Šta je novo?

Potreban mi je neko iz Hrvatske...

bora bora

Slavan
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruke
1,319
Poena
350
Potreban mi je neko ko zivi u Hrvatskoj da kad ima vremena svrati do par apoteka i vidi da li imaju Royal Tea caj, prestao je da se uvozi u Srbiju, a potreban je mojoj kevi zbog zdravstvenih problema, jer joj on dosta pomaze...

http://www.rsi-sr.com/g179.aspx

dakle, potrebna mi je informacija gde ga ima u Hrvatskoj i kolika je cena pa ako se nadje neki forumas dobre volje da je u mogucnosti to da odradi, bicu veoma zahvalan.

Hvala unapred, takodje bih zamolio moderatore da ne obrisu temu, makar par dana ;)
 
Nije Hrvatska ali je komsiluk ;). Provjerit cu ja sutra u Bijeljini ima li kod nas u apotekama.
 
Možeš i da pozoveš neku apoteku u Zagrebu telefonom, samo da vidiš ima li ga. Ja sam pre neki dan tražio nešto na taj način.
 
to mi nije palo na pamet, videcu da izguglam brojeve telefona, nadam se uspesno...hvala ;)
 
Ja ću najverovatnije ići za HR u narednih 10-ak dana pa mogu da pogledam
 
Provjereno u RS u Blagoleksu , Rosić apoteke i jos 2 manje ( ali one nabavljaju robu od Blagoleksa ) i nemaju taj caj.
 
steta...ali hvala najlepse na trudu i potrosenom vremenu cheers

@kloshar, ako ti neka bude usput i mozes da zastanes da vidis, bio bih zahvalan, inace caj kosta desetak eur, nez koliko je to u kunama...
 
Jedino ako mi nešto ne iskrsne pa ne odem za HR, inače ću sigurno pogledati
 
Meni su sad tasta i tast na Bracu na odmoru. Sibnucu im email da pogledaju da li ga ima po ostrvu negde. Javljam sta sam saznao...
 
oke tnx ;) nadam se da si dobar sa tastom xexe mala sala :D
 
Hhahaahaa pa dovoljno dobar da pomognem tebi ako mogu ;) Email poslat, oni ce pogledati cim krenu u neku kupovinu i javiti mi.
 
Ja imam rodbinu u Osijeku i Iloku i malo po primorju, videcu sa njima da li ima tog cuda pa mogu da mi proslede postom.
 
hvala obojici cheers takodje hvala moderatorima sto su ostavili temu :*
 
Provereno u Sumartinu/Supetru i nisu imali. Pogledace jos na nekim mestima pa cu apdejtovati nadam se sa drugacijim vestima :)
 
Nazad
Vrh Dno