Šta je novo?

Potreban bios od power color 3870 512 ddr3

greatgonzo

Slavan
Učlanjen(a)
31.05.2008
Poruke
779
Poena
320
Molim vlasnike navedene kartice da mi okače original bios navedene kartice .Bios se može sa lakoćom izvući sa gpu-z alatom za identifikaciju grafičkih kartica , hvala unapred .
 
evo:
 

Prilozi

  • PowerColor.3870.CS.PCIe.512MB.Rev.01.zip
    39.2 KB · Pregleda: 45
  • PowerColor.3870.PCIe.512MB.Rev.01.zip
    39.2 KB · Pregleda: 45
Hvala na brzom odgovoru .
 
Nažalost oba biosa su od kartica sa ddr4 memorijom molim da obratite malo više pažnje na to šta sam tražio .
 
Porazi po netu bolje nego da cekas da ti neko okaci.
 
Na tech power up postoji gpu bios database gde navodno imaju bios za ovu karticu ali je to neki modovan bios bez power play funkcije svi taktovi na 777 mHz a naponi 1.22 v . Ja sam vlasnik 3850 sa 512 ram i hteo bih da stavim original bios od identične koliko ja mogu da vidim 3870 .
 
Hvala žorž ali to je upravo bios o kome sam pisao dve kolone iznad plus kuler neradi kad ga ubacim . Verujem da ga je neko ismodovao i okačio mada nisam siguran u to što tvrdim pa zato i molim vlasnike navedene kartice da me obraduju sa originalnim biosom .;)
 
BIOS radi super ali je granica aktivacije kulera jako visoka. Propusti ga kroz Editor pa ces videti. Igraj se malo sa istim...

pozz
 
U pravu si druže ovaj bios posle malo šminkanja u editoru radi super tačnije morao sam malo da korigujem rad kulera a power play ne smanjuje taktove već napon , to nisam odmah video .
 
Poslednja izmena:
Rakoh ti. ;)

:wave:
 
Nazad
Vrh Dno