Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslednja izmena:
Odgledao film Mali Budo.
Bas veseo film za opustanje. "koji je ovi Brajan kralj" :)
Nasmejao me je. 7/10 za komediju bez poente.
E da treba mi par preporuka za veceras. Evropski film il slicno.
Neka komedija ( ne one koledz americke fiomove ) bolja drama ( ne mora teska da bude ) moze francuski film. Odlegao osmi dan. Dobar film, i uvea sam odgledao. Blesavo interesantan.
 
Poslednja izmena:
Dead Snow 2: Red vs. Dead (2014) 2/10
Le Trou (1960) 8/10
 
Stations of the cross

Moderan religiozni film. Ne znam šta da napišem. Shvatanje fundamentale religije kroz prizmu savremene tinejdžerke. Ovo je jedan od onih filmova gde ćutke izlaziš iz bioskopa.
 
za religiozne je "Ostrvo" od Pavela Lungina majka Jana.
 
Sinoc odgledao Hardcore Henry, nisam ni imao pojma o cemu se radi, tek kad je krenuo film i kad sam video da su Rusi glavni bed bojz se setih onog snimka sa jutjuba, isecka iz filma. Film je.. Blago je reci genijalan, pocepao sam se od smeha kao nikad u zivotu, par puta sam morao da pauziram jer sam poceo da se gusim koliko sam se smejao. Film je totalna ******stina, moderni rambo, ali ako se iskljuci mozak, moze bas da se uziva. Mislio sam da ce mi smetati kamera jer je ceo film iz prvog lica, ali sam se brzo navikao. Engleski humor na nivou.
Prica glupost obicna :d
Film kao celina 5/10
Film kao zabava 10/10
 
Man from U.N.C.L.E kao stari Bond al redizajniran kida, od WartBurga iz 1950 pa nadalje,ribe haljinice, sve vulgaris, preporuka
 
Hardcore Henry - totalno ludilo od filma, posle 40-ak minuta sam morao da pravim pauzu posto je krenulo da mi se vrti u glavi od nenormalnog pogleda iz prvog lica snimljenog na GoPro kameru... Pred kraj sam krenuo da premotavam zato sto nisam mogao vise da izdrzim "ultra shaky cam". Ima nekoliko interesantnih momenata i mnogo ludih ideja, ali generalno ne shvatam kako su ljudi gledali ovaj film u bioskopu a da im nije bilo muka?!?

Sve u svemu - za originalnost 9/10 i 3/10 zbog opasnosti za zdravlje.
 
'Brothers Grimsby' Naravno Sasha Baron Choen ubi, ko zna kolko je i cega uzeo dok je ovo pravio, nesto pojako sto bi rekli Makedoncite
 
Kill The Messenger

Odličan film i odličan prikaz šta se desi kada krenete protiv "sistema"
 
Star Trek: Beyond 6/10 - meeeeeh ukratko.

Mrvicu bolji od prethodnog, ali u isto vreme i mnogo dosadan film. Bilo je par cool momenata, ali ga je Quinto ubio totalno. Dali su mali omaz Nimoju, ali ... BTW film nema ni jedan jedini milisekund u 3D, pa ne bacajte novce.

P.S. isprobao novi NS bioskop, ali ne 4DX projekciju - preskupo ... Uglavnom standardno - guzva, neorganizovani radnici, prodaja duplih ulaznica.
 
Now You See Me 2- 7/10
Ima rupa tu i tamo, ali generalno zabavan letnji film, moze da se nosi sa prvim delom.
 
Star Trek Beyond - gledajte u 4DX, definitivno, dodaje bar dve ocene na kvalitet
 
BTW Star Trek Beyond, sad kad se sleglo malo još mi gluplji nekako nego sinoć kad sam bio pun utisaka

Priča je generalno na nivou neke dvodelne epizode Star Trek Enterprise-a, ali ne iz treće sezone, nego npr iz prve dve, ono kad je serija bila baš dosadna. Zatim Quinto, c c c, šta napravi od Spock-a pobogu. Forsirali su Urbana i njega kao "komični duo" ali apsolutno nijedna "fora" im nije upalila. Elba kao Krol ili kako već, nisam skoro video lošijeg negativca, a ono sa maskom šta su radili je na nivou FantForStick-a i Victora Doom-a(jel se tako zove lik uopšte?) Ono što je bilo cool i mega glupavo u isto vreme je kad su sa Sabotage uništili one "pčele" :D, pa da ne pričam o transportnom teleporteru koji bimuje 20 ljudi odjednom, pa kako se Džejla ušlepala na Kirkov teleport beam, iako je samo jedan signal lock-ovan, i kako su oboje prošli u komadu na drugu stranu, a trebali su biti sjedinjeni. Pa onda kako neki tamo elijeni znaju engleski savršeno, a Krol koji je bio kapetan USS frenklina jedva nabada reči. jooooj, ovo bukvalno "bacam" kako mi naleti, varijanta "šta još, šta još". A Enterprise smo videli u prvih par minuta, i onaj timelapse na kraju. Naravno opet su redizajnirali Warp efekat, onda efekat teleportera (onog sa enterprise-a) a nisu se potrudili da na onim handheld uređajima maskiraju led lampice sa strane.
 
Jodorowsky's Dune (2013) - zanimljiv dokumentarac, stvarno steta sto ga nisu snimili tad - projekat retke magnitude i velike zaostavstine.
 
Ja gledam Dragon Ball Super, nastavak Z serijala, GT su ocigledno anulirali.

Sta znam, nista posebno.. Pogledao sam prvih 10 epizoda i sve mi je nekako meh. Nema vise te cari kao pre.
 
Dragon ball ima kolko oces. Svi serijali imaju par stotina sigurno.
 
Me and Earl and Dying Girl..

Fenomenalan film...uzivao sam svaki minut...

Fore sa jastucima [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
3 filma, i ne mogu da preporucim ni jedan od njih:

1. Deadpool - ne secam se da sam ikada video da u nekom filmu ovako non stop prosipaju neke kao fore, a da ne uspem da se nasmejem posteno bar jednom. Kez je najvise sto sam uspeo. A cak i da mi je bio smesan povremeno, do kraja bi me svejedno iznervirao, jer je lik jako naporan trol. U svakoj j... recenici pokusava da bude smesan, a i kad cuti, pokusava da bude smesan. A nije smesan, bar meni. Vrlo jedan naporan lik, kao sto rekoh. Film ipak i nije tako uzasan kao sto deluje po ovome sto sam napisao, nego me je iznervirao ovaj antipaticni Indijanac. Ali nije ni za preporuku.

2. Dirty Grandpa - cak sam se i na ovu tugu nasmejao vise nego na Deadpool. 5/10

3. Hardcore Henry - Ova "Henrijeva zena" mi je simpaticna, ali film bas i ne. 5/10
 
Odgledao film 'looper' , sta znam , nije los

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Er ist wieder da
Jedna duboka komedija, majstorski odrađena. Moguće da je ideja potekla od nas, jer smo mi odradili nešto slično sa Titom, Mićko ga je glumio.
A za one koji misle da nacizam ne može da se ponovi neka pogledaju i film Das Experiment.
 
Das Experiment je strava film. Topla preporuka.

A jos toplija preporuka za Predestination. Samo pazite... Zestoki mindfuck.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno