Šta je novo?

Preporuka za graficku do 50-60eur

themacor

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2009
Poruke
17
Poena
304
Trazim neku graficku koja je po vasem iskustvu best buy iliti najbolji odnos cena/kvalitet ako je poznato ogranicenje od max 60eur. Tolerancija od par eura je dozvoljena.

Trenutno mi je crkla maticna ASUS M2N-X pa sam ujedno u potrazi za novom, a koristicu i u bliskoj buducnosti AMD Athlon 5200+
 
Uzmi tu 8800GT slobodno..Palit je jedan od boljih iz 8800GT serije :,,:
Ako naletis na hd 4770 za istu cenu odlicno al nije neka velika razlika. Zavisi od igre i podesavanja :wave:
 
Prodata je ona Palit 8800GT :(

Edit: Resio sam usput da kupujem GIGABYTE GA-MA770-US3 maticnu ali me zbunjuje prodavac koji tvrdi da necu moci da na nju stavim AMD Athlon X2 64 5200+ iako u specifikacijama koje sam nasao na netu pise da lagano mogu i x2 procesori. Inace na toj ploci pise da je AM2+ a ovaj procesor je AM2. Mislim i dalje da ce to moci zajedno da funkcionise i da je prodavac malo... :D

Cisto da pomenem.
 
Poslednja izmena:
Moze moze, evo sad radi sa njim. Zaboravio sam da kupim pastu :mad: ali sam ga stavio bez nje i ne greje se mnogo vise, zapravo mi izgleda da je hladniji.... wtf?
Sutra cu ipak da kupim pa da stavim to kako nalazu propisi.

U medjuvremenu sam naisao na:
XFX GeForce 9800 GT
512MB,DDR3,DVI,HDMI,256bit
za 55eur

Mislim da vredi uzeti za te pare, i hvala matrixxsu na informaciji ;)
 
pazi samo da ima garanciju da ne prodjes kao ja sa 4850 koja je radila "punih" 3 dana i mozda sam igrao 2 sata battlefield dok nije "riknula" bas pred musterijom(koji blam)
 
Da li je moguce da sa ove XFX GeForce 9800 GT 512MB,DDR3,DVI,HDMI, 256bit zabodem konvertor iz DVI u VGA,
dhy5Q4t4Mmu2DjtBHqqL2gWCuTHgnZcaLmoLYdMT5oAmWG_DntsYVLaloE1ulJ6FpDb3ax4BgqRgaIASkepQWtQKULlHBASPu7wRR1AuzV2VR_yW6B6JLOe12-Ct7mECCo8GntQORGL4nFV-fbJAE_5fXSi8QY-4HOglEM_Vmz3E7C4P0v2BQWqudL2iFkvvJic0

posto mi je ovaj Asusov monitor nema nijedan drugi ulaz, da to funkcionise. Prodavac tvrdi da to nece moci :/
Dobri stari VGA!
 
Hvala na pomoci, ali jos trazim odgovor na pitanje iznad ^^

Edit: Nasao sam da je nemoguce konvertovati dvi-D u vga zbog konverzije digitalnog u analogni signal. A ako je prodavac siguran da ona grafick ama bas takav izlaz, znaci nista od one ponude :S
 
Poslednja izmena:
A zato te nama na ATI/AMD sobama :p

imam mnogo vise po garazi "crknutih"nvidia grafika nego ati ali me nije bilo ni u nvidia sobama jer nije crko ati gpu vec samsung ram posto ima plave linije,a nije iskljuceno da je grafika bila "namestena" za prodaju i rad od par dana...ali ako vec nabrajam da pocnem8800gt,8600gt,7300gt i to 2 komada dok je ova pored 9800pro jedini ati koji imam neispravan...dok 5 komada 5770 i dan danas rade,i par 5750 i 5850...inace za vikend ako BOG da stize mi gainward 460-ka po neverovatnoj ceni pa cemo da vidimo kako radi ta toliko (kod tebe) hvaljena nvidia
 
Poslednja izmena:
@ themacor

pogledaj takodje ponude iz Emmi-ja(mislim da je to ALTI webshop).Postuju garancijski rok proizvodjaca sem u slucaju repariranih kartica gde je garancija 1 god.Ja sam uzeo od njih GTX 275.

imas takodje i limundo i kupindo pa mozda i tamo nesto pronadjes polovno sa garancijom samo obrati paznju na broj pozitivnih ocena prodavca.
 
Nazad
Vrh Dno