Šta je novo?

Predlog monitora sa nosacima

M@jkl

Cenjen
Učlanjen(a)
24.09.2011
Poruke
718
Poena
170
Moja oprema  
Laptop
Asus TUF 705DU
Mobilni telefon
Moto G52
Molio bih vas da date predlog monitora sa nosacima, LED, hdmi ulazom, dvi i ekranom od 24inc. Planiram dva takva monitora, iznos do 20k za jedan.

Hvala.
 
dva dell u2412m...prelazi ti ukupnu cena za 10, ali mislim da vredi. Oni imaju postolja koja mozes da rotiras kako oces, a neki dobar nosac za monitor kod nas nema da se kupi, a i ako nadjes, neces proci bez 200 evra
 
Kupi koji god ti zelis koji ima VESA montazu pozadi, naravno da ima nosaca i nisu preskupi, evo linkova: http://www.tehnomanija.rs/katalog/s-box-nosac-za-lcd-13-27-lcd-351-1.html , http://www.tehnomanija.rs/katalog/s-box-nosac-za-lcd-501.html , i naravno za dva komada koji tebi ponajvise i treba : http://www.tehnomanija.rs/katalog/s-box-nosac-za-2-monitora-lcd-352-2.html

Ako zelis montaz na zid onda ces jeftinije proci ali misljenja sam da je ovo prakticnija stvar zbog pozicioniranja ostalih periferija (u slucaju da je sto u sredini sobe hehehe)
 
Sta ce mu ovi nasaci,cisto bacanje para, kad ovi monitori vec imaju dobra postolja koja rade ovo sto rade ovi nosaci. Pogledaj malo po sajtu ergotrona ,pa ce ti biti jasnije o cemu pricam
 
Sta ce mu ovi nasaci,cisto bacanje para, kad ovi monitori vec imaju dobra postolja koja rade ovo sto rade ovi nosaci. Pogledaj malo po sajtu ergotrona ,pa ce ti biti jasnije o cemu pricam
Ne sporim da je monitor dobar (i ako mnogi imaju probleme) i takodje njegovo postolje, ali moras da priznas da je takodje i ograniceno sposobnostima jer mora da zauzima mesto na samom stolu. Nekome je opet potrebno da podigne monitor na vecu visinu od te koju dozvoljava samo postolje monitora. Kako god postoje i jeftiniji 24"monitori koji sa ovim nosacima izlaze jeftinije od pomenutog DELLa. Takodje ne mislim da ce taj model uspeti da nadje a i ako uspe nece proci ispod 250e sto je ipak velika razlika u odnosu na njegove navedene mogucnosti. U svakom slucaju srecno sa kupovinom...

Za pomenutu firmu znam odavno, ali ne razumem sta si hteo time da napomenes. Inace kako bi i kupio tako nesto?
 
Poslednja izmena:
Sta mislite o ovoj kombinaciji:

DELL P2412H - dosta je jeftiniji oko 17k, samo nema hdmi
DELL U2412M - ima hdmi ali me buni rezolucija, x1200 a prethodni 1080, da li to moze biti problem?

Oba su istog izgleda.

Po istoj ceni sam pronasao i LG IPS236V-PN LED, isto IPS, ima hdmi i opciju za nosace. Da li je bolji LG ili DELL posto im je ista cena, odnosno da uzmem dva LG umesto gore pomenuta dva DELL-a.

Bitan mi je i hdmi zato sto grafika ima tri izlaza, displayport, hdmi i dvi. Zbog toga mi treba jedan monitor sa hdmi ulazom.

Pozdrav.
 
Prvi ti je 16:9 a drugi 16:10
Ako ti je za filmove igrice i ostalo, mozes i 1080, a ako ti je prvenstveno za rad na kompu, ja bih isao na 1200, znaci ta razlika, i isplati se tih 70tak evra (po meni)

ps vecina ima vesa standard za kacenje monitora (rupe 100*100 ako se dobro secam)
 
Nazad
Vrh Dno