Šta je novo?

Preporuka za RPG

Ljudi, iskulirajte Filipa. Znate kako se kaze...

troll-web.jpg


:d :d :d

...mada je bio u pravu za Spellforce. Sjajne igre i kec i dvojka. Ekspanzije su odlicno uradjene i zaokruzuju fino smisljenu pricu. Po meni jedini uspeli RPG/RTS koncept, koji ima poseban sarm i zaista ga vredi odigrati. :)
 
Poslednja izmena:
igre su namenjene za zabavu korisnika.Nema tu pravila osim da ti svidja ili ne, vise ili manje...
 
Iako nije klasičan RPG, pa bi verovatno mnogi čistunci trebali da povrate na sam pomen "skrnave sinergije", iskreno ti savetujem da probaš Spellforce 2 + Spellforce 2: Dragon Storm i uložiš neko vreme da bi savladao krivu učenja. Fantastična igra, mešavina RTS-a i RPG-a, sa solidnom pričom i napetošću, izazovna i jednostavno - zanimljiva, za razliku od klišea na koje smo navikli. Čak, ako imaš vremena, možeš da isprobaš i Spellforce 1 sa njegovim dodacima The Breath of Winter i Shadow of the Phoenix, to sve čini jednu celinu za koju ja jednostavno teško mogu da nađem reči da opišem koliko je dobro (tj. mogu, ali me mrzi da kucam toliko :d )

Probacu,ko zna koji put hvala na predlozima svima.....ali ljudi :( kad ce The Witcher 2 :(
 
Ima da se nacekamo do The Witcher 2.

Mozda mozes da probas the Last Remnant. Meni je bila extra zabavna (kad se naviknes na borbu i zvalis sva finija pravila, a ima ih mnogo). Ja se opet ostrim da kad izadje Mass Effect 2 i kad ga odradim, ponovo predjem TLR. Ima ponesto za svakoga, prica je standardna, nista revolucionarno, ali nije ni losa, borba je fenomenalna. probaj pa ako ti se svidi, extra
 
Ne volim te igre na fazon japanskih anima i mangi,ali hvala na predlogu :)
 
Risen ja na foru Gothic-a,a posle treceg dela neprelizim toj igri a kamoli slicnima,u svakom slucaju hvala :)

Risen uopste nije na foru Gothica . On jeste Gothic. Deo zapleta i likova iz Gothic 2 upakovan u malo drugaciju pricu i sa drugacijim protivnicima i to je to . Ista firma koja je napravila Gothic serijal je odgovorna i za Risen ...
 
Na osnovu saveta, upravo isprobavam Spellforce 2 i dodatak Dragon Storm. Igra je odlicna, ALI! Niko nije napisao da postoji gadno sr*nje kad instaliras original i dodatak Dragon storm, a igras original - desava se "camera bug". Bug izgleda nikoga ne promasuje!

Tako da sam ja igrao 2-3 sata do pojave prvog buga, onda obrisao Dragon storm dodatak, ali SIPAK. Onda ne radi savegame, pa sam morao ponovo da igram bez dodatka sve ponovo.

Pisem ovo da se neko ne sje*e kao ja.
 
Nazad
Vrh Dno