Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Pozdrav.

Juce sam uplatio 500 din. kredita (Vip) i dobio sam SMS da mogu da dupliram dopunu, sto sam i uradio.
Dupla dopuna traje sedam dana i posle toga se brise. E sad, da li se brise sav kredit ili samo onaj "bonus"?
 
Brise se dupla dopuna, a bonus ima svoj neki drugi rok vazenja.
 
Konkretno, uplatio sam 500, sada imam 1000. Da li mi se brise ceo iznos (1000) ili samo 500?
 
U pravu si, prevideo sam to.
Nadam se da neko koristi Duplu dopunu i da ce ti odgovoriti kakvo je iskustvo.
 
Po reklami se oba brisu. Tj.nema osnovnog kredita uopste vec 200-)400 bonusa samo.
 
Cim ti VIP nesto nudi, sto zvuci previse dobro da bi bilo istinito, znaj da si pogresno razumeo :D
 
Kad bolje razmislim logicno je da se osnovni kredit briše jer bi u suprotnom ta opcija bila besplatna.

Tj. kada se aktivira opcija više ne postoji osnovni kredit već samo duplirani bonus, a svaki bonus traje 7 dana.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ja sam se vodio logikom da su se do sada uvek brisali "bonusi", a osnovni kredit je ostajao. Ovako sam samo bacio 500 din.
 
Pa da, zeznuo si se.
Mora bonus da se plati, a tom logikom bi akcija bila besplatna, a nijedna nije :).
 
Kako nije? Pa davao je VIP bonus u izmisu dopune ponekad. A kredit ostsje kao obican kredit.
 
Jeste ali automatski hteo-ne-hteo prilikom svake dopune i to kao promociju sa vremenskim trajanjem.
Ovo je ipak opcija koju korisnik sam aktivira od nekoliko ponuđenih, a te su uvek imale cenu.

Tako je i rođendanska prepaid promocija davala bonus uz bilo koju dopunu preko 200din i kredit je ostajao, posle je to prešlo u opciju i od tada se aktivira za novac.
 
Poslednja izmena:
Meni su tako cesto slali ranijih godina, posto sam imao broj koji skoro da ne dopunjujem, kad se priblizi istek kartice, uplati bar 200 din i vip te casti dupliranjem dopune. Istina da dupla je uvek trajala manje od ove koju platim sam, ali se nije brisala osnovna.
 
Pozdrav.

Juce sam uplatio 500 din. kredita (Vip) i dobio sam SMS da mogu da dupliram dopunu, sto sam i uradio.
Dupla dopuna traje sedam dana i posle toga se brise. E sad, da li se brise sav kredit ili samo onaj "bonus"?
Evo jedan update: Obrisan mi je sav kredit [emoji35]
 
Evo ga i mts jedini sa prepaid 4G karticom,tako da su opet ispali povoljni :)
Ali zato cena kartice prava sitnica 1800 din :D Mada im ni promocije na toj EXIT kartici nisu loše,evo nekih.

4G neograničeni mts razgovori (499,00 dinara); rok važenja: 7 dana
4G neograničeni SMS u domaćem saobraćaju (399,00 dinara); rok važenja: 7 dana

http://www.mts.telekom.rs/index.php.../super-pripejd-kartica-za-super-festival.html
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je Telenor smanjio brzinu Telenor Klika nakon potrosenih brzih MB-a. Na njihovom sajtu (u odeljku Telenor Klik, pododeljak Uslovi koriscenja) stoji informacija da od 15. juna, kada se potrose brzi megabajti, brzina biti smanjena na 1 Kb/s. Ako se ne varam, ranije je bilo 64/32, a vidim i da se na njhovoj Facebook stranici mnogi korisnici (koji su najverovatnije koristili njihove prepaid dodatke sa internetom ili Telenor Klik) zale na ovu novu "brzinu".
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je Telenor smanjio brzinu Telenor Klika nakon potrosenih brzih MB-a. Na njihovom sajtu (u odeljku Telenor Klik, pododeljak Uslovi koriscenja) stoji informacija da od 15. juna, kada se potrose brzi megabajti, brzina biti smanjena na 1 Kb/s. Ako se ne varam, ranije je bilo 64/32, a vidim i da se na njhovoj Facebook stranici mnogi korisnici (koji su najverovatnije koristili njihove prepaid dodatke sa internetom ili Telenor Klik) zale na ovu novu "brzinu".

Pa ni ova "brzina" od 64/32 je kilava do zla Boga,a kamoli 1kb u sekundi
 
Koliko ja kontam jos uvek je po staroj ceni, do poskupljenja mislim 01.07.
 
Pa ni ova "brzina" od 64/32 je kilava do zla Boga,a kamoli 1kb u sekundi

Ne kazem ni ja da je prethodna brzina bila nesto posebno, ali sasvim prostojno je radila na Operi, pa cak i na modemu kada se otvaraju manje "zahtevni" sajtovi. A sa ovom novom "brzinom" to ce, izgleda, biti prespor net koji ce i najobicniji sajt otvarati dugoooooo.
 
Da li neko koristi Telenor prepaid i da li su povećali cene 7dnevnih paketa?
 
Juce mojoj majki poslali sms i kazu za neku promociju; za 65din 900min u mrezi, 900sms ka svima, 75MB i facebook + wa.
Aktivacija: MIX na 1111
Ne pise koliko to traje.
 
Poslednja izmena:
Da li redovno kupuje nedeljne pakete ili je pasivan korisnik?

Kod mene digli cenu i dali nenormalan broj minuta potpuno nepotrebno :).
 
Imam jedno pitanje. Kupio sam pre par dana Vipovu prepaid karticu sa promocijom za Viber do kraja godine. Medjutim, nikako ne mogu da instaliram Viber na svom telefonu, u pitanju je stariji mode- Nokia C3-00. Mozda pitanje nije adekvatno za ovu temu, ali posto je rec o prepaid usluzi, nadam se da nisam mnogo promasio. Moze li mi neko objasniti kako i gde se skida Viber aplikacija za ovaj tip telefona?
Pozdrav i unapred hvala
 
U telefonu imaš Nokia Store, tu pronađi Viber i instaliraj ga.
 
Imam jedno pitanje. Kupio sam pre par dana Vipovu prepaid karticu sa promocijom za Viber do kraja godine. Medjutim, nikako ne mogu da instaliram Viber na svom telefonu, u pitanju je stariji mode- Nokia C3-00. Mozda pitanje nije adekvatno za ovu temu, ali posto je rec o prepaid usluzi, nadam se da nisam mnogo promasio. Moze li mi neko objasniti kako i gde se skida Viber aplikacija za ovaj tip telefona?
Pozdrav i unapred hvala

mislim da viber nemoze a whatsapp moze sigurno
 
Nazad
Vrh Dno