Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

Meni su obe fotke dosta dobre...

Sent from my Moto G (4) using Tapatalk
 
On je primetio nešto u razlici između S6 i S7 kada je kadar kao gore, dosta daleko, to sam primetio isto ali nisam potezao pitanje, jer nisam slikao isti kadar sa istog mesta u istim uslovima sa S6 i S7. Bolje mi deluju fotke sa S6 u ovoj situaciji.
 
Razlika izmedju s6 i s7 je toliko minimalna da je suludo uopste polemisati. Max detalji na s7 se dobijaju kroz raw i obradu na kompu u ps ili lr. Automatika je svarno jako losa i cesto mrlja fotku previse ostrenjem i dizanjem kontrasta. Kacio sam primere imate na mom flickr nalogu gde se vidi drasticna razlika auto i raw fotke.
 
Pise ti kad otvoris sliku :)

Sw6KwRT.png
 
Kad je jezik tj prsti brzi od pameti :)

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
kamera fv-5, bez obrade

jL0qZJR.jpg


google kamera, bez obrade

XUiUWnL.jpg
 
Jel kamera bolja na Nokia 808 ili na Samsung S7?

Poslato sa Huawei P9 Lite
 
808 je tromi badza. S7 je sport shooting kamera uz pristojne rezultate. Za 808 treba znanje da se postignu pravi rezultati. Ako neko fotka samo landscape tu nema bilo ko sta da trazi pored 808.
 
Pogledao sam slike sa S6 te dve,nije tu razlika u odnosu na S7 primetna.Sto kaze neko previse ostrenja kadra.
Nie da sam pristrasan,ali meni je kamera na Z5 bolja,realniji detalji.
Neke fotke od danas sa Z5,procenite sami






 
Poslednja izmena:
808 je tromi badza. S7 je sport shooting kamera uz pristojne rezultate. Za 808 treba znanje da se postignu pravi rezultati. Ako neko fotka samo landscape tu nema bilo ko sta da trazi pored 808.
apsolutno. ja bih samo dodao jos jednu situaciju gde ama bas ni jedan telefon ne pravi tako dobre fotke kao 808, a to je kada izadjes, klub, kafana, skljocanje na brzinu sa drustvom nocu, tj. u mrklom mraku.
 


Htc m8, stock app bez obrade, hdr mod jer je bez toga kamera neupotrebljiva u ovim uslovima.
Cini mi se da curi u desno ali necete zameriti posto je snapshot bez obrade [emoji14]
 
Poslednja izmena:
@Borat, zašto sada nije uspela? Jeste teška panorama 51MB, ima dosta slika :)

Evo jedna brzinaska u prolazu sa S6:
 
Lepa slika.

Sent from Xperia Z5
 
Nazad
Vrh Dno