Šta je novo?

Preporucite mi igru za PIII

filipp

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2003
Poruke
847
Poena
619
Znaci konfiguracija je sledeca : PIII 550Mhz , BX, 196Mb ram-a, 40GB HDD
GF2 MX400 32Mb, Win XP pro

Najpozeljnije bi bila neka arkadna voznja,avantura i neka decija, mada svaki dobar predlog je dobrodosao! :boom:
Pozdrav!
 
ReVolt, da vozi kolca da se razbijes, probaj da li moze da tera Counter Strike, a sto se tice avanture njih neigram...

A ako treba neka misaona, i teska onda Komandosi...
 
TOCA RACING DRIVER. Meni radi na poslu. GF 2 MX 400 256 RAM-a Celleron 633.
 
Avantura The Longest Journey na 4 CD-a je strava.
Probaj da nabavis Rollcage 1 i 2 za voznju.
 
Airfix Dogfighter
Gilbert Goodmate
 
Mislim da ce raditi solidno Return To Castle Wolfstein...meni je radio na
celeronII 850mhz
256 sdram
40gb
gf4 mx400
asus tusl 2-c
...............
ni da secne u 1024x768 sa ''ok'' detaljima
 
filipp je napisao(la):
Znaci konfiguracija je sledeca : PIII 550Mhz , BX, 196Mb ram-a, 40GB HDD
GF2 MX400 32Mb, Win XP pro
Pozdrav!

40gb nece ti nista raditi
hdd nije nikakav uslov da ti radi igra samo da imas dosvoljno mesta
a nezanima nas koliko imas ukupno gb
ako si vec hteo da kazzes karakteristike hdd trebao si da navedes buffer i rpm :hump:
 
hdd vec imam, a ploca je 6bxc. Receno mi je da sa novim biosom nece biti problema :cuss:
hdd - 7200, 2mb - ne vidim kakve veze ima, igre ce da rade i na 7200 i na 5400.... :beat:
 
Glasam za RtCW

Mislim da se skoro nije pojavila bolja FPS, ali ne mislim na Enemy Territory. To je S**NJE neopevano. Zvuk je nikad bolje ( i sablasnije) uradjen. Meni je radio ko zmaj na Duronu 700 MHz, TNT2Pro 32 Mb, 128Mb SDRam, a kamoli tebi.
 
Re: Glasam za RtCW

RazbojNick je napisao(la):
Mislim da se skoro nije pojavila bolja FPS, ali ne mislim na Enemy Territory. To je S**NJE neopevano. Zvuk je nikad bolje ( i sablasnije) uradjen. Meni je radio ko zmaj na Duronu 700 MHz, TNT2Pro 32 Mb, 128Mb SDRam, a kamoli tebi.
Cek enemy territory je sranje ?
 
filipp je napisao(la):
Znaci konfiguracija je sledeca : PIII 550Mhz , BX, 196Mb ram-a, 40GB HDD
GF2 MX400 32Mb, Win XP pro

Najpozeljnije bi bila neka arkadna voznja,avantura i neka decija, mada svaki dobar predlog je dobrodosao! :boom:
Pozdrav!

PIII 500 sa GF3TI200 256MB rama, sve je radilo. Unreal, GTA3... Naravno, bez AA, 800x600 do 1124x768, detalji od low do middle, ali je radilo, moglo da se igra secne jednom u pet minuta. Graficka je No1 za igre (i dosta memorije, da se rastereti HD)
 
moje preporuke za UT i GTA3
 
Mislim da uzmem The Black Mirror. Ima li ko kakva iskustva sa doticnom avanturom?
Revolt nigde ne mogu da nadjem :eye:
poz.
 
filipp je napisao(la):
Mislim da uzmem The Black Mirror. Ima li ko kakva iskustva sa doticnom avanturom?
Revolt nigde ne mogu da nadjem :eye:
poz.
To je vrlo dobra avantura starog P&C fazona. Stvarno lepo izgleda. Prica i atmosfera su bas dobri. Muzika nije losa ali glasovi su malo podbacili. Prica je odlicna ali ima uzasan kraj (ne los vec strasan, morbidan). Vredi odigrati.
 
Ako volis P&C avanture preporucujem ti Monkey Island(prva 3 ),Indiana Jones and the Fate of Atlantis,Broken Sword nije los i td.
Inace moja preporuka ti je da uzmes Fallout 2.Neprevazidjeni RPG (moze samo da mu pridje KOTOR).
 
Konkretno me zanimaju Urban Chaos i Revolt. ako neko ima za razmenu neka se javi na pm!
poz.
 
Nazad
Vrh Dno