Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

8071cc7773ce2a70990287ea661ef4ce.jpg


Kakav kvalitet [emoji122]
 
Kadar je jos bolji :d tj iz istog je pobeglo manje jato riba :) Ali ih je lakse ''uhvatiti'' sa 4k snimanjem pa posle da se cupaju SS iz videa..
 
Jel to Valjevsko? Dobro pivo samo sto je u Nisu dosta skupo (150 dinara) i tesko se nalazi.
 
Jeste, samo spala etiketa :) Ja placam oko 50 din, za mene najbolje na svetu :D

 
^ ti si šampion. Uzeo i bolji fon. Provedeš vremena na netu ko zna koliko, a nemaš vremena da otovoriš flickr ili još bolji 500px. Ko zna koliko puta si samo otvorio filckr nečije slike, čak i ostavljaš linkove ka flickr galerijama. Koji si ti šampion. Nije ti više fora.

 
Ma ja ga bojkotujem jos odavno. :) Od tih dodaj linkova me hvata jeza
 
Z2 8MP




Touch to focus (na ptici)


Isto to samo sa 3X ''clear'' zoom-om


20MP






15MP
 
Poslednja izmena:
HSV, banovao bih te iz threada da može :) Napravi više taj Flickr, nemoj da se izmotavaš, obećao si.
 
Brate znas li ti da koristim Sports Tracker oko 5 godina bez profila, history mi u XP-u star skoro 3 godine a bez onlajn bekapa/profila.. toliko od mene :D

A flickr slepci su ukinuli mogucnost logovanja sa gmail-om, stvarno me previse smara da imam jos jedan mail pored 2-3 privatna i 2 porodicna/poslovna gmail-a.. pa jos yahoo.. i da odgovaram na pitanja o prvoj uciteljici tj o imenu doticne, zayebi :d

Da otvorim nalog moze da me natera samo kupovina mirrorless-a, dace bog uskoro :D
 
Poslednja izmena:
 
pretpostavljam da je obradjena malo? svidja mi se, lepe boje
 
Hvala. Obrada je u pitanju,malo slozio boje po mom ukusu :)
 
odlična fotka ale :)

ixon dobro složeno, ovakve obrade su više nego OK
 
@ ixon, ale
Odlicne boje.

Jesenja forma.. :d



Neki snapseed insta filter..

 
Poslednja izmena:
Slikako oko 22.00 časa, kafana, loši uslovi osvetljenja, automatika. Vremenom ću ubaciti još fotki u uslovima slabijeg osvetljenja ali sa ručnim podešavanjima. M8 je sjajan u uslovima slabijeg osvetljenja, bolji i od novijih modela (moje mišljenje), želim da čujem i vaša mišljenja.
HTC M8 low light foto:
https://www.flickr.com/gp/nokia808pv/okm988
 
 
@fkloznica. šta je to sunce ti tvoje, trik pitanje da pogodimo? 11. april? :p
 
Da da. Smorio se gajbi jedan dan i otisao u 5am na sprave :) sto najgore nisam bio sam tamo ,neki ludaci se vec pucali ..
 
Nazad
Vrh Dno