Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskreno, nikad u životu neću razumeti potrebu da se gleda horor film.

Ne osuđujem nikoga, sve nas pokreću različite stvari, samo kažem.

Ja u zadnje vreme,a možda i oduvek,nikada nisam razumeo potrebu da se odgleda neki film/serija koja u sebi nema bar malo horora/SF/ili nečeg natprirodnog......'ajde i ako je neka komedija
 
Poslednja izmena:
The Vast of Night
Pogledajte prilog 405010

Volim kada me ovako niskobudzetni fimovi sa dobrim rediteljem (Andrew Patterson) prijatno iznenade. Iako je ovo SF-misterija ovo nije film za svakoga. Nema specaijalnih efekata, film tj. sama prica se gradi od dijaloga i telefonskih razgovora. Treba iztrpeti prvih 20 min filma zbog brzih dijaloga "juznjackog" govora pedesetih. Posle 20 min se prica razvija. Film nije dosadan, meni je 90 min proletelo. Mozda bih i vise uzivao u filmu da nisam pre gledanja procitao o radnji filma. Film je veoma jedinstven, sama rezija, kamera (odavno nisam video tako dobru kameru), osvetljenje, muzicka podloga...savrseno. Zbog toga i najvise preporucujem ovaj film. A sama radnja filma je vec vidjena i mnogo puta ispricana ( kao jedna epizoda Zone Sumraka iz malog americkog gradica Cayuga/New Mexico pedestih). Jedva cekam sledeci rad Andrew Pattersona kome je ovaj film prvenac.
Ocena 7/10.
Pogledao večeras. Simpatičan filmić :) Neki vizuelni elementi mi se baš i nisu svideli (tipa ove scene kad stoji crna slika a čije se zvuk) i deluju mi random ubačeni.
 

Veoma, veoma interesantan film. Prijatno me iznenadio, mada sam usao u jednu fazu filma od mozda desetak minuta kada mi je bio onako malo prespor i dosadan, al film sam odgledao sa uzivanjem, jer nisam mogao da pretpostavim nijednu sledecu scenu... generalno je mozda i predvidiv, ali i nije. 😇 Dosta specifican film, al ne znam za kakav profil filmadzija da ga preporucim. Ono sto je najvaznije, cini mi se da ostavlja jak utisak i da se nece lako zaboraviti. Zanimljiva je ta borba tokom celog filma. Ocena... pa ne znam izmedju 6.5 i 7. Ajd po prvi put 6.8/10 :cool: Al svakako preporuka... IMA ZENSKI IMA SVE :ROFLMAO:
:ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Dosta dobar.
Mislim da finalna scena borbe traje 20+ minuta:ROFLMAO:
Nisam sigran da sam skoro gledao film sa tolikom dužinom akcione scene
I dosta mi se sviđa ovaj moderni western žanr što sada rade.
Nekako ima neku draž u odnosu na klasične akcije
A kako se zove taj novi western žanr? Black western? BLM propaganda...
Da ne bude da samo pljuckam, gledao sam film kad je izašao, može ocwna 5,5/10.
 
Baba crnkinja ali da je glumi Liam Neeson.


Solidan, ovako cemo prirodno marinirane vegane da lovimo cim izbije neka jaca kriza ili daj boze nuklearni armagedon.
Film je crna komedija nikakvog horora tu nema
 
Nandor Fodor and the Talking Mongoose (2023)

Jako slab film. Jos od besmislenog uvoda sam imao sumnje da ce mi se dopasti, ali film ima par zanimljivih ideja u sebi (prvi dijalog npr, )kao i Sajmona Peg-a koji retko kad razocara. I ovde je dobro odglumeo, ali scenario je preslab i u celom filmu se realno ne desi skoro nista. Cak bih i rekao da je ocena na iMDb-u blaga, od mene 4/10, ponajvise zbog glume i kostimografije.
 
Mother's Day
Poljska akcija, glavni lik je zenska, bivsi NATO agent. Film je teska sprdnja, i verovatno snimljen da se naruga americkim, ali je po kvalitetu ispao 16 puta bolji od onog djubreta s Dzenifer Lopez.
 
Dženifer Aniston
 
Talk to Me

Ništa mi u ovom filmu nije bilo vredno pažnje, čak mi nije ni na nivou "može se pogledati, bar zbog ovoga ili onoga".
10-15 godina nije izašao kršten horor koji bi mene zainteresovao, pa i taj pominjani The Conjuring iako dosta sklepaniji od bilo kojeg skorašnjeg horora, mi ne pije vodu.

Po meni je baš ineresantna priča, koju na žalost nisu razradili. Čija je ruka (nešto više o čoveku - demonu), istorija - gde se kretala ruka. Izbor glumaca mi nije legao. Crkinja je natprosečno ružna, verovatno zbog frizure. Moglo je bolje.

Po meni dobar horor je Split Second iz 1992 godine. Pokojni Rutger Hauer je odglumio za sve pare, a i preko toga.

 
Po meni je baš ineresantna priča, koju na žalost nisu razradili. Čija je ruka (nešto više o čoveku - demonu), istorija - gde se kretala ruka. Izbor glumaca mi nije legao. Crkinja je natprosečno ružna, verovatno zbog frizure. Moglo je bolje.

Po meni dobar horor je Split Second iz 1992 godine. Pokojni Rutger Hauer je odglumio za sve pare, a i preko toga.

Bravo, taj film Split Second sam gledao odavno odavno
secam scene sa ovim likom
 
I Hauer i Duncan su izbriljirali. Uvek sam se nadao da će napraviti nastavak.

The first part of the story Harley Stone (Rutger Hauer), their wife Michelle had lost a cancer disease. Dick Durkin was a boat accident due to strong flood and storm. Harley went to the US city of New Orleans, an old friend whose name was John.

In 2018, heavy rains flooded large areas of New Orleans. Agent Declan Stonebanks (Micheal Biehn) is assigned to partner John Spencer (Arnold Schwarzengger), best friends partner Sheriff Hauser murder of the sheriff, who after his commanding officer to be spent on "Anxiety Always cuba cigarette and drinking a lot of alcohol Whishky," then do not He could have prevented the murder of his partner serial killer a few years earlier. Now, the murders start again and Spencer and Stonebanks granted subject. Following the investigation, several scenes of murder, it seems no closer to identifying the killer, with their only clues that appear to murder, which is tied to the lunar cycle, and that the killer is more strands of recombinant DNA, which is absorbed by the DNA of the victim and killed a lot of people and all too bloody. John does not know the monster and thought crocodiles. Harley Stone visit an old friend you meet with John worked together, sometimes marine. Harley memory from 10 years in London there slowly killed and Durkin. Harley tells all zgdbe John will do everything .Stone will help John and Declan is looking monsters. Harley tells all the stories John. Sometimes John and Cole fights, Cole is too selfish, say John's to blame for losing the best friend Hauser was murdered.

Best hunters also slowly Marine soldier Marcus (Michael Rooker) name the son Mason and love Selina car then comes slowly killing Mason and Selina.

Finally, when he was abducted daughter Amy Spencer (Lauren Cohan), detectives killer deep in the flooded and useless system New Orelans subway and discover the truth: the killer is not human. It's creepy and possibly demonic form of life that is fast, savage, bloodthirsty and fixed to kill John as previously killed his partner. In fact, as the film progresses, each killing and the "look" of the monster is an attempt to lure John closer and closer. John has lost a friend and because Creatures killed Harley and Cole both already dead also another great person dead. John will be revenge, slowly, John and Declan goes to look for and find a map. around an abandoned subway train is Amy found a temporary basis across the water as bait, but John was able to draw a heart monster from the chest and killed her. However, as the police left the scene with Amy in the rescue boat, they saw air bubbles breaking the surface of the water, which indicates that there may be more than one monster.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno