Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam se cerekao celo vreme gledajuci Deadpoola, ali ne bih mu dao vise od 6/10 jer realno nema nikakvu recycle vrednost. Dobra zajebancija i nista vise.
 
Upravo to. Nije sad to neko remek delo tipa Kum i sl. a da je zajebancija to jeste. I zato mi se i dopada.
 
Gledao sam Deadpool i ocena je - bezveze. Nisam pre citao da bih bio sentimentalan a i da jesam film je ipak film.Gledaos sam samo sto vidim da ga ovde ljudi pocese hvaliti...To sto film nudi malo parodije u x men univerzumu kao nesto "sveze" je sustinski bezvredno...Gluma losa od pocetka do kraja niko od ekipe nije verno pretstavio lika osim mozda glavni negativac koji je onako...prosecan...Sta reci o filmu bez poruke, price,motiva...kao gledamo sledecu scenu da bi videli mozda ima neka jako dobra fora koju deadpool izvaljuje?
Ok sve to ima svoju publiku ali davati filmu neke osmice i tvrditi kao je to solidan film...ne preporucujem nikome ovakav film..potpuno gubljenje vremena prepuno vulgarnih povrsnih fora...supermen 1 je za ovaj film kusturica...
 
^
Tako je. Da smo mu bar videli tuki, nego ni to. Zasto je onda rated R ? Nema ni r od R :d
 
Ja iskreno nisam ni pozeleo da mu vidim tuki ;). Al zato riba u filmu vrh.TOP.
 
Bas bzv sto Deadpool nema neku pouku... Inace gledas poremecenog ubicu kome je rak pojeo ceo mozak i trazis motive i neku pricu...:D
Film je odlican, jedini minus je sto nije jos ludji kao u stripu, sto nema vise klanja kad vec prave R film i glupa izmisljena ljubavna prica.
 
I sto se ne vidi tuki :p
Jer ako se ne vidi onda nije to pravi R :d
 
Ja film jedva odgledao. Mozda bi mi se vise svideo da nisam gledao trejler.
 
Supermen vs Batman - nije toliko los koliko ga ljudi pljuju :) Meni se svideo film.
 
High_Rise_2014_Film_Poster.jpg


Odlicna gluma. Zaboleo me mozak od radnje :cuss:
 
Bas bzv sto Deadpool nema neku pouku... Inace gledas poremecenog ubicu kome je rak pojeo ceo mozak i trazis motive i neku pricu...:D
Film je odlican, jedini minus je sto nije jos ludji kao u stripu, sto nema vise klanja kad vec prave R film i glupa izmisljena ljubavna prica.
Ja odgledo deadpoola, i nisam skonto da mu je rak pojeo mozak, vec da ima rak. Bar po onom snimku nisam dao zakljuciti da je to glava. No film je zanimljiv, vise kao neka parodija.

P.S.
Da li je iko gledao IP man? kineski film?
 
Čitam komentare za Deadpool na torentu, jedan lik kaže : "E skinuo sam deadpool, sad ću sa porodicom da ga odgledam"
A onda odgovor :" Vi mora da ste mnogo bolesna porodica"!☺
 
Pa dobro, nije bas bolestan film. Moze da se odgleda porodicno, ako su deca 10+
Mada moja mala rodjaka, je sa 4godine htela odesci glavu ciki koji je ukrao novcanik mami, na crnogorsko primoriju
 
Kapiram da ljudi koji nemaju pojma ko je DP i da uopste nisu upućeni u taj Marvel svet, i ceo taj trip opasno bi se smorili uz film. Ja ga evo reprizirao i utisak mi nije bio kao u bioskopu,kontao sam da ce mi biti zabavan i da ga drugi put odgledam,al jok.
Sto se Betmena tice to je verovatno najveće razočarenje godine,iako sam dve godine sebi lagano stvarao hajp za taj film,i koliko god sam se trudio da mi se svidi,neke smejurije nisam mogao da progutam. Jedino Afleck i Wonder Woman (ona zajebana zika kad se pojavljuje WW) dobri u filmu,i nekako mi je Betmen kao Betmen stilski najbolje predstavljen do sada na platnu.
Supermen totalni promašaj,iako glumcu lezi uloga,ali je ocajno predstavljen u filmu,ako neki slabic koji nikad nije siguran u sebe. Plus sama borba i ceo razlog bifa Betmena i Supermena smesan. Lex Lutor očajan,mnogo je ovaj silio glumu i to uopste nije Lutor kakav treba da bude.
Previse previse toga su hteli da strpaju u film da sve na kraju izgleda kao neka velika zbrka,nidje veze.

Ceka se Civil War,to bi trebalo da bude dobro,i sudeći po ranim kritikama obecava.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pogledat cu betmen vs supermen, cisto onako da vidim. Ali ne ocekujem previse, jer kako jeda obican junak kao sto je betmen, moze da se tuce sa nad covekom, kao sto je supermen. To je vise za crtice, ne za filmove
 
P.S.
Da li je iko gledao IP man? kineski film?

Cenim da su svi koji su culi za Brus Lija, a i rasli uz njegove filmove, do sada pogledali i serijal o Ip Manu.[emoji1] Najslabiji treci deo, ali prva dva su vrhunska, tako da ako si voleo Brus Lijeve filmove, obozavaces i Ip Mana.
 
Cenim da su svi koji su culi za Brus Lija, a i rasli uz njegove filmove, do sada pogledali i serijal o Ip Manu.[emoji1] Najslabiji treci deo, ali prva dva su vrhunska, tako da ako si voleo Brus Lijeve filmove, obozavaces i Ip Mana.
Bas zato i pitam, jer sam odgledao sve o IP meni, ranije na netflix-u i veceras IP3. Mogu da zakljucim da je IP3 najslabiji. Zato sam i pitao ponajvise
 
Upravo sam odgledao DP, i dobar je za razbibrigu. Čak ima i nekih dobrih fora, kao za Liam Nisona npr. Ja sam ceo film doživeo kao parodiju i to strip parodiju. Mislim, čemu služe parodije nego za sprdnju!?
 
Un moment d'égarement One Wild Moment (2015),dobar ,zanimljiv,dobri glumci-8/10.
The Invitation (2015),može da prođe -6/10
London Has Fallen (2016),holivudsko đubre,dobri glumci -2/10
Dirty Grandpa (2016),za razbribrigu -7/10
The Trust (2016), može da prođe -6/10
I Am Wrath (2016),zanimljiv -7/10,
ovo je moje mišljenje,možda se neko ne slaže ali meni su ovako legli...
 
The Lobster

Sad shvatih što je neko napisao da je posle gledanja filma hteo da sebi iskopa oči.

Prva polovina filma odlična ali druga polovina....teški krš...
 
Niti meni ni lego,ko da sam gledao neko loše kazalište 5/10

Ko kod alkosa kad nema rakije piju losion za brijanje,tako i ovaj film,kad se nema šta pogledat
 
Jel to znaci da prekinem "pozajmljivanje" od sidersa? Koliko vidim po vama film nije nesto.
 
Sacuvaces 2 sata slobodnog vremena. Pa ti kako hoces ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno