Šta je novo?

Prelazak sa Canon A40 na noviji model?

talichni

Čuven
Učlanjen(a)
12.01.2003
Poruke
89
Poena
609
:!:
Da li se isplati prelaziti sa Canon-a A40 na noviji (A60 ili A70)?
Meni je ova 40-ka bas OK, lepe su joj slike. Kakve novine donose ovi novi modeli i da li se isplate?
 
Generalno gledano, to je to, naručito ako misliš na A60. Naravno, ima tu korekcija(verovatno na bolje) koje čini mi se nisu vredne ukoliko treba da se cimaš da prodaješ aparat i da kupuješ drugi. Naravno, A70 je OK kupovina ukoliko ti treba 3 miliona tačaka...
 
Da, jedino na A70 bi bilo logicno da predjes...
 
Krajnje diskutabilno, u sustini da , vredi uraditi upgrade, ali ako si u finansiskoj situaciji da to uradis. Nove serije su mnogo manje pa moze biti nezgodan u ruci ako si se navikao na rad sa a40 modelom. Slike su odlicnog kvaliteta ali kvalitet izrade je malo sumnjiiv, a40 ipak deluje sigurnije-cvrsce u ruci.
 
rodrigez je napisao(la):
...



Moze li neko reci gde ima A70 po kolko-tolko povoljnoj ceni (bez poreza :beat: )

ovde je svojevremeno delio pamet i jedan lik koji je tvrdio da je broj pixel-a u stvari marketinski trik...mozda da razmislis ponovo i da proglasis svoj aparat boljim od A70... :happy: :mrgreen:
 
talichni je napisao(la):
:!:
Da li se isplati prelaziti sa Canon-a A40 na noviji (A60 ili A70)?
Meni je ova 40-ka bas OK, lepe su joj slike. Kakve novine donose ovi novi modeli i da li se isplate?

Сачекај још мало са куповином новог апарата. А40 је одличана дигитална камера за те паре. (D)
 
:D
Ubedili ste me, A40 ostaje. imao sa priliku da radim sa nekim Fuji-em, posle mog A40 cinilo mi se kao da cu da ga skrsim ako malo jace pritisnem okidac. Ipak mi je A40 napravljen od mnogo jace i bolje plastike, da ne govorim o tome da ne krcka i ne mrda kad ga koristis kao ovaj Fuji. Takodje, tacno je da mu je ergonomija dobra, kad prstima obuhvatis baterije, bas lepo "lezi" u ruci.
 
Nazad
Vrh Dno