Šta je novo?

Preporuka, neka igra - radnja Srednji vek???

cobraman

Slavan
Učlanjen(a)
05.02.2009
Poruke
1,371
Poena
395
Moja oprema  
Laptop
Asus vivobook pro 15 oled
Mobilni telefon
Huawei p30 pro
Pametni uređaji
Huawei gt2
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Moze li mi neko preporuciti neku igru iz perioda tipa srednji vek, zamkovi, sikire i sl...;) I malo starije doba, revolveri, dvocevke i sl...Da je fps ili tps, znaci ne strategije i sl. Moze i neka dobra avantura ali tematika i GRAFIKA -pre 1900-te godine :wave:
 
Dark Messiah of Might and Magic - nije srednji vek ali kao da jeste.:)
Call Of Juarez oba dela - western, obe su vrhunske igre.
Gun - trece lice, isto western, odlicna igra.
 
Call presao oba kao i gun. Dark mi je malo vise fantasticna, nesto bih malo realnije, bez dzinova i sl...Vampiri mogu.:D Presao takodje i Undying i Archangel, e bas bi mi trebalo nesto slicno Undying vremenu radnje...Mogu i vesterni...Ili gusari i sl...Presao i Dracula Origin, sjajna grafika...

Jureci nesto oko grafickih efekata, nadjoh ovu igru al ne pise sta je...Lepa grafika a i vreme radnje odgovara..




Uploaded with ImageShack.us
 
Poslednja izmena:
Horror kao Undaying?:) Nosferatu - Wrath of Malachi je prava stvar ako volis horor.

Jbga ako si presao ove novije igre, mogao bih da pogledas nesto starije, mada nesto i nema takvih pucacina, mozda Jericho, Call of Cthulu i nesto slicno.

Edit:

To ti nije igra nego benchmark program Heaven od Unigine-a. Ne verujem da ce ikad Unigine da izbace igru radjenu na njemu.
 
Poslednja izmena:
medieval total war 1,2...
stronghold
стратегије су али је онај прави средњи век. могао би да им даш шансу :)
пробај обливион, он има тих замкова, тамница, рушевина, секира и мачева...
 
Poslednja izmena:
Presao NOSFERATU, ali napominjem, ne treba da bude samo horor, koja god tematika...

Ovaj defender mu vise dodje arkada neko prava igraja... Ima li jos neki predlog? :type:
 
Thief!
 
Mount & Blade
Assassin's Creed prvi i drugi deo
Risen (iako ima džinova ipak je u pitanju igra koja izuzetno oslikava taj period)
Age of Pirates 2
 
Hvala za poslednja 2 posta, ima da se skida...:wave:,)
 
"Legacy of kain" serial, pogotovo Soul Reaver 1, 2 i Defiance. Najbolja Gotska prica o vampirima, a i liči kao da je u srednjem veku (paralelnog univerzuma:)).
 
Nazad
Vrh Dno