sa 16-og na 30-ti novembar. Velika je gužva pomenutog datuma ili + - par dana. :)
 
Nazad
Vrh Dno