Šta je novo?

Preporuka za free MMORPG?

Wow pve je wotlk UPROPASTIO. Blizzard se jednostavno ulenjio, pa umesto da smislja nove raidove bilo je, ajde sada jedan raid 10 igraca, pa taj isti raid 25 igaca, pa taj isti raid hard mode, pa taj isti raid ulti mega giga mode kada ne ubijes neke zmajeve ili sta vec..

A to sto je omogucio da svako bude full epic, o tome necu da pricam. Moja guilda u vreme TBC-a nije mogla da ocisti pola black temple-a. Izasao je wotlk u roku od 10 slovima 10 dana od izlaska ekspanzije, mi smo ocistili naxx 10. Ja sam bio full epic. I to me je smorilo i samo sam prestao da igram. A secam se, pre toga kako je bilo dobro, pa sine jedan Karazan nam je trebalo preko mesec dana da ga prvi put odradimo.
 
Evo ja sam skinuo allods online, sachu ga probam :banana:
 
Wow pve je wotlk UPROPASTIO. Blizzard se jednostavno ulenjio, pa umesto da smislja nove raidove bilo je, ajde sada jedan raid 10 igraca, pa taj isti raid 25 igaca, pa taj isti raid hard mode, pa taj isti raid ulti mega giga mode kada ne ubijes neke zmajeve ili sta vec..

A to sto je omogucio da svako bude full epic, o tome necu da pricam. Moja guilda u vreme TBC-a nije mogla da ocisti pola black temple-a. Izasao je wotlk u roku od 10 slovima 10 dana od izlaska ekspanzije, mi smo ocistili naxx 10. Ja sam bio full epic. I to me je smorilo i samo sam prestao da igram. A secam se, pre toga kako je bilo dobro, pa sine jedan Karazan nam je trebalo preko mesec dana da ga prvi put odradimo.

+1

Ja idem jos malo nazad, u vreme vanilla wow-a, kada su nam trebali meseci da ocisitimo ceo molten core. Naravno svi su tada kretali MC sa zelenim i plavim itemima, ali je zapravo bio challenge ubiti nesto. Imali smo DKP u tadasnjem srpskom guildu Enigma na Dragonmaw-u, kasnijem Frostmane-u kad su svi uradili free transfer, i tada je trebalo da cekas po par nedelja dok ne dobijes epic, jer nas je bilo 40 ljudi u raid-u a jos i vise od toga u celom guildu, pa dok svi druidi potrose svoj DKP.. mada to su bila vremena, tada je wow bio true. Sta da se radi, ne mozemo da se bunimo oko stvari koje su bile u proslosti. Wow i danas kakav jeste, koliko god da je olaksan i koliko god da su ga upropastili opet nema pravu alternativu od mmo igara sto se placaju. Alternativa je real life :)
 
Poslednja izmena:
Evo ja sam skinuo allods online, sachu ga probam :banana:

nemoj da gubis vreme ;)

Igrao sam Allods od prvog dana ..... i realno igra je fejlovala .....

Trenutno stanje u igri je extra .... kad bi server krenuo iz pocetka :) i kad bi dosli svi ljudi koji su je od pocetka igrali.

Inace Allods trenutno igra ... cirka 10% ljudi koji su krenuli da igraju ;)

Nema ni dovljno ljudi da se nazove MMO iskreno vise ljci na neku veliku igraonicu ....
 
Pa ne deluje lose, poceo sam da igram i svakako mi je Nezebgrad bolji od nekih Yu Phu Bai gluposti iz PWI-ja.
 
+1

Ja idem jos malo nazad, u vreme vanilla wow-a, kada su nam trebali meseci da ocisitimo ceo molten core. Naravno svi su tada kretali MC sa zelenim i plavim itemima, ali je zapravo bio challenge ubiti nesto. Imali smo DKP u tadasnjem srpskom guildu Enigma na Dragonmaw-u, kasnijem Frostmane-u kad su svi uradili free transfer, i tada je trebalo da cekas po par nedelja dok ne dobijes epic, jer nas je bilo 40 ljudi u raid-u a jos i vise od toga u celom guildu, pa dok svi druidi potrose svoj DKP.. mada to su bila vremena, tada je wow bio true. Sta da se radi, ne mozemo da se bunimo oko stvari koje su bile u proslosti. Wow i danas kakav jeste, koliko god da je olaksan i koliko god da su ga upropastili opet nema pravu alternativu od mmo igara sto se placaju. Alternativa je real life :)

Pazi vanilu nisam igrao, ali cuo sam price da je bas bila true i teska, to je po mom misljenju preterano. TBC je vec imao lep balans. I lep raid progression, kao i iteme. Zul aman i jurnjava za medvedom mi ostaje u secanju kao jedno od najzabavnijih raidovanja ikada. Pa kada se svi nalozimo evo veceras uzimamo medveda, i neko se s**** na Eagle.. :)

A mislim da ni jedna tuca u WOTLK ne moze da prismrdi Lady vash :D

Isto tako daily questovi. To me je bas iznerviralo, sad da bi ja napredovao moju profesiju svaki dan moram da radim jedan bezveze glupi isti qust ko ******. itd..
 
Igrao sam ja vanilu, i veruj mi, samo trenutak kad sam dobio 60. lvl je bio "omg, holy fucking shit, huraaay, drinks for everyone", za mounta da ne pominjem, zaduzio sam kucu i kola da bih uzeo jednog. Mozes tek da zamislis krv koju sam propisao za spremanje za raidove a zatim i poceci raidovanja.
 
Ajde ljudi preporučite neki free mmorpg, nemojte da raspravljate o nekim nebitnim stvarima :)
Treba mi neki dobar RvR mmorpg(sa evropskim serverom) da se zanimam dok ne stigne GW2 :D

Već smo ti rekli, NEMA. Igraj nešto drugo do tada.
 
Koj mi onda MMORPG savetujete?
Poceo sam ovo, al nekako mi sve deluje traljavo, neizbalansirano.
 
Od mene brate nemas preporuke. Cekaj GW2, Tera ili tako neki mmo. Do tad prezivljavaj na nekim prg-ovima ili Dota-like igrama ;)
 
Allods su kao sada malo popravili, imas dejli iteme koji onemogucavaju da ti oprema postane "cursed", vidim dosta ljudi se vracaju na igru. Lotro - pojma nemam, ali citajuci komentare na drugim forumima, tezak grind za turbine poene kojima otkljucavas sadrzaj, mape i questove. Posto je warmaster spomenuo dota-like igre, topla preporuka za League of Legends, odlicna igra za ubijanje vremena.

Sto se Tere tice, odlicna igra, ali zali boze, Frogster izdavac za EU...
 
A krastavac, i Allods izdaje gPotato koji svaku igru unakazi sa cash shopom :/. A ****m ga, mogao bih da vidim na sta lici sad igra, bas je bila fenomenalna u moru retardiranih mmo-a.
 
Champions Online je free2play od 25og januara.
 
probajte real life, free mmorpg, samo je težak jako
 
RL je ******
 
Pa World of Warcraft nikad nije bio jeftiniji :) Menjas gold za game card i to je to.
 
Koliko vidim naziv teme je Preporuka za free MMORPG?
Kljucna rijec free
A ovdje skoro svi spominju wow koji naravno nije free.

Ja sam na kratko probao perfect world i nije losa. Mislim da je trenutno najbolja sto se tice free mmorpg.
 
Ja mogu da ti preporucim igru koju NE TREBA da probas a to je Lord of the Rings Online. Igra je dobra ali mozes samo da je igras do 32lvl gde ce ti posle toga glavni delovi mape biti zakljucani i moraces da platis sub. Sad, ni to nije neki problem, s'obzirom da je igra stvarno dobra ali kada budes hteo to da uradis(13.10 EUR koliko te ispadne za Intesinim %) shvatices da ne mozes ni to jer ne primaju uplate preko VISE Electron iz nase zemlje(*ebeni Codemasters)! :)
Tako da nemoj ni da pokusavas, moj ti je savet. Taman kada ti bude najsladje i kada se najbolje budes zabavljao, moraces da odustanes.
Sto ostali kazu, sacekaj GW2 koji bi trebalo da se pojave negde u 3. kvartalu ili 4.?!!?
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim naziv teme je Preporuka za free MMORPG?
Kljucna rijec free
A ovdje skoro svi spominju wow koji naravno nije free.

Ja sam na kratko probao perfect world i nije losa. Mislim da je trenutno najbolja sto se tice free mmorpg.

Naravno da ce se WoW spominjati kad je on glavni konkurent svim sadasnjim igrama ovog tipa. Sa najsirom masom igraca, cak iako se placa.
 
ako zelis nesto sasvim drugacije, a i dalje je MMORPG, probaj Wurm Online
 
Ja mogu da ti preporucim igru koju NE TREBA da probas a to je Lord of the Rings Online. Igra je dobra ali mozes samo da je igras do 32lvl gde ce ti posle toga glavni delovi mape biti zakljucani i moraces da platis sub. Sad, ni to nije neki problem, s'obzirom da je igra stvarno dobra ali kada budes hteo to da uradis(13.10 EUR koliko te ispadne za Intesinim %) shvatices da ne mozes ni to jer ne primaju uplate preko VISE Electron iz nase zemlje(*ebeni Codemasters)! :)
Tako da nemoj ni da pokusavas, moj ti je savet. Taman kada ti bude najsladje i kada se najbolje budes zabavljao, moraces da odustanes.
Sto ostali kazu, sacekaj GW2 koji bi trebalo da se pojave negde u 3. kvartalu ili 4.?!!?

Ja sam bez problema uplatio sa VISOM electron, doduše nisam kupovao pretplatu već turbine poene ali proces je isti koliko sam video. Moraš da se registruješ na onom posredničkom sajtu (linkove imaš kad se loguješ na svoj profil na codmastersovoj strani)

Inače za lotro uz opušteno igranje treba max 50€ da se dođe do celog sadržaja, ja sam do sada platio ukupno 25€ i trebaće mi još za jedan mesec pretplate 13€ i to je to. Inače meni je lotro mnogo bolji i lepši od WoW-a, najveća razlika je taj pvp tako da to može ljudima da smeta.
 
e moj zhile,ja kad sam ti govorio koja je fora sa allods nisi hteo da me slusas,nego si cekao da ti neko drugi kaze,isto sam ti reko i za ostale f2p mmorpg..nego dok ne izadje GW2 aj lepo na Anarchy Online da vidis sta je igra :)

Mozda bi je igrao kad bi mi vratio akaunt :)

Hvala svima na predlozima i savetima, definitivno cekam GW2, al dok ne dodje pikam LOL i malo allods, a probacu i sve sto ste mi predlozili. Sto se tice WOWa, kamo srece da ga nisam nikad ni probao, jer mi od onda ni jedna druga igra nije dovoljno interesantna. Elem, malo je smorio, a i ne bacaju mi se pare da bi se ulogovao sat vremena dnevno(roditeljske obaveze ;) ), od toga proveo pola sata na AH a ostatak radeci dejlije :)
 
Poslednja izmena:
Jel igra neko allods kao imperijalac?
Moj nick je Mistiquesrb, znam retardiran je al to mi je jedino palo na pamet :d
 
Cabal Online. 5-6 meseci odlične zabave, ako vam ne smeta blago manga-sto okruženje. Stiže se do end-game bez i jednog dolara. Jedino kad se stigne do kraja, nema preterano šta da se radi. Ja sam zbog toga batalio pre oko godinu dana, ali dok sam je igrao, ludo sam se zabavljao.
 
Inače za lotro uz opušteno igranje treba max 50€ da se dođe do celog sadržaja, ja sam do sada platio ukupno 25€ i trebaće mi još za jedan mesec pretplate 13€ i to je to. Inače meni je lotro mnogo bolji i lepši od WoW-a, najveća razlika je taj pvp tako da to može ljudima da smeta.

Ja sam dogurao do 35. lvl i do sad nisam ništa plaćao. Kada se "pređu" one prve tri mape koje dolaze free iz lotro shopa se za nekih 600 bodova (koliko bi trebali imati u šteku sa lvl 30+) mogu otključati North Downs, Lone-Lands -> Trollshaws itd., Mirkwood i Moria su već druga priča...

Zbog čega ta jedna mjesečna pretplata?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno