Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

XP, stock app.















:d
 
Poslednja izmena:
 
Ale posto si imao i 1020 mozes li reci da su raw performanse bolje na Kzoomu kako neki tvrde na stranim sajtovima?
 
K Zoom nema raw ;) ljudi svasta pisu, a telefon nikada nisu drzali u ruci.
 


 
Poslednja izmena:
Телефон је одавно ван временски. Свака част!
 
^ Hvala ti.
Bilo mi je zanimljivo da slikam unutrasnjost bas iz tog razloga i ako sam se jedva popeo. :d Ali sto smrdi... :d mozda sam se i otrovao. :d

Volim ja i macro i razne biljke i insekte i sl. Ali ovo gore sam ja svoj na svome, nesto sto najvise volim da fotografisem.
 
 
^ Hvala ti.
Bilo mi je zanimljivo da slikam unutrasnjost bas iz tog razloga i ako sam se jedva popeo. :d Ali sto smrdi... :d mozda sam se i otrovao. :d

Volim ja i macro i razne biljke i insekte i sl. Ali ovo gore sam ja svoj na svome, nesto sto najvise volim da fotografisem.

Svidja mi se :) To je u Baru slikano?
 
@Stojan993 Da, Bar.
@drgonzo Vecina slika koje postavljam su sa HDR na Auto, ili OFF. Mislim da ti tako izgledaju zbog jakog sunca ali ima istine. Meni se recimo HDR slike ne svidjaju jer su previse osvetljene, HDR uglavnom radi odlicno i vidi se duplo vise detalja ali Auto HDR (sto je neka zlatna sredina) je meni kod S6 najbolje resenje.


20150609_181820 by Emix1020, on Flickr


20150609_182036 by Emix1020, on Flickr


20150609_182922 by Emix1020, on Flickr


20150609_185217 by Emix1020, on Flickr
 
Poslednja izmena:
Emix el i dalje imas 1020j sto ti stoji 1020 pored imena ako ga nemas, stavi S6 :D
 
Lol i tako da menjam za svaki telefon? :d
1020 nemam, tj. imam ali mi nazalost jos nije stigao, mislim da cu pocetkom jula da ga dobijem ali ne znam da li cu da ga koristim.
 
Imao je problem u saobracaju :d









Sada je u nekoj krosnji, na sigurnom :)

A napadao je telefon i kameru skoro svaki put :d

1434187125776.gif
 
Nazad
Vrh Dno