Šta je novo?

Prey

zdravko

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.02.2003
Poruke
1,525
Poena
349
Jel zna neko kako se prelazi nivo u igri Prey: (pretpostavljam da je poslednji) Mother: Chamber.
Pita me kao da li hocu da im se pridruzim ili da nestanem (perish) i onda me izbaci iz Sfere i tu pocinje nivo...
Sfera se vrti ukrug, u njoj je majka Alien-human, a napolju se nalazi kruzna staza (na kojoj sam ja) i oni aparati za punjenje oruzja (crveno svetlo), niko me ne napada a ja ne mogu nista da uradim sferi, a nema nigde da se ode...
Nadam se samo da nije bug...
 
Izadji iz svog tela, gadjaj stakla na njenoj kapsuli strelama...mislim da cjesh dalje mocji i sam:p
 
Poslednja izmena:
Izadji iz svog tela, gadjaj stakla na njenoj kapsuli strelama...mislim da cjesh dalje mocji i sam:p

Hvala na brzom odgovoru !!!
A stakala ima mnogo, sve da ih gadjam ?
Mislim da onda necu imati dovoljno spirita...
Odoh da probam, nasao sam da se zaglavim na samom kraju igre...
 
Mislim da cjesh mocji, may the force be with you:p
 
Evo predjoh je...
Svidja mi se kraj, tj. kada posle credits-a se nadjem u onom baru na pocetku, a ja mislio da prekinem credits i da izadjem iz igre... a tamo rekose: Prey will continue...
Izasao je 2006. tako da sumnjam da ce biti nastavka...

Igra je osrednja 4-, da nema onih "gravitacionih" elemenata bila bi losa, neka jadna 3-chica :D...
100% linerana, slaba prica... sve u svemu - ogoljeni Doom3 (mada tamo prica i nije losa, ako se prate i citaju svi PDA)...
 
Poslednja izmena:
Subjektivna stvar, meni je odlichna, ima raznih nivoa, uvrnutih neprijatelja, muzika je odlichna, ma ceo trip je ok, lep sf shooter.
Odigrao sam ga par puta, i svaki put je i dalje zarazno, tera te da igrash:p
Kod mene 5-, bash da ne budem pristrasan.
Nastavice se, mozda za par godina....i za ovo im je trbalo puno:p
 
Svakako je bolja od Bioshock-a :)
 
Svakako je bolja od Bioshock-a :)

Ma daj molim te, :smash:.
Pa Prey kakvu pricu ima bolje i da je nema... Zli vanzemaljci i heroj planete Zemlje... Debilno...

Bolje da mu je prica kao u Doom-u (milsim na 1. deo :D) :p.

A Bioshock je mozda razocarenje samo za one koji su mnogo ocekivali i dugo iscekivali igru.
Meni je jedna od najboljih koje sam igrao, upada u moju recimo Top10 listu...
 
Poslednja izmena:
Top ten mozda, ali i prey je kod mene top ten:p
FPS ko FPS.
Mada ja vishe preferiram neki futuristichki trip, kao shto se da zakljuchiti.
 
Nazad
Vrh Dno