Šta je novo?

Prevara na Benchmark Oglasima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
Postavljam ovo da ne bi i drugi clanovi bili odmanuti i da se ovakve stvari ne bi ponovile ovde.
Clan od koga sam kupio slusalice na poruke ne reaguje niti se javio da bilo sta kaze. Sacekao sam 24h da prodje, da li ce odgovoriti ili bilo sta reci na poruke koje sam mu poslao. Cita i ne odgovara i ignorise, jer je znao da ide na prevaru. Da je lepo opisao slusalice i reko u kakvom su stanju ne bih kupio ni ti uzeo i dzabe da mi poklanja. Cena je bila 1500 din + postarina 470 din. Ne mogu da verujem da su ljudi u stanju da se brukaju za 1500 din. Ja necu propasti za 1500 din niti ce se on obogatiti eto ima i takvi ljudi. Lepo je sakrio nedostatke slusalica i precutao to nije lepo, Ovakve slusalice mogu samo baciti u kontejner ne mogu se koristiti koliko su prljave i nesto crno ispada iz njih. Slusalice sam porucio za komsinicu to jest za njeno dete to je sad nebitno, dati detetu ovakve slusalice ne izvodljivo. Ja sam nadohnadio ljudima trosak jel sam ja i preporucio i narucio za njih. U nastavku ide link oglasa i skrinsotovi dopisivanja i svega pa pogledajte.

Link oglasa i clana koji je prodavao slusalice.
sk1.png
Dopisivanje preko privatne poruke.
sk2.png
sk3.png
Slike slusalica koje mi je poslao i u kakvom stanju.
s1.jpg
s2.jpg
s3.jpg
s4.jpg
s5.jpg
s6.jpg
Ja se uzvinjavam Benchmark forumu oni za ovo nisu krivi, ja sam morao ovo da objavim da znaju ljudi.
Molim moderatore i admine da ne brisu ovo.
Evo i sa K.P dopisivanje
kp1.png
 
Ovo je za ban sa foruma. Takav lik ne zaslužuje da ima tako mator nalog. Kad tad će ponovo nekoga prevariti na osnovu staža na forumu. Mogao je biti mnogo veći iznos i kamen u kutiji.
 
Korisnik nsdraza je banovan. Ovakve stvari se neće tolerisati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno