Šta je novo?

Praćenje pošiljki (2024) - FAQ u prvoj poruci

Meni stigla UA1549... naručena 5.1.
Carrier note: Arrived at local delivery center
2024-01-25 17:58:00 GMT+8
posta.hu
 
I meni stigla juce doduse samo jedna UA1455..HU porucena 21.12 a 13.1 je bio status Arrived at local delivery center, Čukarica
 
Pre koji dan je stiglo par pošiljki sa početka oktobra, taman pred štrajk, sve đuture.
Juče je stigla jedna LS92311xxxxNL naručena 21.01.
Istog dana naručena LA057634xxxHU, ta je od 07.02. sa statusom HU-HU1005, tako da Holanđani idu brže od Mađara.
 
Dzabe nam presek i pokretanje "nove" teme ako nastavimo sa zatrpavanjem po starom...

Postoji GENERATOR KODOVA i mozemo da pratimo na hiljade primera

Za trenutno najaktuelnije HU posiljke aktuelno stanje sa filtriranih par hiljada kodova
mozemo da objavljujemo na svakih par dana.

Posto NEREGISTROVANE Ux...xx posiljke jos uvek nemaju pracenje , mozemo ostavljati
informacije kada je i gde bila isporuka , ali uz navodjenje pocetka koda i kada
je posiljka prosledjena iz neke tranzitne tacke / kada je dobila status koji ( treba da )
znaci da je posiljka stigla u Srbiju.
Zdravo
Da li postoji neki sajt na kojem se mogu saznati informacije o UA HU pošiljkama?
Hvala
 
Je l ovo neki novi status?🤔
Nisam ga pre viđao
IMG_6185.jpeg
 
Pozdrav, drugari :)
Jedno pitanjce, verovatno se ponavlja, ali ja nisam uspeo da nadjem odgovor na temi...
Da li neko ima iskustva sa posiljkama iz Hong Konga (format tracking-a RC...HK)? Kuda ide, koliko treba da stigne (gruba procena, jel'... :) ), itd...
Unapred zahvalan na odgovorima :)
 
I ja imam dosta paketa sa statusom 07.02. HU-HU1005, za sada nista ne stize, obzirom da idu neradni dani… racunam da ce mi stici sledece nedelje…
 
I ja imam dosta paketa sa statusom 07.02. HU-HU1005, za sada nista ne stize, obzirom da idu neradni dani… racunam da ce mi stici sledece nedelje…
+1, načekaćemo se izgleda za te LA...HU od 07.02. :)
 
UA1475..HU

Naručena 25.12.
Delivery center 17.1.
U sandučetu 13.2.
U tranzitu 49 dana
Beograd Rakovica
 
@Vania

Sve je lepo objasnjeno , samo treba citati

Arrived at local delivery center znaci da je posiljka stigla u Srbiju.
Posle toga nema pracenje i ostaje samo cekanje na isporuku...

@aw snap

Da si izdvojio par minuta za novi generator shvatio bi sta znaci svaki status

@Quwasan

Nismo imali sveze primere za HK.
Mozda generator moze da pomogne.
 
Neverovatno kako je u Nišu sve zaglavljeno dok u drugim gradovima su isporucene.. Bas gledam na generatoru.


Screenshot 2024-02-13 130411.jpg
 
Neverovatno kako je u Nišu sve zaglavljeno dok u drugim gradovima su isporucene.. Bas gledam na generatoru.


Pogledajte prilog 428775
Ја сам чекао доста више од тих 13 дана.
Углавном само ћу ти рећи да је пошиљки требало мање дана да стигне из Кине до Ниша, него од Ниша до моје куће... Па ти сад види.
Све се то дешава из разлога, што желе буквално сваку регистровану пошиљку да пропусте кроз шаке и наплате пдв.
Једно време су тако форсирали у Новом Саду, мислим да код њих то више не раде.
 
Potvrđujem. Sve LA-HU mi zaglave sa statusom za carinu po mesec dana. Od UA-HU ni traga ni glasa.
Jedino Lanikoru stižu pošiljke u Nišu 🙂
 
Poslednja izmena:
Dobih danas izvještaj na kome piše da je rok 15 dana za podizanje pošiljke, izgleda da su smanjili sa 20.
 
Niška carina je danas obradila 24.01. Neregistrovane stižu usporeno, ali to već nije do njih
 
Stigla jedna UA****HU posiljka, zadnji status Arrived at local delivery center od 20. januara :)
Cekam jos jednu, kod nje je taj status od 25.12...
 
Niška carina je danas obradila 24.01. Neregistrovane stižu usporeno, ali to već nije do njih
Gde idu neregistrovane posle carine tj. zar nije isti put kao i kod registrovanih samo nemamo praćenje pa ne vidimo? I neregistrovane prolaze carinu zar ne?
 
Gde idu neregistrovane posle carine tj. zar nije isti put kao i kod registrovanih samo nemamo praćenje pa ne vidimo? I neregistrovane prolaze carinu zar ne?
Posle carine idu u lokalnu poštu kao i registrovane. Ali samim tim što ih ima znatno više od registrovanih i nisu prioritetne pošiljke, od samog ulaska u zemlju idu sporije. GPC ih sporije razvrstava, dok lokalna pošta takođe može prilično da razvlači dostavu. Ukoliko se uvede praćenje, stvari će prilično da se poprave što se sigurnosti tiče, ali sa druge strane mislim da će kasniti još više, jer će svaka pošiljka morati zasebno da se obradi.
 
Bogami, usporili su... 5 paketa, nema ih vec neko vreme :D A taman sam se ponadao da ce stici svi... :D
 
Ubačena danas u paketomat jedna UAxxxHU pristigla u Srbiju 22.12.2023.
Stigle dve pošiljke LA naručene 19 i 21.01.2024,jedna pristigla i otišla u GPC juče a danas druga. HU-1005 status su dobile 07.02.2024.
 
Zna li neko da protumaci sta se desava sa ovom posiljkom? Nije kineska, domaca je, ali je verovatno slicna logika, nije mi jasno za sto se vise puta seta do GPC-a?
13.02.2024 11:01:1210200 ГПЦ БЕОГРАДОтпремa
13.02.2024 07:20:5311202 БЕОГРАДОтпремa
13.02.2024 07:20:3911202 БЕОГРАД*Отпремљенa
13.02.2024 03:00:0210200 ГПЦ БЕОГРАДОтпремa
12.02.2024 08:19:1211202 БЕОГРАДОтпремa
10.02.2024 02:08:2110200 ГПЦ БЕОГРАДОтпремa
 
@amaterka

Iz koje poste je krenula posiljka i preko koje poste treba da bude isporucena ?
11202 je RPLC Beograd u okviru GPC-a
 
Ja ima jednu UAxxxxHU sa statusom 18.12.2023 out for delivery, u tranzitu 81 dan :ROFLMAO:
Baš me zanima da li će stići ili ne, neću refund da tražim za 2.5€

Nego nešto im ova direct4me aplikacija počela brljaviti ozbiljno.
Podignem paket sa paketomata, dođem kući, stiže mi poruka da opet idem da podignem paket na paketomat.
Pogledam koji je paket u pitanju kad ono isti što sam već podigao.

Tri poslednja paketa koja sam digao sa paketomata isto se dešava:ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh Dno