Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Prolaze i u Va, ne bas kroz sam centar ali je prakticno tako. Putevi su takodje preorani, narocito odmah posle zime.
 

 
moja makina
 

Prilozi

  • 2013-04-17-1756.jpg
    2013-04-17-1756.jpg
    351.8 KB · Pregleda: 168
Sad razumem zasto ti nosis N8 jos uvek. Ne mozes da imas dobar telefon i da natocis u ovu azdaju :p

Inace nesto mi lose ispala slika. Sad sam ozbiljan :)
 
^ ja sam mislio da je ovo neki htc matori tj nsx-ov sekundarni android fon, keve mi, ako je ovo n8 onda do k.... bas sa tim nahvaljenim kvalitetom :)

A masina je.. svaka cas' :)
 
ma N8 je keva nego ja nemam pojma sa slikanjem realno :) vidiš koliko sunca bije i sagorena je prilično, a uradio sam i resize da ne kačim 12 MP sliku itd.
 
Pa sta tu ima specijalno da znas? :) pa pogledaj fotografije u temi sa Note i ostalih Samsunga, Sony-a, mnogo su bolje od ove sa N8 :) (one iz Lisabona, takodje na jakom suncu) Pre par godina, takodje je neko okacio jako prosecne fotografije sa N8 (dnevne) pa su Nokia fanovi hejtovali par nas sto nismo mogli da verujemo da je to ta epska kamera sa N8 :) E jedino su one sa Xenonom pokidale.

Vidim da je jako sunce i da ima sprzenih delova, to ne moze da se izbegne sa ovim senzorima i ne mislim na to, nego je reprodukcija boja jako cudna i pogledaj travu i bmw, koliko malo detalja ima bez obzira na resize a ima i suma..

Nemam nameru da se raspravljam nego i dalje ne mogu da verujem da je ovo N8 a ne neki Wildfire, bez obzira na sunce i resize..

Inace respect za bmw, pravi primer najboljeg i najmocnijeg dizajna a ne ko oni cyber sporeti iz Koreje :d
 
Poslednja izmena:
evo ova je malo bolja, sad nisam radio resize(mada je bench skratio zbog veličine fajla) :)

u suštini N8 po danu nije ništa spektakularno bolja od ostalih telefona (osim što ima malo veću količinu detalja i realnije boje), ali je noću nebo i zemlja :)
 

Prilozi

  • 2012-02-11-426.jpg
    2012-02-11-426.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 158
Ako se ne cuje, onda nema poente sto nosi M znacku... Nije ovaj auto pravljen da bude tih :)

Nekada davno (pre 10 godina) sam se vozio u ovakvom. Poslednji lep BMW, po mom misljenju. E38 i E39 poslednji lepi, sad se u zadnje vreme malo popravljaju ali i dalje nije to-to.

Sto se slika tice, prva jeste malo cudna, a druga je super iako mozda treba drugaciji crop. Mogu da zamislim koja je milina voziti ovo po snegu, a mozda i zajebano zbog kolicine snage :d
 
21bmbu1.jpg

155pd1w.jpg

avr3gx.jpg
 
Inace respect za bmw, pravi primer najboljeg i najmocnijeg dizajna a ne ko oni cyber sporeti iz Koreje :d

Problem je sto je tog dizajna, o kome ti pricas, vise nema, i to vec duuuugo... ne od kako je Bangle preuzeo stvar u svoje ruke.

A s obzirom da je ovaj M5 konkretno - sa svojim fenomenalnim linijama - prilicno mator auto... jasno je koliko ta prica o "najboljem i najmocnijem dizajnu" nema veze sa zivotom ;)
 
E, evo i ja imam maslačak :D

dsc0251.jpg
 
skapirao sam zbog čega još mi je loša ona slika, koristio sam max digitalni zoom (a full rezolucija) :D
 
Problem je sto je tog dizajna, o kome ti pricas, vise nema, i to vec duuuugo... ne od kako je Bangle preuzeo stvar u svoje ruke.

A s obzirom da je ovaj M5 konkretno - sa svojim fenomenalnim linijama - prilicno mator auto... jasno je koliko ta prica o "najboljem i najmocnijem dizajnu" nema veze sa zivotom ;)

Pa nema al ja hvalim bas taj stari dizajn :) a i novi bmw 10x bolje i mocnije izgledaju od usisivaca iz koreje :d
 
S2
 

Prilozi

  • 20130414_142617.jpg
    20130414_142617.jpg
    1.1 MB · Pregleda: 225
  • 20130418_190902.jpg
    20130418_190902.jpg
    912.4 KB · Pregleda: 218
Note 2
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1366486326482.jpg
    uploadfromtaptalk1366486326482.jpg
    48.2 KB · Pregleda: 195
  • uploadfromtaptalk1366486355239.jpg
    uploadfromtaptalk1366486355239.jpg
    68.2 KB · Pregleda: 206
SXP

 
n82

2ojda.jpg
 
evo jedne panorame sa Lumia 820.. S obzirom koliko sam netalentovan za fotografisanje, ovo je odlicno :)
WP_20130406_13_00_14_Panorama.jpgWP_20130406_13_00_14_Panorama.jpg
 
Pa nema al ja hvalim bas taj stari dizajn :) a i novi bmw 10x bolje i mocnije izgledaju od usisivaca iz koreje :d

Pa dzaba hvalis, kada tog dizajna vise NE-MA... jedino da kupujes kola stara 10-15 godina.
Jednostavno, sad je onaj "yuck" dizajn aktuelan. Ili, nek' bude ovo sto Dule kaze - popravljaju se, ali i dalje nije to to.

Nego, koji su ti to "usisivaci" i "sporeti" iz Koreje sto ih stalno spominjes, imaju li imena ta kola/proizvodjaci? :)
Bas da vidim(o) sa cime to poredis jednu firmu kao sto je BMW...
 
Nisam dugo na bench forumu al' nesto mi govori da je sigurno postojala tema o automobilima koja je zbog slicnih polemika i zatvorena :d

Tako da.. ;)
 
Nazad
Vrh Dno