Šta je novo?

Potreban program koji radi capture u .avi, sve sto se desava na desktopu windowsa

cvijovic

Čuven
Učlanjen(a)
22.01.2002
Poruke
195
Poena
619
po mogucstvu freeware, ili bilo sta a da nema ispisanih reklama i sl. a na kraju krajeva moze i shareware, samo da radi capture.

hvala

pozdrav
 
SnagIt 7... My Screen Recorder ....
 
Probaj Camtasia studio.Mnogo je ozbiljniji i moćniji od pomenutih.
 
Probao sam my screen recorder i dosta je slab kvalitet, ali mi nije shvatljivo da kada mu stavim 30 fps, on i dalje secka pa razbija
 
Nisam testirao MSR, ali zat SnagIT... uuu... Bez 512 RAM-a nemoj da snimas, uzasno secka... :(
 
za camtasiu imas podesavanja, moze da se stavi kao najbolji kvalitete, i onda skoro da i nema razlike, izmedju avija i desktopa
 
FlashCast - radi capture svega što se dešava u .SWF, odličan i daje male fajlove!
 
camtasia stvarno izgleda profi, 25 MB, otelio sam se do sam je skinuo, nisam jos sve provalio ali hocu, ako neko zna i ima savet neka kaze.

pozdrav
 
meni je licno opcija pravljenja flasha puno bolja od direktno u avi... em moze jos da se doradi, doda kurzor, podvuce itd... bb flash moze vecinu (Ako ne i sve to) da odradi, a manji je od 25mb definitivno...
capture u full screen avi je JAKO zahtevna operacija... konverzija iz swf u avi i nije toliko...
 
Nazad
Vrh Dno