Šta je novo?

Prince Of Persia: The Forgotten Sands

ljudi,izadje li konacan crack?

mislim,da ne mora igra da se vraca na easy,da se ne zaglavis...
 
ljudi,izadje li konacan crack?

mislim,da ne mora igra da se vraca na easy,da se ne zaglavis...

ja sam batalio da igram tako da ne znam gde je prblm, meni se nije zaglavio ali nisam puno presao... uglavnom ima par kombinacija lekova trenutno dostupno kod gusara.
 
ja sam batalio da igram tako da ne znam gde je prblm, meni se nije zaglavio ali nisam puno presao... uglavnom ima par kombinacija lekova trenutno dostupno kod gusara.

fora je u tome sto necu da menjam lekove kada se zaglavi,nervira me
 
Htedoh da uzmem original, ali kad videh i cuh pricu o novom drm-u :( Nista od toga.
 
Stigao sam do predposlednjeg nivoa The Palace se zove cini mi se, to je posle onoga kad izadje iz Hrama i tu sam se zaglavio jer kad dodjem do onog dela gde su trojica onih ajde da ih nazovem strujnih protivnika i stvara se gomila drugih ona glavna vrata nece da mi se otvore.Sve ih pobijem i sve sam probao i nece,a na netu sam video da bi trebalo da se otvore.Koristim s-draw antilegalite,a citao sam da sa novim lekovima morace sve iz pocetka i treba da se sve ponovo instalira.Tezinu sam smanjio jos prvi put kad nisu htela da mi se otvore ona vrata tako da vise ne vredi to,a ne prelazi mi se ponovo igrica i hteo bih da vidim kraj...ljudi help...
 
Zavrsio sam igru bez problema tj bagovanja,zadovoljan sam,nisam nesto odusevljen,ali ok je.....
 
koji si lek koristio?

mene interesuje lek koji ni u jedno trenutku ne baguje...

Mogu da se slozim sa prethodnom konstatacijom,plus,ja sam vrlo brzo prebacio na easy (svega nekoliko tabli sam presao) i nisam morao nista ispocetka i do kraja je bilo sve ok
 
Drugari zaglavio sam se na ovom delu ne znam tacno kako se zove nivo, ali pre ove scene je bio susret sa onom vilom kada je rekla da princ mora burazera da kokne. Problem je u tome sto kad sidjem u ovu rupu ne mogu da se popnem gore kod kostura a ne mogu ili ne umem da preskocim a da ne sidjem dole. Moze neko da mi objasni kako se prelazi, pa da nastavim da igram :wall:



 
Uspeo!! Nisam znao za ovaj potez. Hvala puno!
 
Poslednja izmena:
Ja sam picio na pad-u.

Inace, ovaj poslednji repack fix radi od pocetka do kraja(igrao na normal), ali postoje neki drugi problemi: ponekad crashuje, ponekad zabrljave texture kad se koristi magija. Desi se na pr. upgradujem se, zaginem, i opet mi se ponudi da se upgradujem kao da nisam, mada zapamti stari upgrade.Na taj nacin, mogao sa da se upgradujem, zaginem, upgradujem sve dok se skroz ne nabudzim....kul...

Slazem se sa vecinom, igra je ok, nista posebno. Ima svojih high pointa, ali je uglavnom flat osecaj prilikom igranja. Produkcija je dobra, mada se ocigledno sa necim zurilo, pa je sve ispalo nekako sklepano. Zvuk se takodje na momente u cut scenama gubi, i to ne mislim na neke od kanala, vec na same semplove. Nije mi losa ta God of War fora sa pticurinama i borbom na kraju, koja je neka mesavina pomenute i DMC-ja. Sta vise, to mi je ispalo najbolje od svega i pomislio sam da bi bilo vrh da su uradili sve u tom stilu, ali onda to nebi bio POP. Sa druge strane, pomalo je u sustini i tuzno da igra sa ovako dugogodisnjom franchizom kopira neke stvari na tako ocigledan nacin, no...Vecina stvari je izgleda pocelo da se pravi i konzumira kao fast food. Moracemo poceti da se navikavamo na to...
 
gde se nalazi snimljene pozicije u win 7? ne mogu da nadjem:wall:
 
igra nije losa ali jako me nervira ona kamera tokom igre u nekim momentima :)
 
Da, kamera i kontrole vezane za kameru umeju da zezaju... Onaj nivo "The Final Ascend" na kraju je bash za vezbanje multitaskinga - to je dosta teze u pogledu platforme nego bilo shta shto je bilo u prethodnom Princu (mada ne tako teshko kao to shto je bilo u The Two Thrones na kraju).
Sve u svemu solidna igra, sa nekoliko novih "fora" koje ce verovatno da dobiju produzetak u nekom novom nastavku Princa Persije.
 
Presao sam igru i svidja mi se, samo sto je stvarno laka cak i na normal.
 
po mojoj proceni dva puta ali nemoj me drzati za rec, meni licno nije to bilo toliko bitno!
 
Upravo sam zavrsio igru - ocena 8/10... šteta što je ovako kratka (5-6h laganog igranja od početka do kraja).
 
Imam problem sa igrom, naleteo sam na bug pred kraj, nivo The Palace, vrata nece da se otvore (attach), koristim ovaj drugi fix, a tezinu ne mogu da menjam posto je vec na najmanjoj....je l postoji neki config fajl da rucno promenim tezinu pa da posle u igri opet spustam??
Inace OK je igra, lagana, ali kontrole i kamera su cesto jako frustrirajuce
 

Prilozi

  • Prince of Persia.jpg
    Prince of Persia.jpg
    163.1 KB · Pregleda: 97
igra je, u poredjenju sa prethodnim delovima, toliko jednostavna da je utisak da je pravljena za teletabise...
 
Napokon presao ovo,smor u PM
 
Imam problem sa igrom. Naime u prikazu imam crni okvir od 2cm. Igram u 1920x1080. Ukljucen widescreen koji ne moze da se iskljuci. Jel imao neko isti problem?
 
Nazad
Vrh Dno