Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!



 
5f15393cc58e3bff4da7a41123bc64f9.jpg

330852d5bab90f83bbf885d3493340d1.jpg

047d853042fa69bd7bcfcd3a155d1b84.jpg


Poslato sa Huawei Honor 5x
 


Slika je samo kropovana.

Original:
 

Prilozi

  • 20160629_155602 (Copy).jpg
    20160629_155602 (Copy).jpg
    371.5 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
Olicna ale, svaka cast sto si ga uhvatio ovako u letu.
 
Nista. Vidis po slikama. Iako nisam sto posto siguran da su pomjerena sociva, cini se da je to problem. A meni je problem sto sam kukavica i ne usudjujem se da saljem ovima od kojih sam kupio (eglobalcentral) jer po netu za njih pisu svasta (uglavnom negativna iskustva na koriscenje garantnih prava). A ja konj to nisam znao prije nego sto sam ga kupio od prevelikog uzbudjenja. Jedino ako skupim hrabrosti da im posaljem ili da odem kod nekog ovdje da vidi da li to moze da se popravi... Ali da ne skrecemo sa teme, ionako sam i ranije bio vec okupirao previse.
 
Pa što ne sredi ovu treću. Ovako nekako

b558c397f2420c0d83b53296d7c20fee.jpg


Samo to uradiš na Full size fotki a ne ovoj od 50 kb :)

Sent from my Nexus 6P
 
Nemoj neki da se naljute ali... Ali mislim da slike vilin konjica u kukuruzu i statičnih ruža i drugog cveća nisu slike koje bi se trebale ponavljati... Sunce u zalasku i izlasku je uvek in ukoliko se uhvati pravi trenutak. Malo kreativnosti ne bi bilo na odmet. Na primer ove ptice na žici uz nešto korekcije je nešto mnogo mnogo bolje...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne znam kakve slike daje taj fon, ali bolje ih stavi na flickr ili neki hosting sajt, jer ovako preko tapatalka izgledaju uzasno zamrljano i unisteno

Sent from my 5X using Tapatalk
 
L550 (blaga obrada u aviaryu)





 
Poslednja izmena:
Gde je ovo Borise?
 
 
Dobra panorama.

Sent from my Sony Xperia Z5
 
Lepo :)
i dallje mi nije jasno za ovu cenu dobijas ovako brutalnu kameru :)
A ovi kraljevi sa DxOmark stavilli Nexuse tek na tamo neko sesto sedmo mesto,dok im je S7 na prvom mestu...parodija do bola

Sent from LG Nexus 5X
 
Hvala.
Pa to je jer se u bodove racuna i video gde je Nexus dosta slabiji po stabilizaciji od s7 i jos modela.

Sent from my Nexus 5X
 
Nazad
Vrh Dno