Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I tako... Screenshot_20230527_075700.jpg
 
Za koliko dana vam je stizao LA......HU do Mađarske od kada je postao AliExpress standard shipping? Imam jedan paket za koji AliExpress Cainiao piše da je Received by local delivery company još 23.05. a nije ni stigao u Mađarsku. Krenuo je 13.05. iz Kine.
 
Meni to isto stoji, s tim sto sam do pre dan dva mogao da vidim na posta.hu da je sleteo kod njih 16.05, sad ne izlazi vise, pojeo ga mrak dok se ne pojavi negde.
 
Za koliko dana vam je stizao LA......HU do Mađarske od kada je postao AliExpress standard shipping? Imam jedan paket za koji AliExpress Cainiao piše da je Received by local delivery company još 23.05. a nije ni stigao u Mađarsku. Krenuo je 13.05. iz Kine.
15 dana okruglo.
 
Za koliko dana vam je stizao LA......HU do Mađarske od kada je postao AliExpress standard shipping? Imam jedan paket za koji AliExpress Cainiao piše da je Received by local delivery company još 23.05. a nije ni stigao u Mađarsku. Krenuo je 13.05. iz Kine.
Za 8 dana. Pa onda isto toliko stajalo u HU da bi juce krenuo ka nama.
Uzas, sta je SG bio za ove amatere Madjare...🤬🤬🤬
 
Kakava su iskustva sa ovim posiljkama preko UPSa iz USA? Izbacuju isti status svako malo.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230527_200829_17TRACK.jpg
    Screenshot_20230527_200829_17TRACK.jpg
    97.7 KB · Pregleda: 36
Jel vam se desavalo da UA...HU ne dobije onaj poslednji status [RS] At local delivery center nego ostane na Received by local delivery company?
Imam jednu s kojom sam se pozdravio, od 3.3. stoji nepromenjeno, cekam da istekne zastita pa da trazim refund i kapiram da je to dovoljan dokaz za AE support da nije stigla.
Trazio refund, odobren od strane prodavca posle par sati. Mozda nekom pomogne.
 
UA...HU

2023-05-19 15:00 GMT+8 Received by local delivery company

2023-05-23 16:05 GMT+8 Received by local delivery company

2023-05-24 16:05 GMT+8 Received by local delivery company

2023-05-26 17:05 GMT+8 Received by local delivery company

jos uvek nema statusa [RS]Arrived at local delivery center
 
Pozdrav, imate li savet kome da se obratim za paket koji nema tracking jer je poslat preko economy shippinga, zadnji update je 5.23 Recived by Local Delivery center i od tad nista ne mogu ga naci ni preko pracenja posiljke u Srbiji, postar mi redovno donosi ostale pakete jer sam narucio vise komada ali tog nema pa koga bi mogao da kontaktiram?
 
Ne obraćaš se nikom jer je prošlo 6 dana od tog statusa, ne znam zašto misliš da je paket u docnji?
 
Zdravo svima, zna li neko kakva je situacija sa RF...LT pošiljkama? Ima li praćenja u Srbiji? Zadnje mi piše:
Departed from OE
2023-05-26 17:05 (2 days ago)
 
Meni se dva UA..HU vuku od 28.04 sa arrived... 3 sa istim datumom su stigla tokom maja, istina manje vredna. Pominjao sam ih na temi pre nekog vremena. Danas jedan LA..Hu nakon 20 dana. Imam još dosta koji su tokom maja dobili Arrived, ali ništa od toga još nije stiglo. Baš su za praznike napravili problem. Po svim iskustvima, sada stvarno verujem da grabe sa gomile kako stignu.
 
@Salee

Naucite ( pa makar i na silu ) postare i sefove lokalnih posta da koriste telefone ;) 🤣
 
Trenutna situacija

RB...SG - stigne brzo i zaglavi na carini
LA...HU - stigne brzo na aerodrom u Budimpesti i zaglavi u limbu
UA...HU - Kinezi teleportuju do Madjarske, Madjari relativno brzo procesuiraju i onda putuje zapregom do Srbije, a onda puzem do krajnje destinacije
 
UA...HU poručena 10. maja stiglo danas. Čekam još par koje su istih oznaka da vidim kada će one doći.
 
Šta sve čitam ovde ispada da se ne moram brinuti za moj paket iz NL. Još od 19og stoji ZA CARINU, i ne menja se. Sad mi je već frka.
 
Stiglo sve sto je dobilo status arrived 5,10 i 15 maja,a dva od 5 maja ne znam sta cekaju u isto su vreme usli u Srbiju kao i jos tri paketa.
Jel ovi UA neregistrovani paketi zavrse na carini ponekad?Meni se nije desilo a bas dosta sam narucivao pa reko da pitam?
 
Čekam paket iz USA, poslat preko USPS. Osmog maja stiglo u BG, međutim status od juče kaže da se paket izgleda vratio za USA. Ja o ničemu nisam obavešten. Koga mogu da cimam za ovo? U pitanju je gramofonska ploča, vrednost 30$ poštarina 20$. Ne znam zašto bi je carina vratila nazad. Jel zna neko zašto se ovo desilo?

Screenshot 2023-05-29 at 19-54-28 USPS.com® - USPS Tracking® Results.png
 
Zdravo svima...nov sam na forumu...pre svega, hvala svima koji su postovali i objasnjavali vezano za tracking i posiljke,iskreno nisam procitao svih 650 strana ali potrudio sam se......Dugo narucujem sa neta, iskreno nikad se nije desilo da mi ne stigne nesto...uzimao sam stvari i sa amazona i ebay-a i aliexpress-a. Skoro sam uzeo nekolicinu stvari sa ebay-a, doduse uglavnom od kineskih prodavaca, stizu lagano jedna po jedna. Kao i vecini ljudi ovde, paketi sa UA - HU oznakom i jos jedan EE - EON su vec dugo u tranzitu. Na tracking sajtovima dobijam sve iste notifikacije kao i svi vi, tako da jedino sto preostaje je da cekamo,nazalost...Nadam se da ce nam svima stici paketi...Hvala jos jednom svima za info...uzdravlje !!!
 
Čekam paket iz USA, poslat preko USPS. Osmog maja stiglo u BG, međutim status od juče kaže da se paket izgleda vratio za USA. Ja o ničemu nisam obavešten. Koga mogu da cimam za ovo? U pitanju je gramofonska ploča, vrednost 30$ poštarina 20$. Ne znam zašto bi je carina vratila nazad. Jel zna neko zašto se ovo desilo?

Pogledajte prilog 391184
Carinu
ili prodavca od koga si kupio, ima sigurno neki dokument zasto je vraceno, mislim trebalo bi
 
evo 2 gore pomenuta ordera...UA - HU i EE - EON...zaboravih da kazem da ovi sto dolaze iz Singapura su u principu sigurni, kao i ovi iz Litvanije....
 

Prilozi

  • 1.PNG
    1.PNG
    60.8 KB · Pregleda: 17
  • 2.PNG
    2.PNG
    69.4 KB · Pregleda: 18
Čekam paket iz USA, poslat preko USPS. Osmog maja stiglo u BG, međutim status od juče kaže da se paket izgleda vratio za USA. Ja o ničemu nisam obavešten. Koga mogu da cimam za ovo? U pitanju je gramofonska ploča, vrednost 30$ poštarina 20$. Ne znam zašto bi je carina vratila nazad. Jel zna neko zašto se ovo desilo?
U kom formatu je broj za praćenje? Ako može da se prati na sajtu naše pošte možda ima neki podatak (pokušana dostava ili tako nešto). Dešava se da vrate pošiljku ako je adresa nečitka.
 
Proverio sam sa pošiljaocem, poslao je na dobru adresu. Format je UM…US, i nije se nikad pojavila na praćenju naše pošte.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno