Šta je novo?

Preporuke i inofrmacije o grafičkoj kartici

PooX

Poštovan
Učlanjen(a)
29.07.2015
Poruke
11
Poena
54
Pozdrav, želeo bih da naručim računar jedan sa interneta što prodaju, konfiguracija je sledeća:

TNN4wug.png

Međutim, grafička mi deluje suviše slaba u odnosu na ostalo. Iskreno, hteo bih igrati PUBG igricu, i smatram da nije dovoljna grafička za to, pa me zanima koju preporučujete i kakve savete imate. Takođe, imam još 4gb rama sa starog kompa, isto ddr3, te računam da će biti 8gb.

Hvala, svima unapred. :)
 
Poslednja izmena:
Napisi ti prvo kakva je, tj. koja je to konfiguracija. Ako je neka brand name, tu imas ko zna kakvo napajanje, na koje ni ne mozes da stavis nista ozbiljnije od najobicnije graficke. Mozda ti se ni ne isplati da uzimas tu konfiguraciju, vec je bolje da sastavis sam.
Uzmes neko ok napajanje, kuciste po zelji... i ganjas polu-konfiguraciju, plocu+procesor... ram po potrebi... Onda bocnes grafu kakvu hoces.
 
Za brata bih uzeo ovaj računar, ali da sad to ne bi objašnjavao, pisao sam sve u prvom licu kao za sebe da je.

I dalje imam onu FX6300 konfiguraciju ja, i uzeću GTX 1050TI, čim dobijem neke pare što čekam. To za mene je rešena konfiguracija. ;D

Budžet pa do 12-13 hiljada za grafičku za tu konfiguraciju što sam slikao skrinšot u speccy-ju. Da li uopšte mogu jače grafičke na tu konfiguraciju ili nema šanse?
 
Budžet pa do 12-13 hiljada za grafičku za tu konfiguraciju što sam slikao skrinšot u speccy-ju. Da li uopšte mogu jače grafičke na tu konfiguraciju ili nema šanse?
Procesor iz te konfiguracije je pristojno jači od tvog procesora :D no glavno pitanje je kakvo napajanje ima ta konfiguracija, da li je standardno jer brand mašine često imaju drugačije konektore na napajanju i matičnoj ploči pa ne možeš da zameniš za jače. Moraš to pitati prodavca. Ili barem da ti kaže tačnu oznaku modela računara pa da nađemo specifikaciju.

Za budžet koji si naveo možeš uzeti RX 560 2GB, kod "Mađara" sigurno, a često i u domaćim radnjama kad naleti na akciji. To ti je neki minimum za PUBG :)
 
Probaj da uklopis 1050 2GB, trebalo bi da moze da se nadje za 110e.
 
Vrh Dno