Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

ova druga odlicna! detalji nisu nesto, ali fotka kao fotka meni super.
 
S5 tesko cesto okine dobru nocnu.I meni se svidja drugs fotks iako su detalji slabiji.krastavac ostavio sam ga na auto a od odvrnuo ISO na 2000.Mozda je bilo bolje da sam rucno namestio ISO 800.

Sent from my SM-G900F
 
jVoidFI.jpg


lumia 640xl

Sent from mTalk
 
 
Sale, odlicne fotke u poslednje vreme, samo tako nastavi...
Ivan standardno...
 
Slažem se, dosta je bilo Sale terase i jednog te istog :)


 
drži se starac koliko može:) 10god se družimo pa je zaslužio neku ovakvu fotku
 
S5 tesko cesto okine dobru nocnu.I meni se svidja drugs fotks iako su detalji slabiji.krastavac ostavio sam ga na auto a od odvrnuo ISO na 2000.Mozda je bilo bolje da sam rucno namestio ISO 800.

Sent from my SM-G900F

rece covek: mozda je bilo bolje da sam ga rucno namestio na iso 800. ja se vrpoljim kad treba da stavim iso 200 na dslr, a on se smislja kako je trebalo da stavi iso 800 na mobilnom koji ima pirinac senzor. oj muko moja....
 
To jedino ako imaš neki stari Nikon sa CCD, samo RAW i odvrći ISO i ne boj se. Zrno je lepo, osim ako ne prodaješ slike.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
rece covek: mozda je bilo bolje da sam ga rucno namestio na iso 800. ja se vrpoljim kad treba da stavim iso 200 na dslr, a on se smislja kako je trebalo da stavi iso 800 na mobilnom koji ima pirinac senzor. oj muko moja....
Pa takva je bila situacija tj kadar i takav je telefon bio u pitanju.Bio mi je ukljucen night mode a tad telefon sam odredjuje ISO.A da si koristio S5 znao bi da mora da se digne sto veci ISO kad manuelano namestas jer inace dobijes previse mracan kadar,zato cuti i sedi,1.

Sent from my SM-G900F
 
rece covek: mozda je bilo bolje da sam ga rucno namestio na iso 800. ja se vrpoljim kad treba da stavim iso 200 na dslr, a on se smislja kako je trebalo da stavi iso 800 na mobilnom koji ima pirinac senzor. oj muko moja....
Ne razumem zašto imaš stalno ovakve neke komentare?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Zato što je rekao ono što većina misli a neće da napiše :)
 
Ali mu kamera na svakom telefonu koji je imao razvaljuje. :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Pa takva je bila situacija tj kadar i takav je telefon bio u pitanju.Bio mi je ukljucen night mode a tad telefon sam odredjuje ISO.A da si koristio S5 znao bi da mora da se digne sto veci ISO kad manuelano namestas jer inace dobijes previse mracan kadar,zato cuti i sedi,1.

Sent from my SM-G900F
ti ne znaš osnove fotografije.
 
Nijagarini vodopadi,etno selo u okolini Podgorice









 
Noćno nebo.
Mesec je upravo izlazio desno na 3 sata, a na ostale tri strane je bilo svetlosnog zagadjenja.
Do nekog odlaska u netaknutu prirodu toliko.

P.S. Kod Oneplus One je čini mi se ekspoziciju moguće staviti na 60 sekundi u FV-5 aplikaciji, limit kod Galaxy S7 je 10 sekundi.

Night sky by John John, on Flickr
 
da ali tada slika samo u 3-4 megapiksela?
 
Mislio sam da je svaki limitaran, posto je moj gpro2 bio. Na to mi je Vojkan skrenuo paznju i stvarno je bilo tako.

Sent from my Nexus 5X
 
Nije svaki, zavisi od modela do modela kakav pristup kameri daje i koliko je Flavio morao da se dovija za te duge ekspozicije :)

Sent from my Nexus 6P
 
Nisam to znao, super ako nije na svakom.

Sent from my Nexus 5X
 
Nazad
Vrh Dno