Šta je novo?

Preporuka za vožnju (open world) za PS4/PS5

nemanjahtc

Cenjen
Učlanjen(a)
26.11.2010
Poruke
466
Poena
170
Interesuje me koja je po vama najinteresantnija voznja.
I bilo bi fino izdvojiti neku sa split screen-om.

Mislim na igre sa PS4, a igrao bi ih na PS5...

Koliko sam shvatio za sada od NFS izgleda da je Heat najbolji, a i The Crew 2 mi se cini kao zabavna voznja..
 
Crew 2 je uzasno radio na ps4, ne znam da li su izbacili neki patch za ps5 ali obrati paznju na to pre kupovine.
 
Odlucio sam se za NFS Heat i GT Sport, samo ne znam koju verziju GT Sport-a da kupim, tj vidim da ima 3 verzije, koja je najkompletnija?

I takodje me interesuje prekoruka za najbolju pucacinu ali Campaign mod, ne onlajn. Za onlajn mi je Warzone ok.
 
Pa to je verovatno onda Special Steelbook, sa zutom slikom na disku?
Znaci ove verzije koje su skuplje od klasicne GT Sport imaju sve osnovne stvari, plus nadogradnja, ili nesto i fali iz klasicne verzije?
 
GT Sport mozes i osnovnu verziju, nista nece da ti nedostaje. Ove skuplje verzije donose bonus sadrzaj u vidu da dobijes neke automobile na pocetku tako da ne moras da ih kupujes, ili kredite u igri i slicno.
 
Jel zna neko na koji nacin prodaju igre clanovi sa KP sajta? Jer u sustini kazu da te digitalne igre koje se kupe od njih, ostaju na nalogu kupca...

Koliko sam shvatio moze se dobiti primarni i sekundarni nalog, ali to ispada da svakako te igre ne idu na trenutni nalog koji koristim, vec bi dobio drugi nalog od prodavca, jel tako?
 
Nazad
Vrh Dno