Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Green Room - Patrick Stewart kao vodja skinsa/krimi organizacije, prvih pola filma delovalo ok posle sve postalo naivno i glupo. Preskociti.
 
BvS ne znam sta bih rekao na borbu svemoguceg coveka od celika vs bogatasa u oklopu?
Mislim kolko je to besmisleno cak i za film ovog zanra? najmocni superheroj protiv coveka
koji cak ne poseduje nijednu moc, oklopljenog u nesto 2x teze od njega?
Takva borba bi se zavrsila u milisekundi...
 
Tek sad odgledah Hadersfild, film Nebojse Glogovca. Kakva filmčina a sam Nebojsa je POKIDAO sa glumom, kapa dolje! Pokojni Josif Tatic takodje maestralan u ulozi pijanca, tezak film ali svaka preporuka!

Sent from my SM-G930F
 
Tek sad odgledah Hadersfild, film Nebojse Glogovca. Kakva filmčina a sam Nebojsa je POKIDAO sa glumom, kapa dolje! Pokojni Josif Tatic takodje maestralan u ulozi pijanca, tezak film ali svaka preporuka!

Sent from my SM-G930F

Jedan od naših najboljih filmova u poslednjih 10tak godina a neverovatno koliko ga je malo ljudi gledalo.
 
BvS ne znam sta bih rekao na borbu svemoguceg coveka od celika vs bogatasa u oklopu?
Mislim kolko je to besmisleno cak i za film ovog zanra? najmocni superheroj protiv coveka
koji cak ne poseduje nijednu moc, oklopljenog u nesto 2x teze od njega?
Takva borba bi se zavrsila u milisekundi...

Pa to mu je i Sups rekao u startu, vidiš da se suzdržavao svo vreme :D
Taj deo je još i malo zanimljiv u tom filmu
 
Odgledao sam BvS i meni se bas dopao, stim sto je scena borbe mogla biti duza.Mozda nije dobar kao Nolan-ovi filmovi, ali je mracniji (sto je meni plus).
Nije mi jasno samo deo kad Aflek hakuje onaj usb i onda padne u san gde se iz "oblaka" pojavi onaj heroj?Jel to Flash ili neki drugi?

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
The Negotiator (1998) - Sasvim dobar film, mozda nekih pola h predugacak ali sasvim dobar - 7.5/10

Ordinary Decent Criminal (2000) - Nije los film, svi govore sa irskim naglaskom, moze da se gleda - 7/10
 
Tek sad odgledah Hadersfild, film Nebojse Glogovca. Kakva filmčina a sam Nebojsa je POKIDAO sa glumom, kapa dolje! Pokojni Josif Tatic takodje maestralan u ulozi pijanca, tezak film ali svaka preporuka!

Sent from my SM-G930F

Jel taj film sniman u Zrenjainu? Ako je to taj cuo sam dosta pozitivnih komentara, ali ga nisam pogledao do sada, a vidim da ni nema nista kvalitetnije od nekog jadnog dvdripa u 480p da se skine
 
da ako ste ga gde normalno našli može i pm...
 
BvS ne znam sta bih rekao na borbu svemoguceg coveka od celika vs bogatasa u oklopu?
Mislim kolko je to besmisleno cak i za film ovog zanra? najmocni superheroj protiv coveka
koji cak ne poseduje nijednu moc, oklopljenog u nesto 2x teze od njega?
Takva borba bi se zavrsila u milisekundi...
Bi se zavrsila ali supermen je obican covjek kad je u blizini kriptona, kako i da je batman je najintelegetni superheroj i u poslednom strippm betmen ubija supermen sad nezam koji je to strip bio

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Odgledao sam BvS i meni se bas dopao, stim sto je scena borbe mogla biti duza.Mozda nije dobar kao Nolan-ovi filmovi, ali je mracniji (sto je meni plus).
Nije mi jasno samo deo kad Aflek hakuje onaj usb i onda padne u san gde se iz "oblaka" pojavi onaj heroj?Jel to Flash ili neki drugi?

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
Fles, putuje valjda opet nesto kroz vreme tripuje se.
 
Bilo mi cudno jer taj lik koji se pojavljuje ima neku kacigu kao sto ima IronMan, a za Flesa znam da nema takvu masku.
E jos jedna stvar..U betmenovoj pecini pored njegovog odela ima jos jedno (pretpostavlam robinovo) na kom je dzoker ostavio poruku.Ja se sad nesto ne secam da je to bilo u nekom od ranijih delova ili gresim.Ako je neko voljan da mi to malo pojasni :)

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bilo mi cudno jer taj lik koji se pojavljuje ima neku kacigu kao sto ima IronMan, a za Flesa znam da nema takvu masku.
E jos jedna stvar..U betmenovoj pecini pored njegovog odela ima jos jedno (pretpostavlam robinovo) na kom je dzoker ostavio poruku.Ja se sad nesto ne secam da je to bilo u nekom od ranijih delova ili gresim.Ako je neko voljan da mi to malo pojasni :)

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
Pa nemas ranijih delova, imas samo Supermena.
uploadfromtaptalk1467651148469.jpg

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Znam da nema ranijih delova sa supermenom, nego sam mislio na filmove sa betmenom.Ne secam se da je u nekom od filmova robin stradao pa me to malo buni.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Demolition - dosta dobar, nekako cudan i drugaciji 8/10
13 Hours - u sustini nije losa akcija, pogotovo sto je bazirano na istinitim dogadjajima. jedino sto me smorilo je US propaganda, ali je to bilo i za ocekivati 6.5/10
 
Znam da nema ranijih delova sa supermenom, nego sam mislio na filmove sa betmenom.Ne secam se da je u nekom od filmova robin stradao pa me to malo buni.

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
Prethodni Batmeni nisu vezani sa ovim. Jedini film koji ima povezanost je 1 deo supermena. Uostalom vidis da nije isti glumac

Sent from my SM-G935V using Tapatalk
 
Valjda se nismo sporazumeli ili sta vec. :) Gledao sam sve filmove o Betmen-u i znam sve glumce itd
Ja sam mislio na >>smrt Robina<< jer ni u jednom filmu nisam video da se to spominje.Kriv sam sto nisam odmah to potrazio na guglu nego cekam da mi neko servira na tanjiru.:D
 
Poslednja izmena:
Hahahaah Dead Snow 2.

Vrhunsko ostvarenje!

Dead Snow 1 mi se nije mnogo svideo ali DS 2 me je odusevio.

Podsetio me na Z Nation seriju...


Beyond Genius Lies Insanity
 
Demolition vrh.
 
BvS ne znam sta bih rekao na borbu svemoguceg coveka od celika vs bogatasa u oklopu?
Mislim kolko je to besmisleno cak i za film ovog zanra? najmocni superheroj protiv coveka
koji cak ne poseduje nijednu moc, oklopljenog u nesto 2x teze od njega?
Takva borba bi se zavrsila u milisekundi...
То је зато што је супермен рекао да неће да га убије, прати радњу филма. Плус кад је ту криптонит супермен губи моћи..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Uzoran gradjanin ( law abiding citizen ), po ko zna koji put .. po meni film kida

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Aj to, nego meni je tu samo glupo sto
Betmen ga malo naprasi onim kriptonitom u prahu i izlupa mu par samara i ovaj hoce da ispusti dusu, a onaj Doomsday ga provuko kroz 180 zgrada, izvozo ga po svemiru i Supermenu nista. Plus ih gore i atomska bomba udari
 
Poslednja izmena:
No country for old man.

Dobra gluma ,zavrsetak mi se nije svideo. Sve u svemu 6.5/10

LG
 
Aj to, nego meni je tu samo glupo sto
Betmen ga malo naprasi onim kriptonitom u prahu i izlupa mu par samara i ovaj hoce da ispusti dusu, a onaj Doomsday ga provuko kroz 180 zgrada, izvozo ga po svemiru i Supermenu nista. Plus ih gore i atomska bomba udari
Све то што си рекао ал без криптонита.. Велика је разлика

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno