Šta je novo?

Predlozi za mp3/4

frexty

Cenjen
Učlanjen(a)
15.08.2010
Poruke
7
Poena
151
Imate li preporuku za mp3/4 plejer i slushalice do nekih 50 jevra ? valjda nisam omashio podforum... Fala unapred
 
sansa clip plus u konmbinaciji sa sennheiser cx300 sluskama odlicno resenje
 
Dodaj malo i uzmi iPod Nano 4G ili 5G. Ja imam 5G dok drugari imaju razne Sanse i svi vide da je iPod, a pored toga, baterija mu traje mnogo duze.
 
+1
Definitivno dodaj malo novca, jos nekih 10, 20€ i uzmi iPod Nano 5th gen, 4th gen je stariji i nema radio. Dok 5th ima i radio i video kameru. Imao sam razne player-e i Sansa i Samsung i Creative... I sad koristim Nano 5th gen i nijedan ne moze da mu parira. Odlican player i kvalitetna izrada.
 
Ja sam takodje cuo za tu sansu, nadjoh na it svetu 8gb verziju za cini mi se 64 evra... planiram da je uzmem, stavise vec sam poceo da stedim... da li si ti imao nekih iskustava sa tim pleyerom? cuo sam da ima jak izlaz i ako se udenu jake sluske u njega da lomi lobanju! :alo:
 
Ja sam takodje cuo za tu sansu, nadjoh na it svetu 8gb verziju za cini mi se 64 evra... planiram da je uzmem, stavise vec sam poceo da stedim... da li si ti imao nekih iskustava sa tim pleyerom? cuo sam da ima jak izlaz i ako se udenu jake sluske u njega da lomi lobanju! :alo:

Odlican plejer! Kod nas je bio skup, ne znam kakve su sad cene ali za 39$ (koliko sam ga ja platio) ne postoji bolji mp3 u poznatom svemiru.
 
Hvala na predlozima. A imate li neki predlog za slushalice(ne mislim na "in ear" slushalice) :D
 
Sennheiser cx150 ili ukoliko imas para Sennheiser CX300 II
 
Rece covek da ne misli na in ear, a ti mu bas to predlozio. :D
 
Vrh Dno