Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Informacija iz prve ruke: možeš naravno kada priključiš usb fleš u STB uređaj da gledaš video i slike. Sa eksternim hard diskom nisam probao, pretpostavljam da možeš i sa tim. Ali ako imaš neki film i prevod za taj film kao odvojeni fajl (.txt .srt ili .sub), onda STB uređaj neće da ti učita prevod (ja bar mislim, možda i grešim). Još jedna dobra stvar je kada ubaciš flešku u STB uređaj možeš da snimaš bilo koji program sa TV-a i kasnije gledaš (fleška od 4GB ti je otprilike 2 sata snimanja).

Thx, evo stigoh kuci i isprobao.. radi i externi hard disk.
 
''Obaveštavamo vas da će se od 08. decembra 2014. godine u osnovnoj ponudi analogne i digitalne televizije emitovati samo Arena Sport 1, dok će se kanali Arena Sport HD 1, 2, 3 i 4 emitovati u okviru PAY TV ponude.

Kako bi izašli u susret korisnicima, od januara 2015. godine planiramo da uvedemo u ponudu Sportski PAY TV paket koji bi objedinio većinu sportskih kanala iz naše ponude po veoma pristupačnoj ceni. ''

Hvala na razumevanju.
 
Realno je za očekivati da će se osnovna digitalna ponuda postepeno smanjivati ,odnosno prebaciće se u CAM modul ponudu.Oni su to hteli davno da urade pa su nabavili one krš kung fu risivere i poslali su nam uz račune obaveštenje da će osnovna digitalna ponuda biti kodirana.Kada im to nije uspelo zbog tih krš risivera onda su nabavili module.Pošto im je pay ponuda konstantno mizerna dolazi se do zaključka da su dve nabavke opreme za kodiranje isključivo namenjene za kodiranje osnovne ponude a ne pay ponude ,osim u slučaju da nas sad obore sa nogu i naprave neke nove super poboljšanje pay pakete ali to je malo verovatno.

Da citiram samog sebe,ipak sam bio u pravu.

Iz njihove vesti proizilazi i to da ce i drugi trenutno free sportski kanali biti prebaceni u pay ponudu.

Opet prognoziram, da će D3i biti još bolja zamena poštarskom smaranju.

Koliki ***** neko mora da bude pa da gasi 3 postojeca free kanala a da nije istog dana pruzio odmah raspoloživu konacnu novu pay sport ponudu paketa???

Izlaze nam u susret time sto free kanale prebacuju u pay paket.Mislim ,izvini se Đuri što te je tukao[emoji12]
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kada ce da puste N1? Od Pinkova i sportova ne moze da se zivi.
 
Yoyo pratim taj kanal ali ti ne savetujem da ga prizeljkujes u ponudi.Vecina perača mozgova ili emisija je na bošnjačkom ,muslimanskom i hrvatskom jeziku sa njihovim spinovanjem i plaćenim tekstovima.Ono sto ne dolazi iz te kuhinje koja nas sa ovih prostora ne treba ni da zanima je CNN ispranje i propaganda koja moze da posluži samo kod problema sa opstipacijom.Ovo je zaista teška i smišljena propaganda od strane domaćeg američkog kablovskog operatera.
Slicno je i sa muslimanskom propagandom u vidu Aldzazire balkan ali tamo bar mozes naci neke dobre i kvalitetne emisije.
 
Poslednja izmena:
[email protected] saljite im packe zbog ovog poteza sa Arenama, ja sam poslao vec 2 maila, u zadnje vreme su azurni sa odgovorima....da vidimo objasnjenja....

P.S. Ima li neko neki kontakt u njihovoj centrali, kontakt onog ''tima eminentnih strucnjaka'' koji vode racuna o izboru programa?
 
Cekaj jel sam ja to dobro video oni ukidaju nama Arene 2,3,4 koje su bile free i sad hoce da ih naplacuju?
Ako sam dobro shvatio ... im mater sutra preko telefona.
Nisu nista pametnije mogli da smisle?
Umesto da nas obraduju i daju nam sve Arene u HD free oni obrnuto.
 
Poslednja izmena:
[email protected]
...
P.S. Ima li neko neki kontakt u njihovoj centrali, kontakt onog ''tima eminentnih strucnjaka'' koji vode racuna o izboru programa?

Sudeci po kvalitetu ponude strucnjaci su gospoda sa fotografije ili neke njima slicne osobe:
http://www.blic.rs/data/images/2013...02rasfoto-nemanja-kostic_f.jpg?ver=1364586903

Sto se mene tice, ovo samo po sebi ne bi bilo lose ukoliko bi umesto ovih kanala osnovnu ponudu popunili nekim atraktivnim kanalima ili ako bi za 400 RSD snizili cenu osnovnog paketa. Nije posteno da neko ko se pretplati na Arenu Sport HD dodatno placa i analognu Arenu i Arenu SD koje ne gleda.
 
... Nije posteno da neko ko se pretplati na Arenu Sport HD dodatno placa i analognu Arenu i Arenu SD koje ne gleda.

Meni se čini, da oni ukidaju sve Arene i analogno i digitalno u SD, osim Arena Sport1, a biće samo HD verzije AS 1, 2, 3 i 4.
A gde im je Arena Sport 5, koja takođe emituje (znam preko satelita - Polaris, a čini mi se i preko IPTV).
 
Šta kod mozgali ,sve ono što smo do sada gledali u osnovnom paketu biće to isto sutra skuplje.Ali oni kažu da su nam izašli u susret.Gebels im nije ravan.
 
Meni nije jasno potpuno ukidanje Arene SD. Jos uvek postoje ljudi slabijeg imovinskog stanja koji imaju stare televizore i na njih kao takve PTT ne moze da racuna kao na buduce PAY-TV pretplatnike jer sa ili bez STB oni ne mogu da gledaju HD kanale. Zbog njih mogli su da naprave Arena SD paket za recimo 200 ili 250 RSD.

Inace, umesto Arene u osnovnoj ponudi u najboljem slucaju ocekujem neke od kanala koji su navedeni u anketi: Prva plus, Pink Classic, Pink Western, ... verovatno jos neki Skaj+ kanal, itd.
 
Koji će mi ***** još Pinkovih ****** trovačkih, repriziraju isti program već 2 godine i to nazivaju TV kanalima. A o sky "kanalima" da ne pričam. Ma ukinite sve sportske kanale, ima utakmica na streamu, a posle se češite kad ugazi konkurencija... Jao kakvi talibani vode to preduzeće, majko mila...

To ih Lelekom ucenjuje, 200%... Oni ukidaju Arenu iz osnovne ponude, pa ne smeju ni poštari da imaju Arenu...
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ih razumeo piše da ostaje Arena 1 SD.Ne ukidaju sve SD Arene.

O novim HD kanalima ili HD paketima ni traga ni glasa.D3i je sada ipak bolje rešenje.
 
Poslednja izmena:
Koliko sam ih razumeo piše da ostaje Arena 1 SD.Ne ukidaju sve SD Arene.

O novim HD kanalima ili HD paketima ni traga ni glasa.D3i je sada ipak bolje rešenje.

Definitivno iz svega ovoga moze da bude pozitivno samo sledece:

* smanjenje osnovne pretplate za visinu nekog od pay paketa (i izbacivanje suvisnih ******stina)
* veliki izbor pay paketa, tematskih podeljenjih (po extra povoljnim cenama) da bi moglo da se kombinuje sa osnovnom pretplatom
* veci broj HD kanala (jeste, ovo zvuci malo kao Sci-FI :))

I da, D3i zvuci veoma primamljivo.
 
Smanjenje osnovne pretplate neće biti,već ona poskupljuje sa prebacivanjem free kanaka u pay ponudu.

Za sada nema ni zrnce od zrnca nade da tamo iko razmišlja o velikom izboru pay paketa po extra cenama.Da je tako kao što ti kažeš već bi se to dogodilo zajedno sa ovim budućim sport pay paketom.Oni pale raju sa akcijama na ugovor od dve godine a svaki čas nešto menjaju.Ko je lud da sa njima pravi takav posao kad prvo ukinu sd free kanale ,pa onda najave u budućem vremenu sport pay paket,pa će onda za mart opet izmena pa tako na svakih 2 meseca da se igraju sa nama.Ovo je teški amaterizam i vrhunac nesposobnosti koji nam demonstriraju malo po malo.

Veći broj HD kanala!!!!!!!!!!! Da li ti znaš da su oni jedini provajder u evropi koji ukida HD kanale.Ako se sećaš ukinuli su Viasat nature HD kanal i ti od njih očekuješ nove HD kanale?????Pre će se južni tok izgraditi nego oni da uvedu nove HD kanale:d

Čak i da sve to ostvare ,cena bi bila daleko,daleko veća nego D3i.
 
Poslednja izmena:
Povoljne cene su (kao i kvalitet ponude i primena savremenih tehnickih resenja i ponuda novih usluga) misaona imenica za PTT.

Cena HBO paketa kod PTT-a je 420 RSD.
SBB za 490 RSD daje HBO HD paket koji ukljucuje i HBO SD kanale. Dakle, za smesnih 70 RSD razlike u ceni u odnosu na PTT korisnicima nude HD kvalitet slike i tona.

Cena Mega paketa kod PTT-a je 720 RSD (Minimax HU, SportM, TVE, RAI 1, ...).
SBB za 460 RSD daje HD paket - za oko 65% cene daju neuporedivo bolji paket i u pogledu sadrzaja i kvaliteta slike i tona (SK HD, Eurosport HD, FOX HD, ...)

Da ne govorim o neuporedivo boljim i savremenijim set top boksovima, ponudi dodatnih usluga (VOD, D3 GO, telefonija, itd.) i o internetu (10/1 kod poste kosta priblizno isto koliko i 25/2 kod SBB-a), ...
 
kakvi *****i! jedino što su iole imali bolje u odnosu na konkurenciju su bile 4 arene. a saopštenje im je takvo da vređa inteligenciju i najglupljeg čoveka. državna banda koju treba motkom tući,to su oni. ko očekuje nešto dobro od njih ne poznaji njihov dosadašnji "razvoj,lik i delo"
 
Haha, evo ih ponovo, kao dodatak na jucerasnju majstoriju:

''ARENA SPORT KANALE MOŽETE NASTAVITI DA PRATITE U PAY TV PONUDI ZA SAMO 1 DINAR MESEČNO... detaljnije''

...drugim recima 3 meseca MEGA PAKET po 1 din. a ostatak (do 12 meseci) samo 720 din mesecno .......:)
 
Mega paket im je zreo za rubriku verovali ili ne.
 
krastavac, neko ima u ponudi Sbb, neko mora da se smara sa ptt...
 
Ne mora više niko da se smara sa njima,D3i je penicilin za njih.
 
Imajuci u vidu cene kod drugih provajdera za PAY-TV ponudu, realna cena za ovako jadan MEGA paket je max. 260 RSD i to pod uslovom da je u nju ukljucena naknada za CA Modul odnosno STB. Naime, toliko SBB uzima za SK HD paket a Arena HD je jedino sto vredi u jadnoj i bednoj pay-tv ponudi uz NG Wild HD.

Jedno pitanje: Koji je minimalana internet brzina za SBB-ov D3i? Naravno tu mislim i na prijem HD kanala.
 
Poslednja izmena:
Ja sam moj d3i dao burazeru na probu koji ima adsl 6/1 i kaže da mu sve šljaka kako treba a tako je i meni šljakalo na istoj brzini kad sam imao adsl.D3i ima isti kvalitet slike kao dvb-c kod poštara,a o hd kvalitetu nema svrhe trošiti reči plus gledaj odloženo plus 3 naloga d3go plus po plus otreso sam poštare u m...m....inus.
 
Poslednja izmena:
Pitanje: Kako raskinuti ugovor sa Posta Net-om (samo kablovska)? Nazalost nije isteklo godinu dana.....
 
Ipak nije D3i isto sto i "prava" Sbb ponuda... (mislim prvenstveno finansijski).
 
D3i je jedina dostojna i svakako bolja zamena.Da svi mogu imati pravu sbb ponudu ovi poštari ne bi ni postojali kao kds operateri već bi samo lepili markice.
 
Neka kosta koliko kosta, od jula kad mi istekne ugovor verovatno cu zadrzati PTT internet a umesto njihovog kablovskog TV djubreta preci na D3i. Bar cu da gledam kao covek sto nisam bio u mogucnosti svih ovihg godina kod poste.
 
sa ovim su zeznuli korisnike koji su kupili dvb-c tv tunere tj kombo dvb-c/t2 tuner i povezali na racunar da snimaju kanale posto ce oni morati da se vrate na analogne tv kartice na kojima ce vezati cincem reciver a na tv uzeti cam modul ovo govorim zbog arene
pozdrav
 
Sbb daje ganc nov uređaj sa sve baterijicama na potpuno besplatnu probu u roku od 30 dana,a ovi slepci ne mogu da mi daju Cam modul na probu na jedan dan.Nisu oni nizašta drugo osim da lepe taksene markice i da raznose paketiće.
 
Nazad
Vrh Dno