Šta je novo?

Pracenje posiljki

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta se desava sa ovom posiljkom? Jel na carini ili su je vratili ili nesto trece-cetvrto?
2381b8d4aba52e4a67de83f185779ebd.jpg
 
Slicno i meni. Ali sam narucio iz Belgije 19.12. i od 24.12. ni traga ni glasa. Cak sam im pisao i rekli da je zastoj zbog velikog saobracaja u to doba godine.
 
Moje led ambijentalne trake se vozikaju po Kini [emoji16] Senzen, Guangzo, Beijing.. Mini ekskurzija [emoji16], i jos neke dve maske imam za telefon.
Al ja sam skoro naručio, 11. januar..

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni, zadnjih ne znam koliko paketa sa regularnim treking brojevima nije ispraćeno do prijema a dobio sam ih!? Neki čak i pre mesec dana stigli ali nikakvog apdejta posle tog airline shipping nema, ni na trackitonline ni na 17track ni na sajtu naše pošte. U pitanju su CN i NL brojevi.
 
a početne oznake brojeva??? R ili nešto peto???

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kod mene jedna RY ima dosta informacija o tracking, a dve su mi UN i veoma su siromašne sa tracking infromacijama...

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
UN nema tracking kad izadje iz kine !!!!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kakvo je trenutno stanje u Novom Sadu? Imam dve posiljke (zadrzane davnog 2. Januara) pa me zanima kad ce biti ocarinjene?
 
pa zato što te sa U nemaju praćenje posle izlaska iz zemlje pošiljaoca !!!

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Definitivno neka brljotina u sistemu

j1.jpg

ChinaPost i Yanwen Ux....CN imaju pracenje samo do prvog eksportnog centra.
SunYou UC...MY imaju pracenje do poletanja iz Malezije.

EDIT :

Jos jedan primer RY...CN

j2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ko isporučuje pošiljke iz USA sa brojem u obliku LA...US?
Piše mi na praćenju: "Missed delivery - Scheduled for another delivery attempt today, SERBIA" ali na sajtu pošte nema ništa niti me je neko kontaktirao!
 
pošta. a te brojeve ne možeš pratiti na pošti jer ih pošta menja kad udju u srbiju. ako danas,sutra ne dobiješ pošiljku odeš u svoju poštu i proveri ima li pošiljka na tvoje ime. broj ti neće pomoći

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Kakvo je trenutno stanje u Novom Sadu? Imam dve posiljke (zadrzane davnog 2. Januara) pa me zanima kad ce biti ocarinjene?

Meni i dalje stoji na carini manji paket iz Japana koji je pristigao 6.1.2019, dok mi je gabaritniji paket iz Velike Britanije koji je pristigao 9.1.2019. prosao carinu 16.1.2019, tako da izgleda nema pravila. Paket iz GB je isao preko Parcelforce, ovaj iz Japana je obican "registered mail".
 
Ns carina, pošiljka stigla 26.12.2018, danas je doneo poštar, QC punjač za mobilni, plaćen ~8$, pdv i otvaranje platio 300 dinara.
 
pošta. a te brojeve ne možeš pratiti na pošti jer ih pošta menja kad udju u srbiju. ako danas,sutra ne dobiješ pošiljku odeš u svoju poštu i proveri ima li pošiljka na tvoje ime. broj ti neće pomoći

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Podigao danas paket na pošti :wave:
 
Raja koliko je sada cekanje preko Kineske poste od trenutka kada vam izbaci zadnji status Air transport to jest kada krene avionom ka Srbistanu ?

Posle 11.11 i crnog petka je bilo katastrofa cekao sam i po 18 dana od Air transporta dok ne sleti kod nas.. da li je se guzva ista rascistila koliko je sada potrebno vremena ?
 
Koliko dugo putuje pošiljka od Kine ka Srbiji i obrnuto.
 

Prilozi

  • tr.jpg
    tr.jpg
    103.8 KB · Pregleda: 102
@ Animal

U Pekingu moze da stoji i 15-ak dana :S:

Ovi nisu cekali toliko , videcemo za koliko ce stici u Srbiju

r6.jpg

Imam podatke za jos jedan RY..CN , 17.1 je status Shipped by air - videcemo kada ce da poleti i za koliko ce da stigne
 
Samo sam dao primer, da čekamo mesecima da stigne iz Kine, a realno ne treba ni 10 dana.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
@ironmanbg

Iz Kine u Srbiju ide na hiljade posiljki , iz Srbije u Kinu - verovatno moze da se na prste prebroji....
 
Raja koliko je sada cekanje preko Kineske poste od trenutka kada vam izbaci zadnji status Air transport to jest kada krene avionom ka Srbistanu ?

Posle 11.11 i crnog petka je bilo katastrofa cekao sam i po 18 dana od Air transporta dok ne sleti kod nas.. da li je se guzva ista rascistila koliko je sada potrebno vremena ?
Nema pravila. Upravo danas pristigao paket narucen 02.01 China Post (Airline shipment 11.01) (dobijam ga u ponedeljak), dok drugim paketima narucenim od 10.12. pa sve do 25.12., takodje China Post, ni traga ni glasa. I dalje stoji Airline shipment od 28.12. - 05.01, u zavisnosti od paketa), bez ikakvih promena.
 
Meni jos uvek putuje posiljka iz Kine preko Belgijske poste. 11.01.2019 je bio status Belgium,Departure to country of destination RG....BE broj. Kad se moze ocekivati prispece u Srbiju po nekim vasim iskustvima.

Отправлено с моего SNE-LX1 через Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno