Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

To je Deutsches Museum Verkehrszentrum? Koliko ti je vremena trebalo da se obidje muzej?
Deutsche Museum von Meisterwerken der Naturwissenschaft und Technik je ovo gde sam bio. Verkehrszentrum je u drugoj zgradi. Za jedan dan mozes samo da protrcis kroz njega. Da se lepo obidje sve, treba sigurno 3 dana. Od 12h kad sam dosao, pa do 17h sam uspeo da obidjem prizemlje, 3. sprat i pola 2. sprata. 2. sprat sam vise protrcao nego sto sam stvarno razgledao. Bzvz je sto je radno vreme do 17h.
 
Bzvz je sto je radno vreme do 17h.
Ako budem išao, išao bih ciljano. Ko će sve obilaziti odjednom.
Radno vreme je takvo jer rade svakog dana čitave nedelje a treba i održavati toliki prostor: prođe tu dosta naroda a gde je briskanje eksponata?!?
 
Jel moze original?

Čini mi se heavy obrada, pa da vidim jel od babe devojka ili je odlična fotka malo doradjena.
 
Zasto fejk oblaci :D
 
Pa sam HDR+ je fejk, zašto onda i oblaci ne bi bili fejk :D
 
Da ali dodavati nesto sto ne postoji, ne znam.. :) To je crtanje, nije obrada :)
 
Jel prava suma :D
 
Danas kada je potrebno 5 sekundi za dodavanje par oblaka ili zamena dosadnog plavetnila neko pita zašto🤦‍♂️.
 
Moze naravno,

nije heavy obrada, najvise je nebo doprinelo lepoti jer je u originalu nebo bez oblacka, ali je slika tj kvalitet svakako za moje standarde izuzetan, i org je lepa:


Previse mi bio dobar golden hour, pa rekoh, ala uva'ti covek trenutak :)

Ja npr primetim, a verujem da 90% ljudi ne bi skontalo da tu ima necega odnosno nema. Obrada mi korektna :)
 
Danas kada je potrebno 5 sekundi za dodavanje par oblaka ili zamena dosadnog plavetnila neko pita zašto🤦‍♂️.

Kakve veze ima koliko vremena treba za to? Ako oblaci nisu bili takvi, ne treba ih dodavati, ubija poentu fotografije.. U rangu je da dodas delfina kako iskace iz mora, sta samo mi 5 sekundi treba da AI to odradi, dosadno je ovako samo prazno more..
 
Kapiram šta hoćeš da kažeš, ali ne razumeš da to ne ubija ništa(ako se lepo uradi) i to se radi veoma često. Možda više neće biti na tom istom mestu recimo i tako blagu obradu 90% ljudi neće ni primetiti. Niti to ugrožava nekog niti daje lažnu sliku o telefonu koji se koristi. A i Nikola je jedan od boljih ovde "mobilefotografa".
 
Nazad
Vrh Dno