Šta je novo?

preporučite mi igru

kiza ns

Čuven
Učlanjen(a)
16.01.2003
Poruke
603
Poena
619
ne pratim igre već duže vreme zbog stiske sa vremenom ali bi mi prijalo nešto opuštajuće ovih dana...

nešto u fazonu GTA ili Max Payne, znači da ne gubim dane na štrebanje komandi i sl. nego sednem i opušteno igram... jel izašlo nešto slično?

koliko sam video novi GTA će tek na leto... dajte neke predloge?
 
Meni se svidja FlatOut!
 
Jos jedan glas za Mafiu, koja je u tom fazonu, ali za klasu bolja od ove dve koje si pomenuo. Posebno ako se uporedi sa GTA sa kojim je koncepcijski slicna (doduse linearna, sto u ovom slucaju nije mana zbog super price)
 
Mafia obavezno...
 
Mafia ako je nisi igrao.
Ne znam da li si obavesten ali je izasao i nastavak max payne.Nije se bas proslavio ali vredi odigrati.
I naravno imas HL2 i Riddick(da odmoris malo i oci)
 
Ako nisi igrao, onda obavezno Far Cry, HL2 ...
 
@SINTER: na max payne 2 sam i mislio, meni se svideo, jeste da je kratak, ali sam bash uzhivao igrajuci :)

mislim da cu da uzmem mafiu i freedom fighters i mozhda flatout i da se zabavljam :)

hvala svima
 
nisam ih nigde nashao!
ako neko u NS ima nek mi se javi! :)
 
Ove dvije igre obavezno moras probati : HL2 i Riddick !!!
Poz...
 
Ja sam se nešto zanimao sa Suffering kada sam nalazio vremena. Ono, horor je, ali nije preterano strašna, mož' se igra bez cimanja. Ako nisi probao, obavezno GTA Vice City koja je jedna od igara sa najboljom pričom, ever. Far Cry je zakon.
Mada, video sam da je za tako neko opuštanje najbolji MAME32 emulator i igrice koje sam davnih dana ljuštio po fliperanama.
 
evo ovo probaj

Ako nadjes negde Alone in the Dark 4, stara ali dobra igra!
Ako nisi igrao Splinter Cell 1 (ali samo prvi deo!)
 
Evo ja igram trenutno Riddick-a i odusevljen sam.
Igrica je do ja*a !
Odlicna grafika, dobar gameplay, OK prica - objasnjava neke delove o Riddicku koji jos nisu prikazani na filmu...
Jedino je zeznuto kad ti verenica udje u sobu i vidi te sa slusalicama...
Onda se tek stvari zakuvavaju :d
Nadam se da neces imati problema takve prirode ;)

Znaci Riddick - za svaku preporuku.

A ako imas drustvo pa hoces stvarno da se opustis - stvarno nema bolje varijante nego MAME emulatori koje na PC-u mozes da pikas a ne treba ti kes za zetone.
Preporuka - pa recimo Metal Slug serijal
 
za opushtanje koristim c64 emulator, amiga emulator, i neogeo emulator :)
doneo mi juche kum splinter cell ali me malo smara i ne dopada mi se preterano :<
 
LOTR Battle for middle earth ako volis strategije
 
Nazad
Vrh Dno