Šta je novo?

Periferni uređaji Power Bank

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

geteks

Poštovan
Učlanjen(a)
17.07.2014
Poruke
864
Poena
80
Uzeo bih neki power bank za telefon da ima nekoliko (4) punjenja tako da neki od 20000mAh mislim da mi je potreban ali slab je izbor, nalazim jedino xiaomi, ima li neko iskustva sa njima? Ili neku bolju preporuku?
 
Ranije sam koristio ove druge(imuto, baseus)čajniz, ali ko ne plati na drumu plati na ćupriji. Tako da od sada samo Anker.
 
Poslednja izmena:
nalazim jedino xiaomi, ima li neko iskustva sa njima?
Ja imam Xiaomi, ali od 10000mAh - dok sam koristio na S22U, dopuni jednom celu bateriju i ostane još možda za pola baterije po slobodnoj proceni (nikad mi nije zatrebalo više od toga)... Nisam probao još uvek na S24U, ali biće prilika :) Tako da kapiram da će 20000mAh moći barem 2,5-3x da dopuni bateriju :unsure:

Inače je baterija teška, robusna, deluje kvalitetno, zadovoljan sam, za iznos koliko je koštala je odlična.
 
Ja sam uzeo Sandberg, ako nećeš Xiaomi. Imam i jedan i drugi i za sada sam zadovoljan Sandbergom.
Potraži Sandberg po našim radnjama, mada su dosta skuplji od Xiaomi.
 
zanimljiv, Mi 50w ima 3 priključka. cena mu je ~7.500 rsd
Screenshot_2024-03-19-08-37-25-355_com.android.chrome.jpg

što se uslova tiče, prvo sam razumeo da se misli na broj uređaja koji se istovremeno pune 😁 retko koji sadašnji 📱 ima bateriju ispod 5.000mAh tako da ne očekuj da će moći više od 4 punjenja (i to pod uslovom da 📱 staviš na punjenje najkasnije kada mu baterija spadne na 20-ak %)
 
Poslednja izmena:
Ja imam ovaj Xiaomi 33W 10000 mAh Pocket Edition ali mi se čini da se nešto brzo prazni, takođe imam i ovu ciglu od 20000mAh, isto nešto nemam osjećaj da mogu 4-5 puta napuniti telefon, kako najlaše provjeriti generalno ispravnost powerbankova, tj. kapacitet ?

Inače +1 za Anker uređaje, sve što imam od njih fercera bez greške.
 
zanimljiv, Mi 50w ima 3 priključka. cena mu je ~7.500 rsd
Pogledajte prilog 434109

što se uslova tiče, prvo sam razumeo da se misli na broj uređaja koji se istovremeno pune 😁 retko koji sadašnji 📱 ima bateriju ispod 5.000mAh tako da ne očekuj da će moći više od 4 punjenja (i to pod uslovom da 📱 staviš na punjenje najkasnije kada mu baterija spadne na 20-ak %)
Обратити пажњу на кваку22 - на горњој слици батерија 20000 на 3.7 волти јер сви мисле кад купују да купују капацитет на 5 волти што само неки произвођачи пишу малим словима

Анкер називно 30000 кад се измери `17000 на 5 волти пуњење пражњење

Гембирд 20000 - 13000

кунгфу од надувене батерије до тога да од 5 ћелија су три повезане а две цркнуте уопште нису него само додају грамажу


АлиЕкспррес
120000 брзо пуњење - споро пуњење ~20000
30000 са фаст и турбо за ЖаоМи - 13000
50000 са фаст - 8600
 
zanimljiv, Mi 50w ima 3 priključka. cena mu je ~7.500 rsd
Pogledajte prilog 434109

što se uslova tiče, prvo sam razumeo da se misli na broj uređaja koji se istovremeno pune 😁 retko koji sadašnji 📱 ima bateriju ispod 5.000mAh tako da ne očekuj da će moći više od 4 punjenja (i to pod uslovom da 📱 staviš na punjenje najkasnije kada mu baterija spadne na 20-ak %)
Imam stariju verziju kojoj je max izlaz 45 w na usb c , dobro radi, mada kapacitet je smanjen dosta u odnosu kad je bio nov (msm da sam uzo 2019) .
Trenutno puni ip 14 max 2 puta i moze za prvu pomoc da posluzi za laptop takodje.
Jedina mana je mozda glosy plastika koja se grebe jako lako.
 
Ja sam kupio pre X godina sa Alija neku 20000mah, sigurno ima 8 godina. Radi kao sat, ima type C, brzo puni i Android i iPhone. Nikad me nije izdala. Nosio je na more, na planinarenje. Odlicna stvar. Brat je kupio Xiaomi od 10000Mah nikad problema sa njom nije imao. Brzo se puni i odlicno radi. Isto i Android i iPhone brzo puni.


Xiaomi je odlican za ove pare. Ali ako imas pristup Ankeru to je vec druga sfera.
 
Nazad
Vrh Dno