Šta je novo?

Preporuka

  • Začetnik teme Cranky
  • Datum pokretanja
C

Cranky

Guest
Poz momci, ako moze neka preporuka za igru kao wow (koji mi se popeo na v rh glave, istancenje sa svakakvihm likovima, pvp ne volim bash toliko).
Znachi istrazivanje, resavanje questova, ubijanje akrepa i karakondzula i najvaznije single player :D. Hvala
 
Poslednja izmena:
Warhammer Online ;)
 
Neverwinter Nights 1 (preskochi ako te pricha ne zanima tolko originalnu kampanju, i odma shibaj na expansion pack 2 - Hordes of the underdark)

neverwinter nights 2 (sve tri kampanje)

runes of magic MMORPG (kao WoW , samo dzabalesku)

Diablo 2 modovi (moja preporuka za Eastern Sun, a inache imash i modove koji su skroz iskrivili i preoblichili igru, zanimljivo ih je igrati samo ako si fan diablo-a, a zelish novu prichu i nove nivoe)

*** ja muku muchim zbog nedostatka ovakvih igara a da nisu MMO. dakle, gde su bre mashte tim ljudima, pomenucu josh i Temple of elemential evil, koji mi je bio ok, al nishta spec ( i on je zasnovan na DnD pravilima) i to je to. zaista, Gothic mi se nije svideo, Elder Scrolls serijali su mi katastrofa ne daj boze, i ne znam vishe ni jedan dobar single player RPG ...
 
Runes of Magic

Igra je copycat WoW-a ali je besplatna. Ima Cash Shop ali nema potrebe da trosish pare jer dobijash specijalne tokene kojima mozes kupiti neke stvari iz CS-a. Prednost igre jeste shto ima mnogo dobar community tj. za nekih 3 nedelje igranja nisam naishao na ispade igraca, debile i slicno. Ljudi su veoma ljubazni i pomocice ti ako ih zamolish. Mane igre su grind, questovi koji se vrte oko ubijanja mobova kao i daily questovi. Mada to su mane WoW tako da...

Igra ima jako zanimljiv sistem klasa (dvostruka klasa) i sama atmosfera u igri je fina (podseca u nekim momentima na Gothic I). Ali najveca prednost jeste shto se igra ne placa i ako mozes da zanemarish polish koji WoW poseduje zaista nema nijednog razloga da placash nesto sto mozes igrati dzabe.

A od single player najblizi WoWu je Bolivion.
 
Poslednja izmena:
Znachi istrazivanje, resavanje questova, ubijanje akrepa i karakondzula i najvaznije single player :D. Hvala

The Witcher

Možda nije kao WoW ali zadovoljava sve gore navedene kriterijume.
 
moj glas definitivno ide za Neverwinter Nights 2 :)
 
The Elder Scrolls: Morrowind
Neverwinter Nights 2 (zaobiđi poslednju expanziju)
The Witcher

Ako ne želiš priču:
Titan Quest
The Elder Scrolls: Oblivion (svaki quest se rešava ubijanjem prvog lika čije ime čuješ u razgovoru, imaš i kul kompas za debile)
 
Poslednja izmena:
*** ja muku muchim zbog nedostatka ovakvih igara a da nisu MMO. dakle, gde su bre mashte tim ljudima

****ga, što bi se iko patio praveći neki rpg, kada je svima lakše praviti milion first person shootera godišnje za armiju debila.. ;)
 
Poslednja izmena:
Ok hvala vam momci, sad se bacam u potragu za igricama i posle ispita krecem da se igram
 
ja sam odavno shvatio da na tom polju nema nista novo i zato trazim samo stare igre :)
planscape torment mi je vrlo zanimljiva, pogotovo ideja u igri, ako vas ne zanima grafika probajte je, ako vec niste. ko je nije probao?
nisam probao spell force, a zanima me da li je neko igrao? kazu da je dobra igra.
 
Obavezno Planescape Torment, pogotovo jer sada na netu ima widescreen patch kojim mozes da biras rezoluciju (i za ceo baldurs gate i icewind serijal) i odlicno radi :)
 
nisam probao spell force, a zanima me da li je neko igrao? kazu da je dobra igra.

Izvanredan! Pomalo težak i čudan, specifična simbioza akcionog RPG-a i strategije. Imaš prvi deo sa dve ekspanzije (Breath of the Winter i Shadow of the Phoenix, od kojih je drugi malo zeznut u smislu da ga moraš igrati sa karakterom visokog levela), kao i drugi deo Spellforce 2: Shadow Wars sa ekspanzijom DragonStorm.

Izuzetna celina sa stotinama sati gejpleja...izazovne igre, ali igre koje dosta pružaju zauzvrat.
 
Runes of Magic
 
Sad sam se setio jos jedne dobre stare: Arcanum . Mislim da je bilo nekih bagova kad sam igrao, ali mi je igra vrlo draga. Vredi je probati.
 
Nazad
Vrh Dno