Šta je novo?

PotPlayer (naslednik KMPlayer-a)

Radi SVP i na 64bit PotPlayeru.

Na sta mislis pod koliko je koristan i delotvoran?
Dobro radi, onako kako je zamisljeno - nesavrseno. :D A da li je korisno, odgovor je individualan. Meni licno se to ne svidja, osim za odredjene filmove/scene.
 
Jel vam se desava da kada pustate klipove sa url-a, jedan stopirate ili ogledate do kraja pa pustite drugi a on povuce audio stream od prethodnog?
 
Sto pise onda ovo - Important: The video player as well as the installed ffdshow version must be 32 bit applications. SVP can't work with the 64 bit video player.

https://www.svp-team.com/wiki/SVP3:User_manual

Ne znam sta i zasto pise, niti sam citao. Bitno da radi. ;)

oOAe7wI.png
 
Aha, hvala, mada sad gledam, cim on fejkuje te nepostojece frejmove, nekako mi nije to to, mozda ipak treba sacekati prave 60 fps filmove, tj vec ih ima, samo da ih bude masovnije.
 
Pa naravno da fejkuje, sve pise na njihovom home page-u. :D Evo ti primer kako to izgleda: https://www.youtube.com/watch?v=NmLKQJe6Lo4

Nece ti 60fps filmovi skoro, pitanje je da li ce uopste i da krenu masovnije... Ionako se kod 3D projekcija stvara osecaj kao da je nesto vise od 24fps.
 
Novi interfejs, sve uvecano osim onoga sto bi trebalo uvecati (osnovne kontrole za pustanje videa i organizaciju plejlisti). Bitno da su tabovi 0.5x1 cm na ekranu... Jarko zuta boja, jel njima neko javio da je to generalno katastrofa boja za koriscenje u bilo cemu a na ekranu je treba izbegavati. Oni njome obojili ikonicu, omahgod.
 
Vala bas. Osnovne komande i dalje minijatura a od nove ikonice mi pozli. Srecom, postoji Black Space skin kojim resavam ovu ******stinu od interfejsa.
 
Poslednja izmena:
Hvala za preporuku. Ja sam odabrao BlackBox koji stize sa njim u paketu. Izgleda totalno retro i jesu sitne kontrole ali prikazuje maltene sve sto mi treba od kontrola i informacija, da ne moram da kopam po opcijama kada hocu da promenim audio stream, podesim titl i tako neke sitnice. Mana je sto imaju dve ponudjene varijante, jedna je na digital fazon sto je jako korisno za seek bar i prikazuje fps i sistemsko vreme dok je druga kao oni matori satovi sa sivim ekranom a ta varijanta prikazuje bitrate i vreme trajanja klipa. Ne moze da se miksuje niti podesava.

Probao sam i BlackSpace i to je otprilike ono sto su trebali da urade. Ranije sam probavao skinove za Pot ali su uglavnom katastrofa, osnovni jeste ruzan do bola ali ni third party nisu bolji. Nije kao Foobar situacija sa skinovima. Nisam nabasao na BlackSpace/BlackBox do sada.
 
Ne kapiram ovaj dizajn. Ako treba da bude više touch friendly onda bi komande očigledno trebale da budu krupnije... Ovako je nezgrapan, plus ova žuta wtf!!?
 
Dajte DL link za poslednju normalnu verziju, cisto da se nadje instalacija za svaki slucaj. Citam sve sto ste napisali i ne mogu da verujem da su toliko unakazili Pot :d
 
Odlicno, hvala!
 
Dajte DL link za poslednju normalnu verziju, cisto da se nadje instalacija za svaki slucaj. Citam sve sto ste napisali i ne mogu da verujem da su toliko unakazili Pot :d

Ma promeni skin i vozi dalje. Sto se ikonice tice smeo bi da se zakunem da sam juce imao zutu ikonicu na desktopu a sada imam staru. Zuta je i dalje u Programs folderu, zute su ikonice sto predstavljaju tipove fajlova, zuta je u Star meniju ali je na desktopu stara ikonica sto nije flat jerte.

Jel probao neko korejsku verziju programa? Citao sam na netu da ima neke ekstra opcije i da je generalno bolje odrzavana a sve sto treba da se uradi je promeniti jezik na engleski i sve bude normalno kao i kod internacionalne verzije programa.
 
Ima li neko link sa tim Korean Pot? Ja sam ranije koristio KM PLayer, a Pot Player vrlo retko.
 
Meni ne radi HW akceleracija sa nvidia grafickom (930M) na laptopu. Radi samo sa intel (5500) integrisanom. Moze li se kako srediti, primjetio sam da svi video playeri koriste integrated graphics po defaultu i ne moze se izbrisati profili aplikacija tamo u nvidia opcijama, pa racunam da tako i treba i da je pozeljno. Uvijek kontam da je bolje sa dedicated grafikom, vrlo rijetko i radi.

Gledam IPTV (stream, lista), koji je najbolji player za to. Imam VLC, MHC i Pot. VLC ne podrzava HW Acc (iako sam stavio na automatic), slika nekako cudna, nisu smooth pokreti, onako malo i kao mutnjikava, kada je u pokretu. MHC i Pot podrzavaju HW, slika je osjetno smooth i pokreti su bolji (kao da imaju vise FPS-a). Favorit mi je Pot slika i playlista su ok, i ton i sliku su kvalitetniji od VLCa. MHC nema sredjenu playlistu, pa je muka saltati programe. Moze li se ovo jos dotegnuti i optimizovati da bude priblizno kao na TVu ili makar sto je bolje moguce, kvalitetni su linkovi, Full HD i to, nedostaje malo vise HW obrade...

A tek neki dan "otkrio" PotPlayer, do tada racunao da nema potrebe traziti nista osim VLC-a. Ma kakvi Pot sa HW Acc brise pod, kolika je razlika.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    316.1 KB · Pregleda: 125
Poslednja izmena:
Nemam te opcije. Ima l' veze sto je 64 bit opcija, da instaliram 32 bit pot?

Sent from my G
 
Srusi se player kad to izaberem. Ne moze izgleda bolje, vjerovatno sto je u pitanju stream, a ne video fajl. Ko ga @ebe, odustajem.. :)

Sent from my G
 
Poslednja izmena:
pot player addon za youtube jer otvara sve klipove ile ne imam firefox i instalirao Potplayer Youtube Shortcut ali neke klipove ne otvara
 
Ne otvara sve klipove. Nisam siguran ali sumnjam da je problem slican kao kod klipova koji nece da se otvore u embed prozoru na forumu vec moras da ides na sajt youtube da bi pogledao.
 
Kako preko Pot Player-a da pustim BluRay, ceo koji se nalazi na disku?
U folderu ima dva foldera: BDMV i CERTIFICATE.

A u BDMV: AUXDATA
BACKUP
BDJO
CLIPINF
JAR
META
PLAYLIST
STREAM
index.bdmv
MovieObject.bdmv

Opcija Open-Open BluRay ne radi ništa, a ona ispod (.MPLS), kad je navedem na folder ona traži baš neki fajl i nalazim u jednom od ponuđenih ~200 njih, ali on pušta jedan, pa moram ručno drugi... I ne nađem pravi film, tj ne mogu tako ručno da tražim među gomilom.
 
Kako preko Pot Player-a da pustim BluRay, ceo koji se nalazi na disku?
U folderu ima dva foldera: BDMV i CERTIFICATE.

A u BDMV: AUXDATA
BACKUP
BDJO
CLIPINF
JAR
META
PLAYLIST
STREAM
index.bdmv
MovieObject.bdmv

Opcija Open-Open BluRay ne radi ništa, a ona ispod (.MPLS), kad je navedem na folder ona traži baš neki fajl i nalazim u jednom od ponuđenih ~200 njih, ali on pušta jedan, pa moram ručno drugi... I ne nađem pravi film, tj ne mogu tako ručno da tražim među gomilom.

Ja uđem u stream folder i pustim prvi klip i on mi automatski prepozna ceo film, nema nikakvog puštanja iz delova.
 
Ja uđem u stream folder i pustim prvi klip i on mi automatski prepozna ceo film, nema nikakvog puštanja iz delova.

Kod mene nece tako da pusti film.Jednostavno udjem u stream folder i nadjem najveci fajl i njega pustim.I onda film krene normalno.Kad pustim prvi fajl on pusti samo njega i stane kad zavrsi.
Sad da li je kod tebe u potplayeru nesto drugacije podeseno ne znam.Kod mene je sve na defaultu podeseno.Verzija potplayer-a je 1.7.661 64 bit verzija.
 
Meni ne prepoznaje. A valjda ima neki bolji način. Nije valjda da mora ručno da se traži najveći fajl...
 
Nemam pojma, skidam često Remux filmove i bez problema puštam u Potplayer-u, tako što izaberem prvi file u stream folderu.
 
Prvi i najveci ne moraju biti isti fajlovi...
 
Meni od juce 64bitni Pot zabada odmah pri svakom pokretanju. Komplet ciscenje i nova instalacija istog nije pomogla. Zatim sam instalirao 32bitni koji radi bez problema.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno