Šta je novo?

"Pozovi me" prevara preko moblinog

Ne, nego pričamo o ljudima koji nasedaju na ovakve prevare, a calexx je lepo rekao

... ко наседне нигеријском мејлу, тај ће и овде.

Ako već ne pratiš sve komentare u temi i na šta se nečiji odgovori odnose, već pišeš samo da bi nešto rekao mene onda slobodno zaobiđi.
 
Nema ništa zajedničko osim naivnosti ljudi koji lako nasednu na poruku navlakušu iz maila / SMS, odgovore bez potrebe i izgube novac... Ali OK, calexx je recimo shvatio šta je zajedničko, ne moraju svi ...

Ja ovim zatvaram diskusiju, a što se mene tiče neka zove ko god hoće i neka radi šta god hoće...
 
Poslednja izmena:
Pohlepa nema nikakve veze sa ovom temom to jest vrstom prevare o kojoj se diskutuje u njoj.

Niti su sve prevare iste, niti su svi oni koji se upecaju na (ovu ili onu) prevaru isti.

Neki izgleda da imaju problem da shvate boldovano, ali ok, svi smo različiti je li tako?
 
Poslednja izmena:
Niti su sve prevare iste, niti su svi oni koji se upecaju na (ovu ili onu) prevaru isti.


Kao što sam već citirao druge

... ко наседне нигеријском мејлу, тај ће и овде.


Neki izgleda da imaju problem da shvate boldovano, ali ok, svi smo različiti je li tako?

Tako je, izgleda da više ljudi ima problem da shvati boldovano, samo ti izgleda imaš problem da shvatiš ostalo.

Btw opet podmećeš jer ja u poslednjih nekoliko komentara nisam pomenuo pohlepu a ti si je izvukao negde iz naftalina. Ili si kasno upalio pa ti je post u kom sam još sinoć pomenuo pohlepu tek sad došao do tebe...
 
Poslednja izmena:
samo ti izgleda imaš problem da shvatiš ostalo.
Imaš neki argumenat da potkrepiš tvrdnju?
Koliko vidim do sada nisi imao ni jedan validan argumenat za bilo koju od svojih tvrdnji.
Iznenadi me ovaj put (sa nekim argumentom), može?



Edit:
Btw opet podmećeš jer ja u poslednjih nekoliko komentara nisam pomenuo pohlepu a ti si je izvukao negde iz naftalina. Ili si kasno upalio pa ti je post u kom sam još sinoć pomenuo pohlepu tek sad došao do tebe...
Sada je 12:29, pre sat vremena si napisao ovo, biće da si još uvek mamuran od sinoć (ja bar nemam drugo objašnjenje za količinu besmislica koju si napisao u ovoj temi).
Mislim da nisi razumeo napisano - nisam rekao ništa o varanju ljudi koji stvarno imaju neki hendikep već da su oni koji poveruju u nigerijsku prevaru tipa "ostavljeno mi je x milki dolara ali da bih ih podigao potrebno mi je y hiljada dolara avansno - ako mi ih uplatiš podelićemo nasledstvo" izuzetno glupi ljudi (plus pohlepni) sa stvarno niskim IQ. Ne morate da se složite sa mnom, to je samo moje mišljenje...
 
Poslednja izmena:
Imaš neki argumenat da potkrepiš tvrdnju?
Koliko vidim do sada nisi imao ni jedan validan argumenat za bilo koju od svojih tvrdnji.
Iznenadi me ovaj put (sa nekim argumentom), može?

Recimo to da je calexx prvi pomenuo povezanost između nigerijskog maila i ovog SMS u komentaru koji sam dvaput citirao i ti još uvek ne možeš da shvatiš šta ih povezuje.

Recimo da si sinoć citirao more postova a nisi odgovorio na moje jednostavno pitanje "Citiraj gde i kad sam rekao to što pitam". I dalje imaš mogućnost da odgovoriš na to pitanje, samo kad bi mogao da nađeš to i citiraš moje reči koje nikad nisu ni izgovorene. Znači ili nisi shvatio šta sam rekao ili što je još gore lažeš i namećeš drugima reči koje nisu izgovorene a onda izbegavaš odgovor na pitanje.

Recimo da sam ja još sinoć pomenuo pohlepu i da već nekoliko komentara pričam isključivo o naivnosti ljudi a ti ni to nikako da shvatiš već mrtav ladan i dalje pričaš o pohlepi.

Bitno je da smo videli more tvojih argumenata i da si ti izdominirao njima... sve argument do argumenta...
 
Poslednja izmena:
U ljudskoj prirodi je biti radoznao i kada je to kombinovano sa momentom iznenadjenja i neupućenošću tada je lako nasesti (na ovakvu vrstu prevare).
To je ono što pričam kroz čitavu temu.

Ako tvom egu prija da smatraš glupavima i pohlepnima sve one koji su naseli na ovu prevaru (iz ove teme), a ti samo izvoli.



I još jednom za kraj, nije donje napisano tako komplikovano za shvatiti.
Toliko od mene.
Niti su sve prevare iste, niti su svi oni koji se upecaju na (ovu ili onu) prevaru isti.

Neki izgleda da imaju problem da shvate boldovano, ali ok, svi smo različiti je li tako?
 
Poslednja izmena:
Još kad bi se udostojio da odgovoriš još na sinoć postavljeno pitanje gde ja to generalizujem i gde ja to smatram da su SVI isti (u ovom slučaju oni koji nasednu) pa da to što si boldovao i ima nekog smisla ... Pitanje nije teško razumeti ali je problem naći argument koji bi podržao odgovor.
 
Ja sam malo drugačiji tekst dobio. Valjda je kod VIP-a drugačije.

uploadfromtaptalk1435746991240.png
 
^ Jok, to sam i ja dobio na MTS.
 
Mislio sam da je razlicito na MTS-u od pre sto su ljudi pisali. Znaci salju i razlicite sadrzine. Napreduju :d
 
Nakacis se na wifi, skype/WA i pozoves co'eka :d
 
to sto si ti dobio cak moze i da prodje.. verovatno citaju ovu temu :d

sh,sh, nista vise ne pisite :D
 
Nazad
Vrh Dno